bugün

bir hbbia, bir owencan, bir bluevelve değil.

aşırı cahil yazar. yani açıklamaya bile gerek duymuyorum o entry deki zırvaları.
(#8841508)
(#8842166)
(#8840080)
(#8839082)
(#8839398)
(#8827916)
...

en yüzeysel tanımlamayla yandaş yazardır kendisi.
başarılı yazılarıyla sözlüğü tahamül edilebilir kılan yazarlardan.
16 yaşındaki yazarları süt içiyor zanneden yazar.
16 yaşındaki yazarların sek süt içtiğini zanneden yazar. oysa ki nesquik diye bir oluşum var.
16 yaşındayken sek süt içtiğini ve bunun ezikliğini yaşadığını düşündüğüm yazar. (#8964356)
(#8964637) bundan önce öğrenmesi gereken çok daha fazla şey olan yazardır.
(#8977841) zoruna gitmiş yazar. hakkaten yazar hemde böyle yazar (#8977951)
partili olmayanları partili sanan,laik kelimesinden korkusunu ortaya koyan ve hatta bil cümle bilimsel terimden öcü diye kaçtığı düşünülen yazardır.

bir yerde 2010 ile 1995 arasında nasıl 16 yıl olur diye sormuş ordan aklımda kaldı.
eğer gemicikleri sen unuttuysan protein al derim ama unutmadık unutturmayacağız. hadi bakem kudur.
hakikaten çok komik bir kişi(dir) *.

(bkz: tanışın lan siz de güleceksiniz)
sadece kıçındaki kılları ağıran insanların siyaset yapabileceğini düşünen yazardır. buyursun, tartışalım efendim.
(#9034252) numaralı başlığımdaki ironiyi görememiş olacak ki "konuyu lastik gibi oradan oraya çeken yazarlardandır" diye nick altıma yorum yapmıştır.

iade i ziyaretimi bir borç bilir. aslında ironiyi bal gibi anladığını ancak kanımca rte ci olduğundan dolayı bu sekilde yaklastıgının da farkında olduğumu eklerim.
(bkz: dincilerin arap hayranlığı/#9044628)

bilgili adam.

(#8241101)
liberal bile olamayan cinsten bir iktidar cabbarı yalayıcısı, elle tutulur hiç bir datası yok ulusun ve milletin yararına hiç bir olumlu eleştirisi yok,

öylesine savunuyor elleri tüylü dudakları döner yağlı zalım tayfayı.
dikkat çekmek için yobaz söylemlerde bulunan yazarcık. sanırım 15-16 yaş gurubunda, ve ergenlik ateşi ile yanıp tutuşuyor. büyüyünce geçer diyoruz, kaale almıyoruz.
kaliteli yazar. sözlükteki herkes bu yazar gibi olsa sözlük piyasasının en entellektüel sözlüğü olur uludağ sözlük. zall'ın değerlendirmesi lazım.
(bkz: #9066267) vallahi özendim kendisine. başlıktaki topu topu iki entrynin de sahibi bu yazarken nasıl bir "şiddetle karşı çıkılması" durumu söz konusu ben çözemedim.

neyse neyse... güzelmiş işte, özendim.

dıtdit: yazardan gelen özel mesaj üzerine "gelen eksi oylar" baz alınmış tarafından ama üzgünüm ki ben şiddetle karşı çıkmamama rağmen eksi oy verdim. zira kendi içimde "ne alaka amınakoyim" tepkisi vermiş durumdayım...
(bkz: bir troll doğuyor)
troll olma kaygısı taşıdığını sanmadığım yazar. sevdiğim ve kanımın kaynadığı yazarlardan...
kemalistlerin kendisini eksilemesinden acı duyan yobaz bünye. acımış çok fena. (bkz: #9044813)
(bkz: kıyamam)
desteklediği partinin pkk ile işbirliği yapmasını sindirebilen yazar.

(#9067908)
ülkenin geriye gitmesi için akp tarafından gönderilen bir troll olduğuna inanmaktayım.
dini duyguları kuvvetli olmasına rağmen kendi nick altına penis boyunu yazma isteği hortlamış yazardır.

hüseyin üzmez.formspringme diye bir sayfası olasıdır.
Nesildaşımdır. Hoş gelmiştir. Sanırım karmayı s.kine takmamaktadır.