bugün

harbiyenin havasını kısa bir dönem de olsa solumuş biri. hoşgelmiştir.
sözlükteki en dandik nicklerden biri. eğer fikriyatı da bu minvalde ise yazık olmuş kendisine.
yazarın kralı.
bilgili bir yazar.
atasının doğduğu tarihi de nickinin yanına serpiştirmiş yazar, yoksa ayıp olurdu değil mi?

baktı zihniyeti laf yiyor, hemen şakirt deme silahına saldırıyor. oy kedi canını senin.

514215214566 kere şakirt olmadığımı söyledim ama senin gibi yobazlar anlamaz.
(#11567666) entrysini beğendiğim yazar.**
şeyh said ile said nursi karıştıracak kadar tarih bilgisi var. ben daha ne diyeyim. oksijen boşuna israf oluyor ya o beni en çok üzüyor.
atasının doğum tarihini nickine işlemiş yazar.
düşünceleri, fikirleri ve bilgileriyle sözlüğün sahip olduğu aydınlanma savaşçısıdır kendileri.
çok sevdiğim yazarlardan birisi. tek suçu, olaylara at gözlüğü ile bakması. atatürk'ün yaptığı yanlışları kabul etmiyor.
bıyıklarını da yukarı kıvırsa çok yakışacak yazardır. Bıyıkları yeni terlemeye başlamış bir liseli ise büyüyünce yapması tavsiye edilir, ayrıca bunca saçmalıktan sonra bana neden kızıyor ki tespit yapıyorum diye, herşey net, herşey ortada. Kendisi de ortada. Ben de. Anlayabildikleri de anlatabildiklerimde.
(#11885288) çok zeki bir yazar, dünyanın hemen hepsinin islam düşmanı olduğunu iddia etmiş ve kendiside buna safça inanıyor. allah hidayete erdirsin. yalancılıkla suçladığı kişi kendisine de şefaat edecektir ama ne fayda?
yarım yamalak matematik hesaplamasıyla kafasından uydurduğu birşeyi genellemye yaymayı pek seven yazar. ayrıca bana özel mesajda 12 yaşında diyerek kendisinin ne kadar ergen zekaya sahip olduğunu göstermiştir. ee ilahi adalet işte, bazılarına a desen de kötü b desen de, yanlızca bu gibi insanlara hiçbir şey dememek en iyisi olacaktır.

not: matematiği kötüydü, kendisine özel matematik hocası tutabilirim.
kendi haline bırakılması gereken yazarımsı.
karmasıyla göz dolduran güzide yazar.* hoşgelmiş, öperim.
takip ettiğim, okunası bir yazar.
yazdığı her şeyden mantıklı bir şeyler çıkarılabilir. araştırmacı, bilimsel ve sanırım hümanist kendisi. böylelerinin olduğunu bilmek beni mutlu ediyor.
(#13222634)

ellerine sağlık yazarı.
bu sözlüğe bir erkek resmi yükleyen yazar.
jontürk barikat ile alakası olup olmadığını merak ettiğim yazar.
sözlüğe girişte galiba resmini gördüğüm yazar. çok hızlı geçti tam göremedim, gamzeli gibi sanki.
adamın dibi, ağabey.