1. 1.
  jim carrey in, çok bilinmeyen ama çok iyi filmi. yine bir amerikan rüyası anlatılsa da, görünene değil altındakine bakıldığında çok güzel mesajların alındığı, şu sıralarki duygusal boşluğum sebebiyle gayet bol şekilde ağladığım bir baş yapıt.
  ayrıca filmi seyrederkenki zamanıma denk gelir, film içerisinde yaşama isteğimin duhul etmesi...
  1 ... karga
 2. 2.
  filmde jim carey'in tekrar açtığı sinemanın adıdır ayrıca.
  ... ilich ramirez sanchez
 3. 3.
  kendini komünist olmakla suçlayan yüksek mahkemeye yaptığı yürekten ve sert açıklamayla, açık ve net bir özgürlük mesajı vererek hayran bırakan peter appleton' u jim carrey' in canlandırdığı film. carrey, komedi dışında da önemli rollerde boy gösterebileceğini bu filmle ispatlamıştır.
  1 ... legend of the stranger
 4. 4.
  jim carreynin duygusal rollerde de başarılı olabildiğinin kanıtı olan filmdir. komunistlikle suçlanan bir senaristi canlandırmaktadır. konusu da; bu senaristin kaza geçirerek hafızasını kaybetmesi sonucunda bir kasabaya yerleşmesidir. sıcak bir film.
  1 ... kafam bozuk
 5. 5.
  şu an tv8 de yayınlanan jim carrey filmi.
  ... cifthasekipasa
 6. 6.
  jim carrey nin güzel bi filmi tv8 2 gündür onu veriyo zaten.
  ... psikoanalist
 7. 7.
  jim carrey abinin şaşırtan filmlerinden. evet.
  1 ... oytunkaran
 8. 8.
  Hayatımın bir dönemi sarı çırpılmış yumurtaya 'jim carrey yumurtası' dememe sebep olan; bir adet jim carrey'i deli gibi yumurta yerken gördüğümüz sahne barındıran film. Bu dönem de ciddi bir dönemdi ki yaklaşık 5 yıl falan kardeşimle anneme jim carrey yumurtası dediğimizde bize sorgusuz sualsiz o yumurtayı yapardı.
  ... an awesome wave