ünlü çizgi roman kahramanı mister no'nun gerçek adı. 2. dünya savaşı'nda pasifik'te savaşırken japonlara esir düşen jerry, kendisini işkence ederek sorgulayan bir japon subayın bütün sorularına "no" ("hayır") diye cevap verdiğinden japon subayın galeyana gelip "nesin lan sen mister no mu?" diye kara mizah bir soru sormasından sonra kendine mister no lakabını alır. savaştan ve memleketi abd'de yaşadığı muhtelif badirelerden sonra inzivaya çekilip kafa dinlemek için basıp brezilya'nın ücra bir kenti olan manaus'a gider. orada turistler için amazon nehri üzerinde gezi uçuşları yaparak geçinen bir pilot olarak yaşar. ama oraya kaçış sebebi beladan uzaklaşmak olduğu halde başı dertten kurtulmaz, maceradan maceraya koşar. arada boş kaldığında içerek ve karı kızla gününü gün ederek kazandığı paraları yer.

(bkz: mister no)
en gerçekçi kahramanlardan biridiri. süper güçleri yoktur. alkole, karı kıza hastadır. başı bitten götü sikten kurtulmaz. delikanlı geçindiği için her mevzuya atlar.genelde parası yoktur, çünkü karıkıza alkole yatırır.
en sevdiğim çizgi-roman karakteri.çok gerçekçi elemandır. kimseyi sallamaz, vurur alkolin dibine.
içimizden biridir. maceralarının sonunda uçağını kullanırken "hayat ne kadar hoş, haydi durma sevgiline koş" şarkısını söyler.
Atarlı giderli mister no nun gerçek adı.
nicki görünce akla ufak, delikten deliğe giren farelerin geldiği yazar.
arkandan ipucu bırakmışsın mayk görsel .
(#26382541)

Işsiz..
michael jordan ın nba kariyerinin 9 sene sürdüğünü zanneden yazardır. şöyle aydınlatayım, kendisi nba e 2 kez dönmüş ve toplamda 14 sezon oynamıştır. arada 1 sezona yakın sakatlık yaşadı ama nihayetinde 14 yıl gördü bu camiada...

(bkz: #26077629)
Nickaltında Jordan muhabbeti döndüğünde göre kendisi scottie pippen'dır ve jordan'ı çekemiyordur.

vay amk pippen ulu'da yazıyor.
84 de draft edildikten sonra ilk sezonu olan 84-84 sezonunda oynamasına, ilk dönüşünden sonra 3 sezon üstüste kazanmasına ve 2001-2003 yılları arasında 2 sezon oynarken üstüste 40 lı 50 li sayılar atabilecek kadar potansiyeli olmasına rağmen michael jordan gibi bir efsaneyi "kendince" 9 sene oynatmış olan yazardır. bu arada 99 senesinde nba de yoktu kendisi. 98 sezonu sonunda şampiyon olup bıraktı çaktırmayın.

bence oynattığı sadece o değil...
Kendimden bir yas buyuk meslektasim.. ayni zamanda ulu da ki ilk arkadasim hatta ayni zamanda adasim.. Selam olsun ona da^
sohbeti güzel yazar.
cins bir heriftir.
küfür ederseniz sizi çaylak yapar.
Büyük ihtimalle benim şuanki kullanıcı adımın ilk kullanıldığı zamanlar (bkz: slyvia) nickaltına yazılmış ilk entrynin sahibidir. Bir tanışıklığımızda olmuştur.
hoşgörüsü gerekse kişiliği ile gelecek nesillere örnek olan bir yazar.
(#28118502)
Abv yazarı.
benimdir.
jerrye kimse yan gözle bakmasın.

postamı koyuyorum efendiler.
Kıyamam gördünüz mü seveni çok yazar, nikaltı her zaman bomboş.

Benim de en sevdiğim yazardır. Canım o.
Çok sevdiğimiz yazar. Lookin sağ yanağını öper ben sol yanağını öperim. O da bizi sever ki nick6na girdiğimiz yazıları her kezinde sildirir. Utanıyor oğlan. Övülmeye, sevilmeye alışık değil.
klavye delikanlısı. aldım haberlerini.
Mod.ların kendisine her daim +10 koruma kalkanı sağladığı yazar. MustanG i varmış. Hem seni severim biliyorsun(!)
Kendisiyle uğraşmayı sevdiğim hatta hobi edindiğim yazardır.
(bkz: insan sevdiği ile uğraşırmış)
(bkz: çaylak)