bugün

Ah o akustikleri yok mii.
hafta içi 18.00 - 20.00 saatleri arasında mesut süre ile rabarba ve konuklarının program yaptığı radyo kanalıdır. 2 saatin yarısı reklam. diğer saatlerde dinlemiyorum ve birileri gerçekten şu an joytürk'ü dinliyor mu diye sorguluyorum.
Akustik konusuna laf yok. Lakin bazı şarkılar 1 saat içinde en aşağı 3 kere çalıyor. Demek radyoya iyi para bayıyorlar.
akustik programlarıyla nam yapmıştır.
Bazı zamanlar bana özel yayın yaptığını düşündüğüm radyo kanalı. Akuistikleri de genel olarak güzel.
3 şarkıda 1 mabel matiz-sarışın çalan kanal.

dün açayım belki o çalışıyodur dedim, 10 saniye sonra reklamdan sonra çalmaya başladı.
sabahları muhteşem sesli bir kadının sesinden "günaydın joy türk", haftasonları " joy türk haftasonu" diye jingleları vardır, insanı enerji doldurur. günaydınlı jingle'ı hala bulamadım.
joy turk akustik olayını arttırarak devam etmesi gereken radyo kanalıdır. hatta farklı seslerle alışılageldik melodileri tekrar yorumlatmalılar. ayrıca hayal ettiğim projeyi bana emek harcatmadan hayata geçiren istasyondur.

aman sabahlar olmasın linki:

http://bit.ly/1xTMqPY
geceleri çok iyi giden radyo. çok sağlam, çok kıyak.
ses şeysinin pek iyi olmadıgı radyo istasyonu.

konuşan herifin sesini bastırıyo fondaki müzik.kulaga pek hoş gelmiyo ki yoruyor insanın kulaklarını.
ne zaman açsam reklamlarla karşılaştığım radyodur. slowturk daha iyidir.
1 saatte grup 84 - dokunma parçasını 6 kez çalan radyo frekansı.
akustik radyo. akustik albüm dışında birşey olmadığı için gün içinde aynı şarkıyı 5 defa rahatlıkla dinlersiniz.
model olmasa çalacak 1 şarkı bile bulamayacak radyodur. bu ne yaa. her saat model mi çalınır. çok mu para verdiler anlamadım ki.
akustik denilince akla ilk gelendir. diğeri için (bkz: akustikhane)
rock fm ve alem fm (zeki-matrax) tan sonra sıkılırsam dinlediğim radyo kanalı.
akustik olayının şu ülkede yayılmasına öncülük etmiştir.
gece vakti dinlenmesi sakincali olan radyo istasyonu.
zamanında çok dinlediğim bir müzik kanalı. Mesaj göndermişligim istek şarkı istemişligim vardir. 90li şarkılar çalardı, güzeldi.
Kesinlike sadece geceleri değil,gündüzleride belirli bir listeyi sürekli takip eden radyo kanalıdır.

Evet güzel parçalar çalar ama ilk hatırladığım eğer dikkat edilirse, Mustafa Ceceli-Es parçasından önce veya sonra Kenan Doğulu-Bal gibi parçası çalar.Bunların hemen ardından Model-Bir melek vardı parçası yer alır.
özellikle geceleri shuffle'a alınmış winamp listesi gibi sürekli aynı popüler şarkıları çalan radyo kanalı.
Gece uzun süre dinlenildiğinde insanı bunalıma sürükleyen radyo kanalıdır.
kalitelidir, ortalama begenirliliği herkes tarafından kabul görülmüş parçalara yer verirler.
o kadar radyo kanalının içinde nasıl bulduğumu anlamadığım, çok fazla dinlenilmesinin sağlıklı olduğunu düşünmediğim radyo kanalı.
amma ve lakin sabahları kalktığınızda hercai, aldanırım dinlemek paha biçilemez.
her gün en az 16 kere sıla'nın boş yere şarkısını yayınlamazsa kapanacak hastalığına yakalanmış radyodur.
slow müzik radyosudur.