bugün

birçok ünlüyle çalışan fransız uçuk moda tasarımcısı. herşey bir yana çok hoş kokulu, çarpıcı parfümleri vardır. yıllardır kadın ve erkek vücudu şeklinde tasarlanan bu parfümler, hala tercih ediliyor.
2005 yılında '' yılın en seksi erkek parfümü '' seçilen markadır. 3 senedir değiştirmeden kullanırım. çok iç gıdıklayıcı bir kokusu vardır.
fransız gay ucuk moda tasarımcısı.
ayni isimde harika bir kokuya sahip erkek parfümü.
erkek ve kadın giyim, haute couture, mücevher, çanta, ayakkabı, güneş gözlüğü, parfüm ve kozmetik gibi alanlarda ismiyle markalaşmış 1952 doğumlu moda tasarımcısı. üretken kimliğinin yanında cinsel kimliği son derece sönük kalmakla beraber, tasarımları (defilelerinde şov amaçlı olanlar dışında) uçuk olmanın yanında giyilmeyecek türden değildir.
uçuk tipi ve kendi gibi tasarımlarıyla modanın önde gelen isimlerindendir. gaultier 2 adlı unisex parfümü tarafımdan severek kullanılmaktadır.
iyi ki vardır bu tasarımcı ve iyi ki o müthiş parfüm hayatımıza girmiştir.
Jean paul klasik bence dünyanın en güzel kadın kokularından biridir.
Yıllardır değiştirip değiştirip yine ona döndüğüm, kış gelse ben kokumu sıksam diye beklediğim müthiş parfüm.
Kışın aylarında kullanılması tercih edilir.
verdiğiniz paraya acımayacağınız bir parfümdür kendisi.

ayrıca, daha 2 fıs kullanmadan, ağzına kadar dolu şişeyi kırmayı başarmış biri olarak, evlat acısının ne idüğünü anlamış bulunuyorum.
parfüm şişeleri klasik olan marka. atmaya kiyamiyorum düşün yani.
insan vücudu şeklindeki parfüm şişelerini tasarlayan fransız modacı. parfümleri ise normale nazaran daha ağır kokmaktadır.
cizgili denizci tshirtu giymis imaji verilmis erkek vucudu seklindeki yesil sisesiyle le male, lavanta, nane ve vanilyanin birlesmesiyle cok ama cok harika bir erkek parfumu haline gelmistir. Bugun 40ml'lik sisesini 36 euro'ya satin almis bulunmaktayim. yillarca degistirmeden kullanmak isteyeceginiz bir parfumdur.
Rennes'in sol beki sandığım adamdır. topçu olsaymış isimden prim yaparmış.
(bkz: le male)
http://www.youtube.com/watch?v=ewA4w0phWH4
şişelerinden koleksiyon yaptığım parfüm markası. şişe aynı şişe olmasına rağmen atamıyorum lan çok güzel. kokusunu ve etkilerini anlatmıyorum mındar olmasın parfüm. sadece ben ve sayılı kişiler kullansın soranlara adını halen telafuz edemeyeyim.
erkek vücudu şeklindeki şişeleriyle maskülen ve maço bir hava çizen parfüm.
Orta sınıf parfüm.

Bu tarz kokuları biraz uğraşsanız başka bi markada da bulabilirsiniz.

Buna 500 küsür lira değmez.