gebermiş oğçe.
Zerre muhabbetim yok.
Ölen şahsiyetlerin arkasından ileri geri konuşarak hakaretvari cümleler ile müritlerini coşturuyordu.
Layığıyla haşrolur inşallah.
Ramazan bereketi ile geldi lan hakket, yarın oruç tutucam bunun şerefine. Elveda külahların efendisi.
geberdi lan fesli. sabah sabah ekşi'yi açıp şöyle bir gündeme bakayım dedim içim şenlendi. darısı kendisini kollayanların başına.
Sevmem kendini ama yine de allah rahmet eylesin.
fesine sıçtığım gebermiş şahıs.
Ölmüştür. Yok olup gitmiştir. Artık onu ne azap bekler ne de ceza.

Cahiller/yobazlar onu âlim olarak, kafası çalışan aydınlık zihinlerse onu art niyetli ve cumhuriyet değerlerine düşman biri olarak anacak. işte hepsi bu.

Ne küfre ne de oh olsun demeye gerek var. Yalnız bir de şunu söyleyebiliriz Dünyaya olanca Pisliğini bırakıp da gitti.
rabbim cennetiyle, cemâliyle müşerref eylesin. haberi aldığım gibi aldım biletimi, ite köpeğe yem etmeyeceğiz seni.
bizim gibi mustafa kemal´in askerleri için "mustafa kemal´le herhangi bir muhabbeti olan hiç kimse cenazeme gelmesin" demişti... yunan hayranı ingiliz ajanı bu cahil tiplek insanları aldattı, talan´a zemin hazırladı. söylediği yalanları seyrettim, tarihi nası bilmiyo gördüm...

ölerek bu dünyaya yapabileceği en büyük iyiliği yaptı.
o.c ölmüştür.
ölmemeliydi ! ! !
haaa bu arada, atatürkle zerre işi olan cenazeme gelmesin diye vasiyeti vardı. gidin ve görelim sizi, saklanmayın...
sevdalıları mezarının adresini falan yazsın. bişey yapıcam.
86 yaşında ölmüş.

http://www.hurriyet.com.t...1204553&utm_term=post
sözlük sakinlerinin kına siparişlerinde patlamaya sebep olan rahmetli tarihçidir.
mezarının yanı başına geçip osurmak istediğim şahıs.
Ölmüş ne diyelim.

imamoğlu ile gelen bahar da pislikler birer birer temizleniyor.

Ata hakkındaki söylemleri ile nefretimi kazanmıştı.
görsel
1935 yılında ingiliz müzesine teslim edilen korkunç iftiralarla dolu eşcinsel Rıza nur' un anılarının,

1960 yılında demokrat Parti'nin başkanı Adnan Menderes' den para alıp,

Türkiye cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk' e Hakaret etmek amacıyla,
kitap hâlinde yayınlayan ingiliz işbirlikçisi..

"Omurgasız memeli"

"ingiliz çükü emicisi"

Gadir arpalıklıoğlu ölmüş.

Sokak köpeği ölse üzülürüm de,

Bunların gül reisleri gibi ingiliz kıçı yalayanları görürsem zerre vicdan azabı duymam.
--------------------

"Sonsuza kadar ruhu bedeninden ayrılmasın"
görünce panikle öbür taraftan geri ittirme ihtimalleri çok yüksek, hepimiz çok dikkatli olalım. önümüzdeki bir iki gün çok kritik.
Bir zamanlar ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e her fırsatta hakaretler yağdıran kişi idi, ya da öyle kalmış aklımda.
insanlık düşmanı bir döl israfıydı. Nefret söylemleri ve gerici hezeyanlarıyla bilirdik gömün!!
Atatürk'ü sevip sevmemek herkesin hür iradesidir ama Yunan galip gelseydi diyen birisine de rahmet dileyecek değilim.
Oruc tutmamak için ölen adam gibi adam Kadir Mısırlıoğlu.
Güle güle ABD’nin ingiltere’nin sesi. Ateşin bol olsun. Mezarından bok fışkırsın.

Neymiş efendim ölünün arkasından konuşulmazmış. ...ki kendisi hakkında söylenenler, hayattayken de açık açık söyleniyordu. Ölünün arkasından konuşmamak daha çok savunma hakkıyla ilgilidir. Kendisi hakkında yeni bir iddia yok ki.

ayrıca konuşulmaz diyen siyasal islamcılar Tebbet suresini bir daha okusun.
iyi bilmezdik

yalancılardan ve iftiracılardandı

allah rahmet eylemesin

rıza nuruyla haşreylesin

hakkımız helal olmasın.

80 yıl önce ölmüş birine iftira etmek kesmezdi

hiç görmediği anasına bile hakaret etmiş

düşkünler düşkünü bir pontosluydu.
hayatını kaybetmiş. ne diyelim dünyadan bir or.. öhöm.
Ateşin bol olsun.