gerçekten bazen katlanılmaz olabilen büyük işkence metodu.

insan herşeyi ama herşeyi! konuşur mu arkadaşım ya...
Bazen katlanılmaz olur gerçekten!
sorarsan eşitiz ancak en kaymaklı bölümlerde kadınlar çalıştırılır.
sürekli yemek, çocuk ve dizi muhabbetlerine maruz kalmaktır.
bir zamanlar kadın nüfusun fazla olduğu bir şirkette çalışıyordum ve kabus gibi geliyordu işe gitmek.
birbirleri üzerinden yaptıkları ego savaşlarına şahit olmak, kazdıkları kuyuları bire bir görmek mide bulandırıcıydı.
şimdi erkeklerin arasında çalışıyorum, dostluklarımız belli bir mesafede olsa da en azından kafam rahat.
akşama kadar maç muhabbeti yapmak bile, kadınlarınkine nazaran on numara.
Kendi halinde takılan biri olarak; bazen ofise girer girmez ne giydim, ne taktım diye baştan aşağı gizliden süzmeler, birbirini çekiştirmeler, ay kankimsin modunda sahte gülüşlerin altında mına kodm kaltaa seni bakışlar, alttan Alttan laf sokmalara şahit olmak bazen çekilmez olabiliyor. Standarta uymadığım için dışlamalarına şükür ediyorum.
Fesat bunlar fesat içleri kaynıyo.
hiç de çekici olmayan bi durumdur...bıktık bu kadınların sevgililerinden, kocalarından, çocuklarından...bi gidin ya..
üşüdüğü veya çok basit şeylere aşırı tepki verdikleri bir zamanda takvime bir çentik atın.
bir sonraki ay o tarihte bulaşmayın. kesin çözüm budur.
edit: özel hayatınızda da uygulayın.hemcinslerime sabır diliyorum her ay çekeceğiz.
bu elestiriyi bir kadin olarak yapcam. surekli izin/rapor alirlar. cocugum hasta, okulda sorun cikti, misafirim var, evde yemek yok vs vs uzar da gider. ama maasi alirken 1lira eksik alsa sikayet etmedigi yer kalmaz. tabi bu devlette soker. sorsan kendinden muslumani yok. ayiptir, hak yemektir. yapmayin yahu.
sekiz yıldır maruz kaldığım durumdur efendim. yaklaşık 40 kadın arasında çalışıyorum.
kadın odaya geliyor günaydın kızlar.
lan ben neyim? sen ayrıl şöyle denilebilir değil mi?
yok kardeşim bazen ben bile istemsizce dedikoduya dahil olabiliyorum.
geçen gün nolmuş biliyormusun diye söze başladığım bile oluyor.
bazen iyi bazen katlanılmaz olan durumdur. şu anda içinde bulunduğum durum.
iyidir, çünkü hayata dair evlliliğe dair çocuklara dair yeni ve bilmediğiniz şeyler öğrenirsiniz bayan arkadaşlardan.
katlanılmaz olur bazen çünkü aşırı detaycı tavırları sizi deli eder.
bir de erkek erkeğe olmanın verdiği rahatlığı özlersiniz.
aşırı eğlenceli oluyor. dedikoduları laflamaları çekiştirmeleri süper. kesinlikle tavsiye ederim. bolca malzeme çıkıyor.
200 tane erkekli bir atelyede calisan biri icin ozlemdir, hasrettir.
işim gereği hep kadınlarla çalışıyorum.gün boyu o kadar kadın muhabbetine maruz kalınıyor ki iş çıkışı kahveye gidip damardan erkek muhabbeti almak isteten durumdur.
aynı ofiste beraber çalışan kadınların regl periyotları bir süre sonra aynı döneme denk gelmeye başlıyormuş.
bizans oyunlarına hazır olmayı gerektirir.
Calistigim sirketten ayrilmayi dusunduren durumudur. Biktim bu karaktersizlerin rezilliklerinden.
ilk işimde kadınlar ile daha yakındım iş pozisyonu olarak. abi yüzüme gülüp hergün müdüre şikayet ediyorlarmış işi beceremiyorum diye.

lan daha yeni girmişim iş tecrübem yok birde başarırsın falan filanlar. sonra ayşenin yanıma gelip fatmayı kötülemesi fatmanın zehrayı ve çay zamanı beraber oturup kakara kikiri yapmaları.

kıskançlık krizine girip kendi aralarında kavga çıkarmaları. iki de bir sevgilin var mı ne zaman evlenecen diye saçma sorular. samimiyetsiz tavırlar ikide bir sarılmaya bahane arayanlar.