1. 1.
  yılbaşı günü ntv'de yayınlanmak üzere 24 aralık pazartesi günü saat 18'de çekilecek olan ntv yılbaşı özel programına uludağ sözlük olarak konuk olmamız için gün itibariyle kanal yetkililerinden davet almış bulunmaktayız. bu zirveyi ben organize ederim aga en iyisini ben yaparım diyen biri var ise buyursun meydan kendisinin. katılımın iyi olması gerekiyormuş ayrıca.

  program ise ata demirer, okan bayülgen ve bir komedyen daha vardı şimdi ismini unuttum (beyaz olabilir) bu üç kişi tarafından yapılıyormuş. eğlenceli olacak gibi gözüküyor. organize etmek isteyen kişi bana mesaj atarsa kanal yetkilisinin telefonunu falan verebilirim.
  3 -1 ... arjen robben
 2. 2.
  gidebilecek durumda olanaların katılmasını istediğimiz zirve.
  alem delikanlı görsün ! beh beh beh .. *
  2 -3 ... yamuq
 3. 3.
  pazartesi yani haftaiçi olması nedeniyle katılmak isteyip katılamayacağım zirvedir.şu 18'i 20 yapsakk tam süper olacaktı ama şans napalım.
  -1 ... eksik bir sey
 4. 4.
  pkk'lı gençlerimizi, pkk'lı sözlük yazarlarımızı, ateistleri, bilumum dine ve değer yargılarına küfür eden entelleri, aklı fikri belden aşağı çalışan seks manyaklarını görmek istediğimiz zirvedir.

  Hadi beyler hodri meydan !

  Klavye arkasından atıp tutması değil. Sizleri ekranlarda görmek isteriz.
  28 -37 ... avsallar
 5. 5.
  programın akışına göre ilk başlarda sakin efendi efendi oturulup, bizi tınlayan olmazsa , uludağ sözlük bantlarını kafamıza geçirip, jiletlerle olaya girişmemizi gerektirecek zirve.
  5 -1 ... templar
 6. 6.
  inadına gidilesi hatta gidileceği zirvedir.
  ... estel
 7. 7.
  topluca bugün 24 aralık ayakta mikiolar sizi ntv izleyenleri diye bağıracağımız porohram olacak kendisi. ama tabi bu sadece bir kişisel tatminden öteye gidemeyecek çünkü elemanlar bize kötü ile gülerek montajlayacak o şairane cümlemizi ve herkes ne kadar uslu uslu oturuyorlar diyecek.

  neyse şaka bir yana o zamanlar istanbulda olacağım gibi duruyor. bir zirvebox a yazın siz nerede nasıl buluşulunacak falan oradan kesin bir katılım sayısıda elde etmiş oluruz.sonra da gider coştururuz.
  2 ... chatin
 8. 8.
  süper zirvedir. ayrıca ben eski ahit'e baktım. noel'de bu programa katılmak caizmiş.
  1 -2 ... kisa sureli bellek kaybi
 9. 9.
  okunmuş yobaz takımı şeklinde çıkarma yaparak sözlüğümüzü en iyi ve en doğru şekilde temsil edeceğimiz zirvedir. bir de kız erkek oranında 4'e 1 falan olursak tadından yenmez.
  5 -4 ... gothic evil
 10. 10.
  katınılabilesi yüksek ihtimalli zirve.*
  -1 ... st zorti