bugün

kiralık olarak oynadığı feyenoord da 15 maçta 17 gol rakamına ulaşan 19 yaşındaki genç ve gelecek vaadeden golcü.
15 nisan 1992 doğumlu isveçli forvet. * şu an ligde 21 maçta 19 golü var. isveç milli takımının formasını giymekte. euro 2012 de göreceğiz kendilerini.
çok yetenekli bir golcü.lakin bonservisinin manchester city'de olması büyük talihsizlik kendisi için.hani united'ın oyuncusu olsa böyle bir sezondan sonra ferguson kendisini takıma çağırırdı,ama city'de agüero,tevez,balotelli,dzeko gibi oyuncular var,hatta yakın gelecekte bir ibrahimovic hamlesi bile gelebilir city'de,*
bir başka bonservisi manchester city'de olan oyuncudan bahsedeceğim ben.guidetti'nin durumunda olan başka bir oyuncudan; vladimir weiss; yetenekli bir kanat oyuncusu olarak weiss'in yolu city futbolcusu olduğundan beri birçok ülkeden geçti; bolton,rangers ve son olarak espanyol.bu adam büyük ihtimalle manchester city'de asla kalıcı olamayacak,ama çok yetenekli bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez tabi bu.işte guidetti de böyle,eğer bu sezonkine benzer bir performans daha sergileyip kendisinin yeni bir zlatan olduğunu ispat edemezse city kendisini ona buna kiralar sonunda da bonservisinde kolaylık yaparak salıverir.

galatasaray'a kiralanırsa yılın transferi olur,net.*
ayrıca wikipedia sayfasındaki 'galatasaray' kısmı şaşırtıcı; http://en.wikipedia.org/wiki/John_Guidetti

sanırım galatasaray'a kiralanacak,hayırlı olsun ne diyelim.çok isabetli bir transfer olur.
--spoiler--
1.85 boyunda, geçen sezon başında kiralandığı Feyenoord'un formasını 21'i ilk 11 olmak üzere 23 lig karşılaşmasında giyerken, rakip ağları 21 kez havalandırarak göz doldurdu.
--spoiler--

alacaksak bu işi bir an önce hızlı bir şekilde halletmeliyiz; yoksa yar etmezler bu çocuğu bize ucuza.
istanbul'a galatasaray ile görüşme yapmak için gelmiştir. basın parayı alın bu çocuğu.
youtube dan videosu izlendiğinde gollerinin çoğunu penaltıdan atmış genç yetenek,bitirici özelliği ile bana elmanderi hatırlatan,galatasaraya geleceği iddia edilen M.city futbolcusu.
city'nin geri dönüşüm kutusuna yolladığı bi belge. elbette bunu kim alır. al bunu al al al al. evet.
dedesi italyan kökenli, annesi brezilyalı, babası isveçli olan hücum oyuncususu. babası iş gereği kenyaya gidince o da beraber peşine takılmış ve yardıma muhtaç çocuklarla bir arada futbol oynayarak deneyim kazandığını ilerki yaşlarında belirtmiştir. henüz 20 yaşına olan bu gencin adı galatasaray ile anılmakta. bu tür başarıya aç bir oyuncunun galatasaraya gelmesi en büyük arzum. kendisi hakkında tedavi edilemeyen bir virüse yakalandığı haberi ciddi ciddi dolaşmaktadır.*
galatasaray'a transferi gündemdeymiş. kim ula bu deyip bi bakındım, kendimden utandım. adam deli topçuymuş. feyenoord'da 23 maçta 21 gol atmış. transferi halinde mutlu oluruz.
ismi futbolcu ismine hiç benzemeyen futbolcu.
yeni guiza'dır. galatasaray'ımızın alması buyuk hata olur.
pes ve fm'de çok sevilen golcü.
trabzonspor'un aradaki fiyat pürüzünüde giderirse kadrosuna kiralık olarak katacağı futbolcu.
Trabzonspor'un kadrosuna kattığı oyuncudur. haydi hayırlı olsun.
az önce youtube'a bu adamı yazıp gollerini mollerini falan izledim. yok abi yok henrige'den farkı yok ki bunun. bunu alacağına emre güral'ı oynat. haa belki de sol beke almışlardır(!) onu bilemem tabi.
Pes 13 te master ligde ne acayip ne hayvan gibi birşey oluyor bu adam yahu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar