bugün

simdilerde avukati "akli dengesi bozuk" numarasina yatiyor. bak seeen..
Elisabeth Fritzl 24 yıl boyunca alıkonulduğu bir bodrumda öz babasının tecavüzüne uğradı. Babasından 7 çocuk dünyaya getirdiği tahmin edilen ve 3 çocuğuyla hiç gün yüzüne çıkamayan kadın erken yaşlandı. Vaka kriminal suç tarihinde bir ilk kabul ediliyor.

http://www.ntvmsnbc.com/news/444344.asp

http://www.cnnturk.com/YA...;HID=5&haberID=453261
tüyler ürperten bir adamdır kendileri. 24 yıl kendi kızına tecavüz ettiği yetmemiş bir de öz kızından olan öz kızına ( ya da torununa ) da tecavüz etmiştir. tüyler ürperten, mide bulandıran bir adam.
edit: adamı destekleyenler aramızda, eksi vermişler ya, valla şaşırdım!
güzelim "sapık, sexomanyak, çılgınlar gibi abaza, amınakoduğumunpsikolojikdelileri" avusturya halkından (aslında geçmişte olanlara bakıldığında) beklenilmesi gereken bir olay daha. Ha aklım hala almıyor ve almayacak bir insan evladı nasıl bir psikolojiye girip "ahanda kızım reşit oldu ben buna sürekli kaynayayım" gibi bi akılsızlık
senfonisi yürütebilir.

not:uyarılar için kültürsüz dinazor, Ohrschmerz ve portlemis misir a sıpeyşıl tenx
kendi kiziyla 7 tane cocuk yapan sonra birde birisi ölünce soba'da yakan insan misin sen sorusunu insanin ister istemez kendine sordugu adamdir.
tez zamanda yamyamlara verilesi, parça pinçik edilesi, insan kılığına girmiş yaratık.
alınan bilgilere göre dünyanın çeşitli ülkelerindeki kadınlardan sayısız aşk mektupları alan adammış. aslında o yanlış anlaşılmış. aslında o iyi kalpli birisiymiş. (bkz: bi siktir git)
hani derler ya bazı insanların yüzünden anlaşılır nasıl biri oldukları diye. o denli, o iğrençlikte bir tip işte
http://img.thesun.co.uk/m...ef_Fritzl_280_478162a.jpg

insanlık en fazla ne kadar daha iğrençleşebilir..
benim bahçemde yetişen şeftalinin tadına ilk ben bakarım mantığında olan insan.

(bkz: orospu çocuğu da olsa insan insandır)
hüseyin üzmez ile ikiz kardeş olduğundan süphelendiğim sıfatına tükürülesi insan müsveddesi.

(bkz: josef fritzl ile hüseyin üzmez benzerliği)
avusturya devletinin nüfusunun oldugundan daha cok olmasinin düsünülmesine neden olan insanimsidir.

edit:nüfus 8.17 milyon ama bodrum katlarda masur birakilip tecavüze ugrayan kadinlarin sayisi ve yaptigi cocuklar hakkinda herhangi bir istatistik rakam söz konusu degildir.
insan suretinde bir mahluk.
ismini görünce kendimi tutamayıp ana avrat sülale boyu küfür saydırdığım şerefsiz, namussuz, akli dengesi kesinlikle yerinde olmayan, yüzyılın değil evrenin sapığı p.ç kurusudur kendisi.
kendisiyle ilgili olarak rammstein bir de şarkı yapmıştır.

(bkz: wiener blut)
cesur insan.
avusturyalıların utanç kaynağıdır. birçok dizide, filmde ensest sapıkların "avusturyalı" sıfatıyla anıldığına tanık olabilirsiniz. supernatural'da rastlamıştım ben.
insan olmadığı kesindir.
şu sıralar ölmesi muhtemel yüzyılın en iğrenç mahlukatı.
diyanetin fetvasından sonra müslüman olmuştur.
Asrın sapığıdır.
hapishanede kadınlar tarafından 2 ay boyunca 5000 aşk mektubu almıştır.
Tam bir deli piç, yazık o kıza. Hayatının yarısını çalmış, böyle bir psikoloji ile hayatına nasıl devam ediyordur bilmiyorum ama.. adamın aklı da bir ilginç, devasa bir plan ve nasıl deli cesareti ile böyle bir şeye kalkışmış inanılır gibi değil. En küçük detayına kadar düşünüp planlamış ve olası önlemleri almış. Bu sayede uzun süre yakalanmamış. Yılan hikayesi gibi, çürüsün iyice hapiste. Kızına yaptığı gibi buna da hapiste tecavüz ediyorlardır umarım. Hem bu dünyada hem ötekinde çeksin cezasını itne herif.
Dünyanın en ruh hastası sapık suçlularından biridir.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Öz Kızına 24 Yıl Boyunca Evinin Bodrumunda Tecavüz Eden Bir Ruh Hastası:

Josef Fritzl.

Avusturyalı olan ve öz kızını alıkoymaktan, hatta ona tecavüz etmekten hüküm giyen bir adam.

https://onedio.com/haber/...stasi-josef-fritzl-710049
Allahım ilk defa yapıyorum çok heyecanlıyım;
(bkz: mağara soğuk muydu kardeş)
Yada;
(bkz: hayırlı olsun internet bağlatmışsın)

Çok geriden gelen kopyala yapıştır bir yazar kardeşimizin yeni öğrendiği adam.