bugün

Kerameti ardıç çamı özündendir diye düşündüğüm, tertemiz içeriği ve hayvanlar üzerinde test edilmemesiyle gönlümü çalan şampuan. Kepeklenme sorununda salisilik asitin önerildiğini bilsem de denediğim şampuanlardan bir türlü verim alamamıştım. Kepeklenmenin ardından saç dökülmesi de başlayınca soluğu eczanede aldım. Eczacının gözüm kapalı öneriyorum dediği Kadolin’i 1 aydır kullanıyorum, etkisi müthiş. Ne kepek kaldı ne dökülme, bu şişe bitince markanın diğer ürünü Sedolin’e geçmek gerekiyormuş. Bu ikiliyi ölene dek kullanırım herhalde.
Kepek ve yağlanmaya savaş açan Kadolin’in ikinci şişesini kullanıyorum. Tabii ilk şişe bittikten sonra Sedolin’i kullanıp sonra gene Kadolin’e geçmek gerekiyor. Aşırı hassas bir cildim olduğundan içerik benim için çok önemli. Ev alıp alıp bir daha kullanamadığım şampuan ve kremlerle dolup taştığından Kadolin’i kullanmaya başlarken soru işaretlerim vardı ama çok memnun kaldım. O aşırı yağlanma gitti, saç pırıl pırıl parlıyor, hepsinden önemlisi lanet kaşıntı ve kabuklanma sona erdi. Bir gün piyasadan kaldırılırsa kendimi keserim herhalde.