Ya bırak şu inatçı keçiyi. Bu yazılanları görüyor bir hi bile demiyorsa yazıklar ona.
Desene bu akşam işi var bu başlığın.

Ulan o değil de 30 küsür entry girilmiş biri başlıktaki de imla hatasına değinmemiş.
bugün muhtemelen gerçekleşecek hade...
bu kadar da taş kalpli olunmaz ki...
bir içip içip benden yazar olmaz' ı özlemek değildir. liseliler bilmez.
beyoğlu'nda bir barda, güzel müzik eşlğinde sözlükte dolaşırken hissedilen duygu...
darkness kaç kez söyledim adam erkek. şu sözlükte alışmamışsınız normal arkadaş sevgisine, hep karı kız düşürme peşinde olanları gördükçe!

en sevdiğim, bütün entrylerine güldüğüm tek arkadaşımdı sözlüğe yeni geldiğimde. Allah'tan siz varsınız da burada kalmama sebep var...
neredesin iki gözüm, kimsenin mi haberi yok be...
Buralarda olsa
Gelir
kaç kadeh kırıldı minnoş gönlümde bakınız verir giderdi.
Harbi haa kesin evlendi o yoksa Galatasarayın bu kadrosunu görünce gelirdi.
unuttum ya da unutacağım sandınız değil mi? canım elmas bogazici...
(bkz: eşeğin aklına pudra şekeri sokmak)
seni kıracağıma extra içmem, kırmızı tuborg içerim darkness...

görsel
seni de özlerim ama o başka biliyorsun, üzüntülü surat smiley...
yine içtim, kahretsin...
yine içtik, yine düştük be arkadaşım...
--spoiler--
özleyecek hiç mi gerçek kişiler yok hayatınızda da buradaki sanal bir tipi içip içip özlüyorsunuz sorusunu sordurtan hede.
--spoiler--

sizin yazacak, konuşacak hiçbir ortamınız ya da kimseniz yok mu ki gerçek hayatınızda da burada sanal bir ortamda yazıp, takılıp duruyorsunuz sorusunu sordurtan hade. ayrıca sana mı soracağız kimi ya da neyi özleyip özlemeyeceğimizi diye düşündürten hede...
Sürekli Açık oylayan bir yazardı. iyi biri olabilir. Ama size içirtecek kadar ne yaptı onu merak ediyorum gerçekten.
Erecto bile bulamadı siz hiç bulamazsınız.
Elmas Boğaziçi kim bilmiyorum ama ben Nilgün Marmara'yı özlüyorum. Keşke ölmeseydi. Kim bilir daha ne güzel şiirler yazacaktı Ve şu anda içiyorum Ve yine özledim.
nesini özleyeyim. kapkaccısını mı?
Beni çok iyi tanırsın sen.

(bkz: sokar)

T.Özlem dolu bir başlıktır.
O zaman şeysin, p.z.v.nk.
Bence sen şeysin, neyse...
Vallahi cinsiyetini en çok merak ettiğim yazardı bence %70 kız Dı.