bugün

hoşgelmiş yazarıdır.
bülent üstün'ün hıbır da çizdiği sayfa ve kitabının adı.
görsel
gözümüzün ısrarla ısırdığı insan. selam ederiz kendisine.
hoşgelmiş yazar, ukte insanı*.
"aaa o beni tanımaz ama ben onu tanıyorum lan"dır.
nick altı entarilere bak, ahalicek toplanıp buraya gelmişiz desenize.
hoşgelmiş yazar. çok ilginçtir kendisini nickinden dolayı hep karpuzkabuğu * ile karıştırıyorum. du bakalım.
entryleri sözlüğü yasal olarak zor durumda bırakabilecek yazarmış.
(bkz: #5247625) bu entirisiyle korkutmuş yazardır. "aklıma soktun şimdi ya" dır.
girdiğim entryleri okumuş da, sürekli çaylak olmam gerektiğini düşündürmüş entrylerim buna. ben de bununkileri okudum da, deminden beri düşünüyorum nasıl oluyor da bu hala sözlük kullanıcısı diye.
öss (yeni adıyla ygs-lys) dolayısıyla yaza kadar sözlüğü özleyecek yazardır. arada girip bakabilir, bir-iki entry girebilir. olur böyle şeyler. ama bilgisayarını kaldırmıştır. belirtmek ister, selam eder.

edit: yemişim, gammaz bile oldum.
edit2: iyi ki de yemişim, mis gibi bir okula girdim.
#7282712 Entrysi ve içeriğiyle dikkatimi çekmiş yazardır....Budur.
"sen seni bil sen seni, ben beni bilirim ben beni, sen seni bilmediğin sürece ben beni bilmişim kaç yazar, sen beni sik ben de seni sikeyim." diye bir aforizma üretmiş yazardır efendim. öldürdü beni şahsen
bülent üstünün arayıp da bulamadığım kitabıdır.
(#8726946) abi ben zaten sövmüşüm seni önceden. *
tanım:dj
(#10197973) nolu entrysi ile beni tanıdığından şüphelendiğim ve bire bir beni tarif eden yazarcan. *
bak bak bak, kimler varmış kimler, çoktandır ders vermiyordum iyi oldu denk geldiğim, arada bir iyi geliyor ders niteliğinde öğütler vermek. çok bildiğimizden değil ha yanlış anlaşılmasın şimdi, çok sevdiğimizden.. bunlar gibi troll'eri çok severiz, eğitime aç oluyorlar siz bilmezsiniz tabi.

çaktırmadan bir entari giydirivermiş 13 şehit olayından sonra hızlıca, zeki abi, cidden zeki, ama çalışmayanından. bir kaç gram beyni olup da onu da otla bokla harcayanlardan.

gelelim entariye;
(bkz: #12449174)

bak cancazım, 3 tane neden sıralamışsın ama o 3 nedeni sayarken kendinle birçok kez çelişmişsin.

nedenlerinden ilki "insan olmak"

insan olan, cana kıymaz. kurşun sıkmaz, daha da önemlisi arkadan hiç mi hiç sıkmaz. insan olan nefes aldığı vatana ihanet etmez, memleketinin askerlerine kurşun sıkanların avukatlığını hiç mi hiç yapmaz.

nedenlerinden ikincisi "sömürülmeye, kandırılmaya, rant malzemesi edilmeye, öldürülmeye karşı durmak"

şimdi sömürülen bdp'nin savunduğu kitle mi? bir düşün bakalım.. güney doğu anadolu'ya oradaki insanlar iş sahibi olsun diye yatırımlar yapıldı, fabrikalar kuruldu, yaktılar yıktılar, eğitim götürüldü, öğretmeni vurdular. kaçak elektirik-su kullanımı ile türkiyenin ırzına geçtiler. oraya yapılan ne kadar yatırım varsa üzerinden rant sağladılar, şimdi sömüren kim sömürülen kim bana bunu cevabını ver ilk önce. öldürülmeye karşı durmak diyorsun da, bu ülkede, vatanına faydalı, hainlik etmeyen insan gibi yaşayan kimse öldürülmez, kimseye silah doğrultulmaz. ama sen şerefsizlik yap, vatanı bölmeye yelten, biz de sessiz kalalım böyle bir dünya yok! olamaz da zaten.

nedenlerinden üçüncüsü "savaşın nihayeti için bardağa bir damla su katmak"

hangi savaş? sen neyden bahsediyorsun, ya alenen pkk'yı destekliyorsun ki bu da "suç ve suçluyu övmek" olur, suç kapsamına girer farkında değilsin. savaş olarak kitlelerin arasındaki sorunlardan bahsediyorsan sen tam bir provakatörsün. aferin ama işini iyi yapıyorsun..

sen yaz durma, sen ve senin gibilerin karşısında her zaman dimdik duracağız!

siz farketmeseniz de biz hep burada olacağız!

hatıram olsun, belki 1 gram beynin biraz daha çalışır bundan sonra.
pkk destekçileri gibi TSk destekçileride olduğu için ssözlükten ayrılan yazar.
pkklı itlerin gebermesine çok üzülmüş ve 4 senedir yuvalandığı bu sözlükten ayrılma kararı almış mış. darısı diğer sempatizanların başına.