bugün

her hangi bir işte çalışmayan, bunalım mode on durumunda ortalığın huzurunu kaçırmakla meşgul, hayatına dair suçlular arayıp, sözlükte onları eşşeğin götüne sokmayı kendine görev edinmiş desperate bünye.
acınası varlık, ben...
turkiye is kurumu ile uludag sozluk yetkililerinin biraraya gelerek istihdam sorununu cozmeleri gereken yazarlardir. ornegin cesitli kurumlara yazici olarak yerlestirilebilir bu yazarlar.
diger explorer sayfasinda kariyer.net, yenibiris.net acik olan sozluk yazaridir.zirve gunleri hesap odetilmemesi gereken sozluk yazarlaridir.*
sözlük yazarlığı gibi kutsal bir görevi kendine iş edinmekle kendini avutan yazarlardır.
7 / 24 monitörlerinde sözlüğün görüntülendiği yazarlardır.
sözlük icin cok zaman ayirabilen ve üretken yazardir.
sözlüğe yararlı, memelekete yararsız yazarlardır. Yakında parasızlıktan elektirk, internet gibi faturalarıda ödeyemedikleri zaman sözlüğede yararları kalmaz.
(bkz: gizli issiz yazarlar var bir de)
bir kaç gün içinde sayıları 1 adet daha artacak olan yazarlar grubudur.

(bkz: cad)
(bkz: çok işsizim be sözlük)
sözlüge yazmayi biraktiklari taktirde üc vakte kadar is bulacaklardir. *
(bkz: sözlük bana iş bul lan allahsız)
günde en az 100 entry girer.
(bkz: bi kere o el bi inicek)

işsizliğin bir, işsizlik yok diyenin iki kere amına koyayım. allahsız pezevenkler. yediniz bitirdiniz lan memleketi.
(bkz: internetten en iyi iş arama sitesi)
günün 8 saatini uyuyarak geçiren, geri kalan zamanlarında da entry giren ağır işsiz yazarlarımızdır
ölümüne işsiz yazarlardır aynı zamanda.

olum yazık lan şu sol frame'ede nedir sizden çektiği, saçma sapan başlıklarınızdan.
Öğrencilerdir.
Oldukça fazladır. Evet.
(bkz: ben)
ama öğretim hayatım bitmedi. *
Benimdir.

Kpss de bitti aq.
benimdir. yaşasın işsizlik evde oturuyorum kafam rahar.ewed
(bkz: klarnet calan sarapci koala 6)

Zamanlarını nasıl geçirdiklerini merak ettiğim yazarlardır.
(bkz: oytunkaran)
görsel

iktisat mezunuyum.