bugün

you and i both ve plane tarzı şarkıları ile dinlemeye değer bir genç müzisyen from usa.
şu sıralar i'm yours şarkısı sık duyulan amerikalı söz yazarı ve şarkıcı.
derinden iz bırakacak sese sahip olup, the remedy ve sleep all day şarkılarını bana fazlasıyla sevdirmi$ amerikalı genç şarkıcı.
istanbul Anadolu Yakası'nda albümünü bulmanın nerdeyse imkansız olduğu, başarılı, 50 First Dates ve Ugly Betty filmlerinin müziklerini yapmış Amerikalı şarkıcı.
hele hele colbie caillat * ile yaptıkları mükemmel düet lucky adlı şarkı dinledikten sonra ilk görülen kişiye aşık eden cinsten.
(bkz: life is beautiful)
yaptığı 3 albümünde birbirinden güzel olduğu huzur insanı. sahil boyunca araba kullanırken,yürüyüş yaparken,hamakta uyurken,sahilde güneşlenirken dinlenilmeli. buram buram serotonin salgılıyor vücut jason abimizi dinlerken. dinlenmeli,sevilmeli,takip edilmeli.
bir süre sonra bayan bir tarzı var. ne dinlememek ne de sürekli dinlemek mümkün. bir şarkı dinlenildiğinde bıkılmıyor aksine daha da kendine aşık ediyorsa kalitelidir. senelerdir dinlerim "uyusunda büyüsün nenni, tıpış tıpış yürüsün nenni"ye hastayım mesela...
şarkıları hem dingin hem de eğlenceli olan,güzel sesli insan.dinlerken minik bir gülümseme belirir dudaklarınızda siz farketmeden ama içinizde bir yer az da olsa acır bu sırada.
(bkz: i m yours)
(bkz: life is wonderful)
(bkz: you and i both)
lucky adlı şarkısının klibi de kendi kadar hoştur, samimidir.
john mayer ve justin nozuka tadında romantik şarkıların adamı. şarkılarında anlatmak istediği duyguyu o kadar iyi bir şekilde hissetirir ki, kırlara çıkıp koşasınız gelir, mutlu olursunuz.
north sea jazz festivalinde harikalar yaratmış ve plane adlı şarkısı ile de hayranlık uyandıran amerikalı über şarkıcı.
insanı bulunduğu yerden alıp taa uzaklara götüren muhteşem şarkıların sahibi insan. özellikle;

(bkz: make it mine)
(bkz: lucky)
(bkz: i m yours)
plane ve i'm yours şarkılarını çok sevdiğim, sesinin çok güzel olduğunu düşündüğüm şarkıcı.. hakkaten duygulandırıo plane şarkısında, değişik bir tarzı var..
şarkılarında tarif edilemez bir huzurla birlikte enerjinin de olduğunu düşündüğüm -ama nedenini bilemediğim- güzel sesli adam. şarkılarında kendinizi sevdiğinizle masal diyarındaymış gibi hisseder, nedensiz yere mutlu olabilirsiniz.
eurovision birincisi alexender rybak'ın da kemanıyla süper bi şekilde coverladığı im yours'u söyleyen şarkıcı.
an itibari ile dinlediğim ''life is wonderful'' şarkısın çok beğendiğim şarkıcı...
sevişirken dinlenecek adamlardan. direkt kendisiyle sevişmek daha tatlı olur tabi.
ne zaman i m yours şarkısını duysam bana yazı hatırlatır nedense.
country ya da surf music olarak adlandırılan türde çok seksi şarkılar yapan tatlı insan.
(bkz: mr a-z)
bu adamın şarkılarını dinlediğimde sanki uzun mayosunun altına parmak arası terlikleri giymiş evinin verandasında okyanusa karşı şarkılar söyleyen sakin bir adam olduğunu hayal ediyorum. çok cool bir sese sahip kişi. insanı yormuyor şarkıları. kendisini bu günden itibaren takip etme kararı aldım sözlük. tavsiyelerimi sunuyorum.
sesi fena halde travis'in solisti fran heally'e benzeyen adam.
geç tanındığı için pişmanlık duyulan artiz. pek dinlendirici bir sesi var.

edit: ayrıcana tatile gitme imkanınız yoksa şu şarkısını dinleyin. (bkz: #8155624)
amerikanın yalını. rocket man cover'ı iyidir.