bugün

entry'ler (179)

sherlock

--spoiler--
2013 yazında sezon 3 ile karşımıza tekrar çıkacak olan dizi. ulan şimdi bitirdik 1 sene nasıl bekleyeceğiz derseniz aşırı derecede çok haklısınız amma velakin dizinin film süresinde olması ve çekim aşamalarının londra yollarını trafiğe kapatarak çekmelerini hesaba katarsak haksızda sayılmazlar. asıl konu ve soru sherlock ölmediyse ölen kimdi üzerine olacaktır. madem watson baskerville'de ilaç falan kısmını geçtim tetikçilerde mi ilaç kullandı. bayan hudson'ı vuracak azmana haber nasıl gitti valla bende anlamadım. zaten diziyi bitirdikten beri çok düşündüm. kafam iyice patatese döndü. neyse asıl konuya gelecek olursak; 2013 sherlock'un ölmemesi için ellerinden gelen tüm malzemeyi kullanılarak geçirilen bir sherlock yılı olacak gibi. watson'a üzülmedim değil haa. bu arada irene adler'ı unuttular gibi. umarım 2013'te o da dizide önemli rollere bürünür.
--spoiler--

regl dönemindeki kadının istekleri

trip kraliçesi tacını ister.

istanbul

aşkımı bıraktığım yer. belki başka şehir beni bu kadar bağlamazdı ona. alelade bir şehirde alelade bir caddede rast gelsem belkide yüzümü çevirip bakmam. istanbul'un ruhu beni hapsetti ona. ne yaşanmışlıkları unuttum ne de kaybettiğim kalbimi. istanbul sen hep yaşa. belki yükümü hafifletemezsin; ancak güzelliklerin en güzelisin. yine de sen çok yaşa...

halil altıntop un arada madrid le maça çıkması

arada idmanlarda ronaldo ile görüntülenmesiyle şaşırdığımız hadisenin devamı.

26 ekim 2011 galatasaray gaziantepspor maçı

link olsada gecemiz şenlense hani ?

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

g.o.r.a güzel filmdir.

barbarossa

sözlük tarihine adı altın harflerle yazılmalı.

incicilerin liselilikten ilkokulluluğa düşmesi

üye alımının artması sonucu gerçekleşen hadise. yazar sayısı 70 binler civarındayken ister istemez günde 20 defa girer sandalyeden gülmekten düşerdim. şimdi sayı 130 binlerde ve özenti sözlük olayını bilmeyenlerle dolu. ne diyelim serkan birşeyler düşünür elbet.

17 eylül 2011 göztepe karşıyaka maçı

göztepe'nın ıssız kuytu köşelerden kurtulup gün yüzü gördüğü dönemlerde kazanmanın moralini arttıracak dev derbi. geçen senelerdeki olaylar inşallah tekrar yaşanmaz. izmir halkına şimdiden allah sabır versin.

lionel messi

ister katil ister katilma efsane sadece dunya kupalarinda cikar. herkesin maradona ile karsilastirma sevdasina saygim var. ancak maradona gibi bir adami ancak pele, van basten, Johan Cruyff.. gibi isimlerle kiyaslarsin.

tamam eyvallah bu cocuk super yetenek. yasayan canlilar arasinda en zeki top canbazi vs vs. konu efsane bi oyun dersen ben dunya kupasina bakarim arkadas. gerisi hikayedir.
vesselam.

doctor who

yeni doktor tırt. david'in yerini kolay kolay kimse alamaz arkadas bos konusmayin burda. hee bu arada aga dizi cok karmasik

--spoiler--
thank you J.K
--spoiler--

barcelona yı real madrid den büyük zanneden insan

barça moda Real Madrid efsanedir.

şu an yaşamak istemiyorum

istenmeyen durumlar için kullanılan söz.

asıl konu istenmeyen durum değil; hatırlanan akıldan çıkmayan görüntüler. hiç unutamadım sevdigim insanların yüzündeki tebessümlerini. kader deyip avuttum sürekli benligimi. ertesi gün caddeye baktıgımda korkudan yere oturup bos bos düsündügümü hatırlıyorum. kan kokularını, enkazları, ağlamaları, çığlıkları...
Allah bir daha yasatmasin. Kimse sevdiginden ve ailesinden ayrilmasin. Bugün yasamak istemiyorum.

show tv nin sürekli doktorlar dizisi yayınlaması

doktorlar kanalının arada show tv adlı programı yayınlamasıdır.

uludağ sözlük afrika ya el uzatıyor

deniz feneri haric tüm kuruluşlarla yardım ettiğim proje. çırpınarak ölen çocukların aramızda yaşamaya hakkı vardır.

günü en iyi anlatan şarkı

redd - nefes bile almadan

almancı tipi görgüsüzlük

--spoiler--
beyaz veya siyah atlet giyenlerdir. altın kolye ve altın bilekliler vazgeçilmez. kaprilerin altına giyilen beyaz çorap sonuna kadar çekilir
--spoiler--

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

http://twitter.com/#!/stburaksahin

jensenescence

yedinci nesil yazar.
severek takip ediyoruz.

en güzel tribün besteleri

herzaman heryerde seninle birlikte
ölüm gelsin isterse
gözlerde bir damla yaş
kalbimizde bir aşk
sensin Beşiktaş