Emaneti alır gelirim gibi tehditlerde bulunduğu iddia edilen adamın kadınlardan dayak yemesi olayı.

sondaki slogana ve zılgıta kadar herşey güzeldi.
kimse kusura bakmasın.

bu arada olay kurgu olabilir.

https://twitter.com/fikir...tatus/1170093701084979200
adamın elini bile kaldırmayıp kadınları hiç siklemediği durumdur. chp li cazgır kemalist karı nasılda boşa yaygara yapıyor bunların alayı böyle topunuzun.
şimdi de kadıköy sokaklarından ilginç mi ilginç bir olayla karşınızdayız. oynat bakalım.
Mal gibi dayak yemis.kadindan dayakmi yenir.nefsi müdafa diye salla iki şamar.
Zilli birde provakasyon yapıyor.adaleti kendimiz saglariz ne savcı ne polis saglar.anarşist kevaşe.
izlemeyin özet geçiyorum

+adalet ne poliste ne yargıda şak şak şak lilililiilililii diyerek adam döven cehapeli laikçi kadınların kurgusu.
Bu ne kadar gercekse, entrydeki olay da o kadar gercektir.
https://www.instagram.com...WFh/?igshid=1skcxt37hjaet
kadıköy de kadın terörüne maruz kalmış adamdır. bunu bir kadın yaşasa ülke karışırdı.
bu tipler önce ilk kez geldikleri kadıköy'de boğanın önünde selfie çeker. sonra şerdil denen kürt belediye başkanından aldıkları cesaretle %90'ı su olan bir birayla sarhoş olup zılgıt çekip konulu video çeker.
kadıköylüler hepinizden tiksiniyor.
çıktığınız varoşistana dönün cazgır şoparlar.
zılgıta kadar izledim.
Olayı tam olarak anlamadan yorum yapmak istemiyorum ama abla sen zılgıt atma be.
bu kadına sağlam bir yarrak gerekli.
Kadınlardan Dayak yerken bile cool tavırlarından ödün vermemiştir.
Daha geçen gün oralarda bulundum $an$'a ya$iyoruz.
Evett şimdi herkes kadınları yüceltecek süper vurmuşsunuz kızlar diye. Bir erkek kıza dokunduğunda idam gelsin diye bağrınıyorlar ama işler değişince. Neyse daha fazla konuşmayacağım. Kadınların acilen gerekli cezanın verilmesini talep ediyorum!
Erkek yapınca kadın şiddeti. O erkeği asalım keselim.
Kadın yapınca modernizm kadın dayanışması

Sizin modernizminizi sikiyim orospu çocukları.
Kadına şiddet diye kıçını yırtıp pozitif ayrımcılıktan nemalanmak isteyen modellerin eylemi. Sokam kadına da erkeğe de! Canlıya şiddete hayır diyene kadar bi sik olmaz sizden.
Adaleti ve eşitliği hiç anlayamamış bundan sonra da asla anlayamayacak olmaları üzücü.
dehşettir. linç edilmiştir.
dağ başında yaşayanından şehrin göbeğine kadar herkes insanlığını kaybetmiş birbirinin gözünü oyma çabasında.

bu kadar iğrenç bir kız topluluğu zor buluruz kıymetini bilelim.
Adam dayak falan yememiş sadece karşılık vermemiş o kadar. Zorbaya ders vermişler diyip kendinizi kandırmayın o kadınların hepsinin bir yumrukluk canı var zaten. eğer o adam zorba olsaydı hiç çekinmeden karşılık verirdi. Bilmiyorum ne yaptı da böyle delirdi bu kadınlar ama şahsen ben yaşasaydım böyle bir şeyi bu zamana kadar bir kadına vurmamış biri olarak iki tokat da ben atıp karşılık verirdim. Özellikle o zılgıt çeken hewal ve slogan atan anarşik kadına.
Mevzu ne bilmiyoruz. Adam haklı/haksız bilmiyoruz. herkes kendi adaletini sağlayacaksa ve biz buna alkış tutacaksak, yarın birgün haklı olarak bir erkek bir kadını dövüp "bir daha böyle birşey yapmayacağım" dedirttiği zaman auuvvv erkek terörü demeyin, çünkü o erkekte Kendi adaletini sağlamış olur.
insan biraz karşılık verir la ben burda sinirden çatladım.
Kadına siddete hayir erkege siddete evet. Adaleti biz kadinlar kendi ellerimiz ile kazanip bu tecavuzcu tacizci it kopuk erkekleri kendimize kole yapacagiz. Cunku biz kadiniz. Lilililili. Cikarin silahlari dan dan dan.
Çifte standartlı meriçleri gördüğümüz başlık. Aynı lafları eden bir kadına erkekler saldırsa herkes şu an envai çeşit sosyal platformda erkek şiddeti ve barbarlık nutukları atıyordu. Ben adamın yaptığı da doğrudur demiyorum o da gayet iğrenç tehditler savurmuş. Fakat yapılması gereken adamı dövmek değil mekandan atmaktır. Cezayı tayin etmek hukukun işidir,kimse kiseyi linç edemez,darp edemez.
son 2 yılda tüm erkeklerden nefret etmiştim.

son 1 ayda da kadınlardan nefret ettim.

kedi sahiplenmenin vakti gelmiş.