1. 1.
  ilk kez euro 2004 portekiz yunanistan finalinde sahaya atlamış ancak çok eğlenceli oldugunu düşünmüş ki la liga da bunu hep yapan barcelona aşığı bir fanatik.
  seyircileri de coşturmuyor değil.
  yalnız bu adam nasıl hala tribünlerde maç izleyebiliyor anlamak zor.
  belki ispanya da bir bakan tanıdığı vardır *
  3 ... white rabbit
 2. 2.
  2010 eurovision şarkı yarışması'nda ispanya'nın şarkısı sırasında sahneye girmiştir. bundan dolayı ispanya şarkısını tekrar söyledi.
  jimmy jump
  1 ... approach to sign
 3. 3.
  2010 eurovision şarkı yarışması nın galibi şahsiyet. bütün şirinliği ve koreografiye olan saygısıyla ispayanın performansına eşlik etmiştir. bence seneye onu sokalım yarışmaya.
  1 ... kivrilakivrilayuzenkirmizbalik
 4. 4.
  neredeyse her maçta sahaya inen, grand prix te olsun, tenis te olsun, rugby de ve basket te her alanda bir anda ortaya çıkmasıyla meşhur karakter. en son eurovision 2010 da ispanya nın şarkısında ortaya çıkmıştır.
  2 ... thebash
 5. 5.
  2010 eurovision'da ispanyolların şarkısına sempati katan öge olmuştur. kendi resmi sitesi bile bulunmaktadır ve spor müsabakalarında atlayıcılığını bu sene farklı bir dala daha taşımıştır.
  http://www.jimmyjump.com
  1 ... mukavemettin
 6. 6.
  kendisi performanslarını devam ettirirse sonraki nesillere aktarabileceğimiz çağımızın efsanelerinden olabilir.
  2 ... venividivici
 7. 7.
  erovizyonda kareografinin bir parçası sanılmıştır. komiktir.
  ... procalik
 8. 8.
  heryerden cıkan sahsiyet tenis macından tutun futbol musabakalarına kadar erovizyondada 10 numara kareografi yapmıstır guldurme aleminin kralıdı f1 de bile performans sergilemistir benim anlamadıgım bu adamı nasıl tribünlere alıyorlar ilginc adam cagımızın gladyator arenalarında teror estiriyor guzel teknik ogrenci alırsa cagı degıstırır.
  1 ... gereksizeleman
 9. 9.
  eurovision'un rambo okan'ıdır.
  1 ... never neverland
 10. 10.
  2010 eurovision şarkı yarışmasına renk katmış, komik adam. maşallah alanını epey genişletti, farklı kulvarlarda da görmek isteriz kendisini**.
  1 ... tonks