bugün

komşum olduğundan şüphelendiğim yazar.

burak sen misin lan ?
(bkz: jamaican gold/#13918755) yanımda olup muhabbet etmek ''istediğim''dir
(#13930843)

katil devlet hesap verecek!

faşizme karşı omuz omuza!

gün gelecek devran dönecek katil devlet hesap verecek!
*
8. Nesil yazarmıs hosgelmıs. Oh be sozluge ınsan geldı.
(#13931005)
mizah anlayışımızın ortak olduğunu düşündüğüm yazar.
iyi ki gelmiş, hoşgelmiş sefa getirmiş yazardır. *
O bkz'a sakın bakmayın. Biz baktık bakmaz olaydık.

Bakmamamız gereken bir bkz veren yazar, biz baktık yazıklar olsun ! *

Güldüğüme de bakmayın, bkz'a da bakmayın. Ciddiyim.
midemle halay çekmiş bir görsel eklemiş olan yazar.
amından sıçan bir kadının bize varlığını kanıtlamış olan yazardır. kendisine bu ödülü vermekten gurur duyuyorum.

görsel
Anal sexden bıkmış yazarların kahramanıdır.Adımı yanlış yazması ayrı konudur.Ama kahramandır.
Hoş Gelmiş Yazardaşım *
birilerinin tez elden karnını doyurması gereken yazar. gecenin bir yarısı sol çerçeveyi türlü kebaplarla doldurmuş canımızı çektirmiştir.

bir tarafımız şişmese bari!
Açlığını buradan görebildiğimiz yazardır, * söz Sana adana ısmarlıcam
(bkz: afiyet olsun)

edit: eksileyen arkadaş için geliyor. (bkz: zehir zıkkım olsun)
açlığını bastırmak adına yemekli başlıklarda gezinen yazar.

eminim kulakları bolca çınlıyordur.
(#14133716) gamalı haç zaten çalıntıdır. biraz araştırırsan hitlerin bunu nereden arakladığını bulabilirsin. hitler herkesin uyanmasının zor olduğu bir yerden çoook eski bir tarihten araklamıştır gamalı haç dediği simgeyi.
format hakkında öğrenmesi gereken çok şey olan potansiyel çaylak.
(#14212990) * hakkımda az çok bilgi sahibi olan nesildaşım yazardır. elimden gelen her türlü bilgi ve fikir paylaşımında sürekli yanında olacağımı buradan ilan eder saygı ve sevgi dileklerimi sunarım.
#14213175,gerçektende farkında olmadan aynı şeyleri düşünüp, düşünmekle kalmayıp sözlüğe yazdığım yazar. aynı ben, yada 'ben aynı o' yani. *
kim bilir belki de bir gün yine yollarımızın kesişeceği insandır.o kadar dert etmiş ki gelemememi evine başka misafir almıyormuş bile.olsun ben onun yalanını bile severim lilili.
dizilerle kafayı bozmuş yazardır.
eski dizilere takmış ve gece gece eski dizileri yad etmemizi sağlamış yazar. Ama bunu yapmamız ne işe yaradı o da bilmiyordur muhtemelen.
Ahh bir de Türkçe yazsa dedirten yazar. *
sozlukte takip ettigim, mizahi bakisiyla, durusuyla hayranligimi kazanmis 8. nesil yazardir kendileri.
adamın dibi dibi..