bugün

yılbaşı günü ntv'de yayınlanmak üzere 24 aralık pazartesi günü saat 18'de çekilecek olan ntv yılbaşı özel programına uludağ sözlük olarak konuk olmamız için gün itibariyle kanal yetkililerinden davet almış bulunmaktayız. bu zirveyi ben organize ederim aga en iyisini ben yaparım diyen biri var ise buyursun meydan kendisinin. katılımın iyi olması gerekiyormuş ayrıca.

program ise ata demirer, okan bayülgen ve bir komedyen daha vardı şimdi ismini unuttum (beyaz olabilir) bu üç kişi tarafından yapılıyormuş. eğlenceli olacak gibi gözüküyor. organize etmek isteyen kişi bana mesaj atarsa kanal yetkilisinin telefonunu falan verebilirim.
gidebilecek durumda olanaların katılmasını istediğimiz zirve.
alem delikanlı görsün ! beh beh beh .. *
pazartesi yani haftaiçi olması nedeniyle katılmak isteyip katılamayacağım zirvedir.şu 18'i 20 yapsakk tam süper olacaktı ama şans napalım.
pkk'lı gençlerimizi, pkk'lı sözlük yazarlarımızı, ateistleri, bilumum dine ve değer yargılarına küfür eden entelleri, aklı fikri belden aşağı çalışan seks manyaklarını görmek istediğimiz zirvedir.

Hadi beyler hodri meydan !

Klavye arkasından atıp tutması değil. Sizleri ekranlarda görmek isteriz.
programın akışına göre ilk başlarda sakin efendi efendi oturulup, bizi tınlayan olmazsa , uludağ sözlük bantlarını kafamıza geçirip, jiletlerle olaya girişmemizi gerektirecek zirve.
inadına gidilesi hatta gidileceği zirvedir.
topluca bugün 24 aralık ayakta mikiolar sizi ntv izleyenleri diye bağıracağımız porohram olacak kendisi. ama tabi bu sadece bir kişisel tatminden öteye gidemeyecek çünkü elemanlar bize kötü ile gülerek montajlayacak o şairane cümlemizi ve herkes ne kadar uslu uslu oturuyorlar diyecek.

neyse şaka bir yana o zamanlar istanbulda olacağım gibi duruyor. bir zirvebox a yazın siz nerede nasıl buluşulunacak falan oradan kesin bir katılım sayısıda elde etmiş oluruz.sonra da gider coştururuz.
süper zirvedir. ayrıca ben eski ahit'e baktım. noel'de bu programa katılmak caizmiş.
okunmuş yobaz takımı şeklinde çıkarma yaparak sözlüğümüzü en iyi ve en doğru şekilde temsil edeceğimiz zirvedir. bir de kız erkek oranında 4'e 1 falan olursak tadından yenmez.
katınılabilesi yüksek ihtimalli zirve.*
baba'nin ** gidebilme ihtimalinin %80 oldugu zirvedir. *
tucimania yapsın gidelim zirvesi...
şartların belirlenmesi ve zirvebox'ta detayların belirtilmesinden sonra büyük ihtimal katılacağım zirvedir.
programa katılacak seyirciyi beleşe getirmek amacı ile kanal yetkililerinden gelen teklif üzerine oluşturulan zirvedir.
durumun protesto edilmesi ve kanal yetkililerinden kafa başı para istenmesi gereken zirvedir ayrıca.
eğer organizatör bulunamazsa sözlüğümüzü kurtarmak adına seve seve organizatörlüğünü yapacağım zirve...

(bkz: uludag sözlük piç olmaz merak etmeyin)
büyük bir onurdur bu. ntv gibi türkiyenin en harika kanalından böyle bir teklif almak bile sözlüğün geldiği yeri ve ne kadar aşama geçtiğini gösterir niteliktedir. gidecek yazar arkadaşlara iyi eğlenceler dileğiyle.
gerçekleşirse çok hoş olacağı kesin olan, büyük ihtimalle katılımın yüksek olacağı tahmin edilen zirve.
gidebilecek sözlük neferlerimizin bizleri orada en iyi biçimde temsil etmesi gereken zirve.
(bkz: iyi eğlenceler)
sırf northwich merakımı gidermek için katılmayı düşündüğüm zirve.
"ulen bizi başka kimler takip ediyor acaba" diye sordurtan davet.

Valla ben askerliğimi yaptım.
hem zirve hem okan.
tadından yenmez valla bu zirve.
bir aksilik çıkmazsa katılmak için kendimi parçayıp, dağlara taşlara yaşasın ulu yazacağım bu etkinlikte neden hala organizatör seçilmediğini anladım valla.
ayrıca daha net bilgiler istiyoruz moderatörlerden.
gothic evil yapsın ya da daha çağdaş biri o zaman zirvede ne yobaz sorunu olur ne de çember sakal...
çember sakallılarla yobazlar gelmezse ben de gelmem zirvesi. tabi çakma ateistlerle kolpa komunistler olmadan da hayatta olmaz.
katılacağım zirvedir. sırf banu güven'e iki santim daha yaklaşayım diye dahil olacağım.

(bkz: sözlük bana banu güven i bul lan allahsız)
makina zirvesine dönmemesi temenni ettiğim zirve.. stres etmeyelim, eğlenelim dimi.