bugün

Eski bankacilardan. Tebrikler kovuldunuz kitabinin yazari.

Plaza hayatini iyi gözlemlemis ve yetenekleriyle güzel bir halde sunmus ve sunmaya da devam ediyor.
Başlığı yeni açılmış, şaşırdım.

Sevsem mi, uyuz mu olsam bilemediğim insan.

işinden istifa edip böyle bir yola girmiş. O yüzden uyuzum biraz galiba.
tam egoist.
ilk gösterisine gidenlerdenim, instegram da bütün videolarını falan laykladık, tavsiye ettik bütün eş dost arkadaşlara. sürekli bir bal böceği havasını sevdik.

geçen bu bir tatile gitti, bir kaç tatil fotosu paylaştı, instegramdan bugüne kadar yaptığım yorum sayısı 10 u geçmez. bunun mayolu fotosunun altına şu yorumu yazdım
"sabah sabah bu nedir yavvv"...
aptalca belki... cem yılmazın laflarından alınma ama amatör ve ilkelce bir yorum. bu. hareket falan asla etmedim.
adam engellemiş beni (bkz: yuh) (bkz: çüş)*
diyelim ki dalga geçtiğimi düşündü de yaptı bu hareketi, kardeşim mizahın içinde yok mudur bu ? sen değil misin kocaman yöneticileri, çalışanları, bölümleri, sektörü çatır çatır eleştiren ? dalga geçen ve bununla meşhur olan ?
sana kocaman çüüüüüşşşşş diyorum....
Plaza tiplerini elestiriyor ama kendisinden vicik vicik Plaza insani samimiyetsizligi akiyor.

ilk ciktiginda ilgi ile takip etmistik kendisini ama artik tahammül edemiyorum yapmacikligina.
16 eylül açıkhava da izledim.
giderken kafamda soru işaretleri vardı fakat gidince küfürsüzde gülünebiliyormuşu gördüm.
ayrıca sahne kenan, kalben ve gökhan ile renklendi, piyano çalan abinin ismini hatırlamıyorum ama başarılıydı...
kısaca başarılı olur bu adam, bazen kurumsal hayatın içinde biri olarak bana evet ya, işte bu hissiyatını geçirdi.
ayrıca sahneye çıkan kedi mizansenmiydi bilemedim ama kedi oldukça mekan sahibi gibi duruyordu.
teyzesi ile olan video gözümden yaş getirdi.
hacı bozma kendini böyle dümdüz devam et yolun sonu aydınlık...
geçen sene bayram tatilini de dahil ederek 3 hafta sürecek muazzam bir yaz tatili ayarlamıştık kendimize. ege, akdeniz allah ne verdiyse epey gezdik. ben de yanıma aldığım kitabı bitirince ufak bir boşluğa düştüm. kuzenim çıtır çerez, plaj kitabı diye bu vatandaşın yazmış olduğu kitabi verdi.

kitap cidden çıtır çerez. sizi bulunduğunuz noktadan 1 cm ileri götürmüyor ama hoş vakit geçiriyorsunuz. içinde bulmuş olduğum birkaç hatalı üslup konusunda kendisine bir mail attım feedback verebilmek adına. ciddi ciddi döndü. ya yeni ünlü oluyor diye dönüş yapıyor her şeye ya da cidden önem veriyor bu tarz eleştirilere, bilemiyorum.

netice itibari ile her alanda rekabet iyidir. komedi anlamında da klişeleşmiş beli başlı isimler dışında birilerini görebilmek mutluluk verici.
Şimdiye kadar izlediğim neredeyse en eğlenceli gösteriyi yapan komedyen kişilik.

görsel
(bkz: 1983) doğumludur.
stand up gösterisi fena komik. şiddetle tavsiye ediyorum.
insana değer veren , duyarlılığı çok yüksek biri. ayrıca müthiş tatlı bir ailesi var.

stand-up ları da kesinlikle küfür, belaltı içermiyor.
bir stand-up 'a ancak bu kadar gülünebilir, beklentim yüksek değil diye mi bilmiyorum ama mü-kem-mel.
ayrıca duyarlı bir delikanlı kendisi. yolu açık ola.
şimdilerde stand up ve talk show programları yapan eski banka çalışanı.