bugün

polonya'nın galip gelmesi gereken maçtır. yunanistan gibi polonya'yı baskı altına alamayacak bi takıma karşı ev sahibi takım ve açılış maçı avantajı ile 1 farklı bir galibiyet bekliyorum polonya'dan.
muhtemelen nuri bilge ceylan filmi gibi geçecek maç.

sıkıcı ama önemli. e açılış maçı hacı, o yüzden önemli.
(bkz: polonya vs yunanistan)

polonya ev sahibi avantajını kullanmak isteyecektir. yunanların yaşlı ama iyi bir takımı var.

güzel bir maç olacağına eminim. üç ihtimalli maç. sonuç ne olursa şaşırmam.
beraberlik kokan maçtır.
polonya 75 dakika boyunca 2 gol bulamazsa yunanistan kontrataklarla galibiyete ulaşacaktır. tipik yunanistan işte. çirkef futbol.
ispanyol Carlos Velasco Carballo'nun yöneteceği maç.
yüzde doksan alt bitecek maç. eski açılış maçları şöyle anımsanınca vaziyet bu gibi.
lewandowski'yi sevdiğim ve yunanları sevmediğim için polonya'nın kazanmasını istediğim karşılaşma.
bünyede 0 0 bitmiş s marino andorra maçını banttan izleme hissini uyandırma ihtimali yüksek maç. izlemeyip, dışarı çıkmak daha akıllıca olur.
polonya nın 2-1 yada 2-0 kazanacağı maç olacaktır. bu sene bir ev sahibi sürprizi olacaksa bu ukrayna değil polonya tarafından olacak bence. en kötü yunanistan'ı yenerler. zaten dandik bir grup rusya'nın arkasından polonya'nın çıkması olasıdır.
sıkıcı geçmesi muhtemel maç. iddaa çakallık yapıp alt için 1.30 açınca bize de kg yok ve 0-1 gol, iy 0 gibi alternatiflere yönelmek düştü. polonya seyirci desteğiyle, lewandowski, kuba , piszcek , mierzejewski gibi oyuncularıyla etkili olmaya çalışacak ama yunanistanın savunma anlayışı malum. kapanıp kontradan -oynarsa- fetfatzidis, ninis , gekas , salpigidis gibi oyuncularla gol arayacaklar. galibiyete bir adım daha yakınlar. sürpriz veya sistem iddaa kuponunda 0/2 denenebilir.
bu yunanlılarla malum yıllardan gelen munasebetimiz sayesinde pek hoşlaşmıyorum. amma velakin böle türkiyenin olmadıgı turnuvalarda sempatik geliyo herifler, biri süpriz yapıcaksa bu herifler yapsın diye gemiyo değil içimden..
polonya’nin kazanarak sampiyonaya iyi bir baslangic yapacagi mac.
üç ihtimalli bir maç.

(bkz: ömer üründül tarzı yorum)
kızları güzel iki memleketin kapışması. sonucundan çok tribünlerdeki güzeller önemli bence...
böbreğinizin birisini satıp rahatlıkla alt'a basabileceğiniz maç.
kalbim komşudan yana ama şansı az ne yazık ki...

sıkıcı ve durgun geçmeye aday maçtır.

yarım sıfırdan 1-0 polonya alır zannımca.
yunanistan nın kaybetmeyeceği maç.
avrupa şampiyonası'nın uykuları getireceği ilk maç.
futbol katili yunanistanın hiçbir maçını izlemeyeceğime yeminli olduğum için sallamadığım maçtır efendim.

inadım inat finale çıksınlar, onu bile izlemicem amk (gazete değil, bildiğin amk).
maç bitmeden iki takımın da gol bulabileceği maç.
(bkz: ömer üründül tarzı yorum)
polonya'nın zorda olsa kazanacağı maçtır. defans ağırlıklı bir maç olacaktır.tahmini skor 1-0.
polonya'nın 1-0 kazanması muhtemel maç.
yunanistanın kazanacağı maçtır. polonya gurupta tek galibiyet alamaz. polonya her ne kadar ev sahibi olsa da futbol tribünlerde değil, sahada oynanmaktadır.
açılış karşılaşması olduğu için önemlidir.