bugün

yerinde olmak isteyeceğim nadir insanlardan biridir.
gördüğüm kadarıyla kız hayranı kadar erkek hayranı da bulunan oyuncu.

supernatural ile nirvanaya ulaşmıştır ki gerçekten hakkını veriyor.
adriana lima sıçar bu adam sıçmaz. o derece nadir.
dawson's creek'te oynadıktan sonra supernatural'de görmek ayrı bir güzel olmuştur.
idolümdür.. dean winchester karekteri..
Bir erkek nasil bu kadar yakisikli, sempatik ve cekici olmayi basarabilir hayret ettigim oyuncu. Yahu adami izliyorum ben supernaturali degil sanki. O mimikler, o muzip bakisi hepsi harika. Yemisim brad pitti su ana kadar gordugum en yakisikli sahsiyet kendisi efenim.
beyaz show'da görmek istediğimiz şahsiyet. onun ağzını burnunu yirim.
görsel
smallville'de jason teauge rolünü oynamış kişi.
supernatural izleme sebebimdi kendileri.

güzellik\yakışıklılık görecelidir falanı siktiredip ''ohaa taşş'' diyorum kendisine.
sol frame'de adını 3 kere görünce, "ulan bu da mı öldü" tepkisini verdiğim artiz.

ha supernatural'da bildiğin %70 james dean, %30 elvis presley kendisi. havasından geçilmiyor ve bu durum kendisine hayli yakışıyor o ayrı.
görsel
supernatural dizisinin başrolüdür. çok iyi bir artist olup çok da iyi espri yapar. diziyi herkeze tavsiye ederim.
önceden pembe dizilerde oynadığı rivayetleri dolaşan ve şimdi supernaturalda dean karakterine hayat veren adamdır adamın dibidir.
dean karakteriyle artık bütünleşmiş olan oyuncu.
sarap gibidir yillandikca degerlenen oyuncu.
Herkesin severek beğenerek seyrettiği adam. Hiç mı gıcık olan beğenmeyen olmaz işte öyle bir tip.
Erkek güzelinin canli örnegidir. Fazla yakısıklıdır.
daha yeni baba olmus sevgili dean'imiz .

biraz fazla mukemmel fiziksel özellikleri, izle izle öl.
mezhepsiz hristiyandır. ingiliz-irlanda melezidir.
sammy diye bağırışı, müzik zevki, chevy impala'sı ve tipiyle genç kızları etkilemiş dean winchester'ı oynayan aktör. tam bir badass'tir.
Karizmanın sözlükteki karşılığı olabilir kendisi. Umursamaz tavrının hastasıyız.
harbiden etkileyici. bir ara çıplak resimlerini bulmaya çalıstım ama bir elin parmağını geçmez. ulan sen varken sam ' e bakılmıyor be.
gülüşü çok tatlı olan oyuncu kişisi. renkli gözlü olup beğendiğim ender kişilerden biridir kendisi. maşallah diyelim *
Kendisi abartısız dünyanın en gözde erkeğidir. Şimdi diyeceksiniz ki siktir lan ordan. Belki haklısınız da ama durun bi izah edeyim. Sevgili Jensen abimiz sadece yakışıklı değildir. Allah vergisi yüzünün yanında kendisi aynı zamanda karizmatiktir. Şebektir yani sempatiktir. Sevimlidir. Yeri gelince ise ateştir. Yani sevgili dostlar bunların tamamına sahip bir erkek ben şimdiye kadar tanımadım. Ha tanıyan varsa hll olsn ya spr dvam yani.. Sözün özü Jensen Ackles' ı sevin sevdirin çünkü böyle insanlardan çok yok azizim. Kendisi Supernatural adlı diziyi tek basına alıp yürütmektedir daha ne olsundur ?
(bkz: dean winchester)

biraz da dizideki karakterinden olacak; tam bir afettir kendisi.