bugün

hayatımda gördüğüm en sevimli erkek.**
hem seksi hem yakışıklı hemde sevimli olmayı tek vücutta birleştiren mucizedir.
adam çok yakışıklı be.
özellikleri dudakları ayrı bir güzeldir.
bu adama aşık olmamak için tek bir neden gösterebilecek birini arıyorum.yoksa ciddi anlamda bunalıma girip geberip gitmekten korkuyorum.evet bu adam beni 14 lük ergen bünyesine soktu ki küfredesim var.isyanlardayım sözlük...!

görsel

görsel
bu böyle devam edebilir.en iyisi ben gidiyim..şunu da eklemesem ölürüm ki adamdaki burun özenerek yaratılmış kardeşim..ah ah...
estetik harikası bir yüzü olan oyuncu. yakışmış, ayrı konu.
fazla taştır. yenilesidir, öpülesidir vs. *
supernatural dizisini izlememe vesile olan çok çekici bir aktrist.http://www.youtube.com/watch?v=BKYUtcHPQi4
tanrım sana ses tonunla, yakışıklılığınla, o şapşirik gülümsemenle ve maalesef sinsi tipli karınla mutlu bir hayat versin adam.
doğarak dünyadaki en güzel son of a bitch telaffuzunu yapan insan.
değil erkek, insan olmasına inanamadığım şey.
allah' ım sen onu boş vaktinde mi yarattın? erkeklerin şahı, ölünür.
insani duygulara sahip birinin yakışıklılığını ve karizmasını reddedemeyeceği varlıktır. oyunculuğu supernaturalı izleme sebepleri arasındadır.
Genç kızların sevgilisi şeklinde bir tabir hakkı ile kullanılacaksa bu adam bunu karşılayabilir. Ayrıca yetenekli bir abimizdir şarkıda söyler.
http://www.youtube.com/watch?v=TNMX7HovRD8
insan değil bu. adeta bir melek.
purgatory de yardıracak olan dizi kahramanıdır.
edit: hatalı yazım.
hani bazı adamlar olur hem kızlar hem erkekler bayılır ya onlardan bu. supernatural'da iyi ama filmlerde o kadar iyi olduğunu söyleyemem.
dean winchester olunca daha çok sevilen adam.
sağlam karizmadır. supernatural e de konu olmuş bir ara oynadığı pembe diziler hariç bizim için dean winchester dir.
"vışşş yavriim" dedirten yakışıklılıkta olan oyuncu. onun sayesinde 2007 yılında supernatural dizisine başladım tüm sezonlarını bir solukta bitirdim. bilgisayarımda 500 fotograflık bir albümü bile var. beyaz show'a çıkmasını istiyorummmmm...

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
baba olacak oyuncudur. (bkz: yıkılmak)
buram buram yakışıklılık akan adam. bir diğeri için (bkz: ian somerhalder)

not: büyük bir ihtimal erkeğim.
Kız olsam vereceğim ilk heriflerden biridir hatta bu halimle bile vereceğim ender heriflerden biridir.
tam bir ibne tipi var.

bu adam eğer ibne değilse ben de motor meslek lisesi terkim. *
geyleri başlık altına çekmiş oyuncu.

Ne verme meraklısıymışsınız arkadaş...
supernaturalda boy gösteren oyunculuğun yanında genç kızların hayran kaldığı oyuncu.
(bkz: daş)
Supernatural dizisi ile tanıdığım, hem yakışıklı hem karizmatik hem de çok iyi rol yapabilen yetenekli bir oyuncudur. Dean Winchester olarak izleyicilerinin gönlüne taht kurmuştur.
--spoiler--
kesin şeytan tüyü var amk.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar