bugün

işkembeden sıkıp sıkıp, her konuda bilgisi olduğunu sanıp , devamli göt olmak suretiyle yayınlarında rezil olan fakat utanma duygusu kütlesine göre yüzde 1 bile olmadığı için yayınlarına devam eden, kendini zeki sanıp bu derece salak olabilecek yegane yayıncı...
Belki taraf hiç değiştirmiyodur çunki taraf tutmuyodur.
Adamın siyasi göruşleriyle benimkiler one to one. Ideolojik düşünmeyen mantıklı biri.
malın tekidir ,tweter'da ırkçılık yapıyor,kürt düşmanlığı.
bende yazdım tipine bak ,ırkçı-ari düzende ilkönce seni itlaf ederler diye,uyuz oldu.

izraelci oldu 2,5 aydır ,rezil.
35'lik ergen. Severdim. Soğuttu kendini. i*rail yalağı olmaya değiyor mu ?
Belki taraf hiç değiştirmiyodur çunki taraf tutmuyodur.
görsel
Ne oyunlar oynuyorlardı ya...o kadar eleştiriyoruz ama gözümüzü alamıyorduk zamanında 3-4 sene önceleri herhalde.

biz bilgisayara pert olacak diye çekine çekine yüklerdik oyun prim havuzunda yüzüyorlar ne güzel hayat mk.

Ama hareketsizlikten şişman olmaları ortak özellikleri herhalde.
Dava etmekte sonuna kadar haklı biri. 18 yaş sonrası yetişkin sayılıyorsunuz haliyle. Onu da geçtim bugün yayında ailesine çok ağır küfür edildi. Dava etme imkanınız olsa siz etmez miydiniz? Hem siz haklısınız hem de bedava para :D
ama son kez jahrein'i ye fener...
Hastayım bu herife.

Birlikte oynamak vardı oyunu.

Yanımda olsa azarım o derece.
görsel
görsel
Seçim öncesi seçimi kaybettirmek için sabah akşam mesai yapıp, şimdi de bakın kaybettiniz diye mesaiye başladı.

Yahu sende hiç mi utanma yok?

Seçim zamanı omuz attığı iktidardan, 5 yıl boyunca gene en çok o ve yalakaları dert yanacaklar.
Bir gün ona bir gün buna saldıran küfürler eden kendine küfür edilince dava açan eleştiriye gelemeyen güvenilir olmayan fırıldak tipitip..
Bilgisayar başında beynini eriten herif.
belli bu bilgisayar bağımlısı obezin lafıyla gaza gelen özellikle z kuşağına üzülüyorum.

Hahahahahahaha.
Hiç sevmem bu siskoyu..
Kemal kılıçtaroğlu na oy vereceğini açıklamış.

Biz dedik aq bu fırıldak atericiyi abartmayın diye.

Ortalığı karıştırdı bulandırdı zeka geriliği yaşayan kitleden etkileşim aldı sonra siyuu.
Derdinin siyaset ve güncel ülke durumunu iplediğini düşünmediğim, kendisine edilen hakaretler ve açtığı davalar ile parayı vuran ve bu amaç ile muhalefete yüklendiğini hissettiğim kimsedir. Eskiden yayınlarını takip ederdim ama şu siyasete bulaşma olayından sonra soğudum.
--spoiler--

akp'nin ekmeğine yağ süren kişi

--spoiler--

Yağ ekmeğe sürülür odunlara değil.
küfürbazın tekidir. yayına aldığı bir çocuğa: baban evde mi? olamaz çünkü ben buradayım" demişti.
bu adamın olayı ne ve neden sürekli bahsi geçiyor bilmiyorum. YouTube'da oyun falan oynayan bir tip değil mi?

bir de jahrein'imin başı şakası yapılmıştır umarım ..
Kendi dünyasında yaşayanlardan biri.
Ne mal olduğunu şu tiraddan görebilirsiniz;

https://twitter.com/rz_ce...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag
Ergen çocuklara kötü örnek.
Twitter yayınında alta şunu yazmak gerekir.
Hıı sen çok biliyor slk.