bugün

son dönemlerde oynadığı dabbe filmiyle kendini hatırlatan başarılı tiyatrocu.ağır hareket etmesi ve aşırı sakinliğiyle tanınan tiyatrocunun,bende en etki bırakan filmi eski eşi ceyda düvenciyla oynadığı ve atv'de yayınlanan Canlı hayat filmidir.
(bkz: itici), (bkz: yapmacık)
Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu, 1967 doğumlu oyuncu. bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Abdülhamit Düşerken, Bir Aşk Hikayesi, böyle mi olacaktı, Babam Olurmusun?**, Batık Aşklar Müzesi rol aldığı film ve dizilerden bir kaçıdır.
en sevdiği şarkının yeni türkü' nün resim adlı şarkısı olduğunu belirten başarılı oyuncu.
baba rolunden başka rol yapamayan aktördür.
gerek sakil oyunculuğu gerekse itici ses tonuyla ortalamanın oldukça altında bir aktör. maksimum tahammül; yardımcı roller ya da reklam filmleridir.
ceyda düvenci'nin eski kocası. ses tonu bi acayiptir, kulak tırmalar.
kafası alttan ve üstten basılarak ezilmiş gibi duran,ağlamaklı bir yüze sahip, bebekli filmlerde oynamayı seven,vurgu ve tonlaması berbat,rol yapmaktan da uzak oyuncu şeysi..
del piero'ya acayip şekilde benzeyen oyuncu.
hoş bir sesi olan reklam filmleri ile tanınan oyuncu. sesi gayet akustiktir. dublajsız oynar.
yerli (bkz: kevin costner)

yüz yapısı itibariyle ünlü aktörü anımsatan kişi.
Anadolu Ajans istanbul bölge eski müdürü, yeni profesör ve öğretim görevlisi Atilla girgin'in evladı olan zat.
Babasından dolayı her zaman yerinde olmayı istediğim kişidir.Öyle bir babanın evladı da ancak böle biri olabilirdi.Adam gibi adam yaratmakta üstüne yoktur.
akp izmir milletvekili adayı olmuştur. uzun yıllar süren kayboluşundan sonra ortaya çıkış şekli şaşırtmıştır.

link: http://haber.gazetevatan....day-oldu/365513/9/Siyaset
bu gece itibariyle, stv'de yayınlanan beşinci boyut adlı fikrimce cennet ve cehennem yüksek kurulu tarafından acilen yayından kaldırılması gereken tuhaf tv programında görmemle beni dumura uğratan oyuncu. sen bu hallere düşecek oyuncu muydun? parasızlık insana neler yaptırıyor, bu cemaat işte böyle büyüyor. başkalarının güçsüzlüklerinden güçlenerek.
lale devri adlı tv dizisinde görünen ve kendini hatırlatan kişi.
yaşlanmış sanırsam. hatice aslana partner olması şaşırtmadı değil.
görsel
görsel

jöleli ile nihat doğan karışımı tip.
2011 de akp izmir milletvekili adayı olmuştu.

görsel
(bkz: vay aq)
kendisine sempati beslediğim oyuncuydu. akp den aday olması bu izmir de hayata sokması şaşırttı. gerçi adamda bir haller olduğu gözüküyor geçmişine bakınca. adam evlenmekten bıkmamış.
90 lı yıllarda var olup şimdilerde ortada olmayan insan.
Çocukken aşıktım kendisine şimdi nerede ne yapıyor hiç bilmiyorum.
oyunculuğunu sevdiğim sanatçı . uzun zamandır setlerde olmayan özlenesi kişilik.
49 yaşındadır. sanki birazcık yaşlanmış.

görsel

http://www.posta.com.tr/b...sasirtti-galerisi-1297754
güncel Önemli Başlıklar