bugün

Günün bomba gelişmesi.
Giderken bir sürü de entry silmiş.
Hayırdır inşallah.
benim yakın arkadaşım.

hamile diye ayrıldı. artık çocuğuyla ilgilenecek.
yeminli nasa düşmanı.
nasa' yı tek başına madara eden adam.
astronomi konusunda uzman bi uuser.
düz dünya konusunda o bir efsane.

sözlüğün hubble teleskobu.

gitmiş...
" getmiyeydi eyiydi."

not: şimdi, sözlük bb' leri onun attığı " cıbıldaklar " olmadan ne halt edecek?
kendi isteği haricinde silindi ise hem yetkili hem gs holiganı kontenjanında indirime gidildiğini gösteren gelişmedir. tabi hala fazla bu sayı daha da indirilmesi lazım. yedek hesapları ile beraber azaltılmalı tabi.. yetkili dediğimiz yazarların biraz dikkat etmeleri lazım yazdıkları şeylere yaptıkları şeylere.

kendisi gitti ise yolu açık olsun. geçtiğimiz sene bir ara ufak bir sürtüşme yaşamıştık kendisi ile. yetkisini kendisine yöneltilen eleştiri entrylerini sildirmek için kullandığını yazmıştım nick altına vs. hala aynı fikirdeyim bir şeyden emin olmadan yazmayı sevmem pek. gene de buraları görüyorsa kusura bakmasın insanlık hali zaman zaman canımız sıkılabiliyor hepimizin.

edit : yani boşuna demiyoruz "yedek hesapları ile beraber" azaltılmalı diye dimi *
vay be. yolun açık olsun koca yürekli genç adam.
Laan, inanamıyorum!

Dalga mı geçiyorsunuz yetkiliydi adam. En son hatun fotoğraflarından oluşan bir site açmayı falan konuşuyorduk. Sanırım kendisine yeni bir ortak buldu.

Yolun açık olsun!
Üzüldüm...
Sözlük önemli bir yazar kaybetti.
Darısı diğer meriçlerin pardon yetkililerin başına.
yetkili olmanın sorumluluğuna ters düşen ayrıştırıcı ve yer yer sorumsuzca diyebileceğim başlıkları ve entryleri vardı.
kendi isteği ile gitti ise yolu açık olsun.
darısı diğer beceriksiz yönetimdeki yazarlara.
bu başlangıç olsun.
Tudeski kendi gitmiştir. Onu silecek kadar taşaklı mod olduğunu zannetmiyorum. Modlar şildiyse hata ettiler ona gelene kadar silinecek hayli yetkili var.
Başka sik pardon nick ile geri döner, merak etmeyin.
Paylaştığı belgesel nitelikteki resimleri güzel ,siyasi fikirleri dandikti ikisinin bir arada olması garip olandı. Birikimli insanların akp ye gönül vermesini sanırım hiç bir zaman anlayamayacağım.
görsel
yani değişik bir çocuktu ama yine de severdim..

o kadar üstüne gitmişliğim var bir kere de sapıtmadı..

umarım büyüdüğünde güzel bir hayatı olur..
Bir çöpün silinmesi olayıdır. Çok büyütmemek gerekir. Gömün gitsin.
yoksa kendi isteğiyle mi gitti bilmiyorum ama her halukarda paylaştığı görsellerle sözlüğe bir renk katıyordu.
bu arada (bkz: jimmy jackson) bunun feyki mi ondan emin değilim.
bir de on binlerce entry arasından bir kısmının silinmesi olayını anlamadım zira öyle bir seçenek yokken. yüklediği meşhur görselleri mi sildi acep ?
hamile kaldığı için kocası izin vermemiş,

evinin kadını olmaya gitmiş.
Allah rahmet eylesin.
(bkz: hayda)
Kendi kendini silmiştir aq. Yazdıklarından dolayı silik yemesi imkansız. Minik komiklikler şakalar başka bir olayı yok ki.
(bkz: sebebi neydi ki)

Yolu açık olsun.
uludağ sözlük komple silinir cimi silinmez. silinemez. silinmesi teklif dahi edilemez.
Vay amına koyayım. Sözlükten bir kıral daha gitmiş. Evet.
sözlükten yaklaşık 50 bin görselin silinmesiyle sonuçlanmıştır.