bugün

istanbul dan bıkan kişilerin sıklıkla düşündüğü şeydir.
yapılmaması gereken eylemdir.

gelmeyin.. burayı da istanbul etmeyin..
kürtler,çingeneler ve çomarlar haricinde taşınılabilir. istanbuldan daha az masraf olacaktır.
Daha düne kadar belediye calısmıyor burası köy gibi denilen şehrin bokunu yemektir.
Gerekirse geliriz Üniversite için.
Türkiye'nin son 15 yılını görüp iyice tiksinmiş bütün "TÜRKLERiN" aklından gecen durumdur. Yapılması da gereken durumdur. Bütün Atatürkçülerin akın akın Ege bölgesine yerleşerek adeta koloni halinde her biri kendi aralarında evlenip, yapabildiğince çocuk yapıp bu gölgede çoğalarak, yeterli güce ulaşınca Türkiye'nin kalan diğer bölgelerine de akın edercesine işgale başlayıp 1500 Küsür yıllık topraklarını adım adım geri alması gerekir. Yani adeta özerk bir bölge/devlet haline gelmişcesine Çanakkale'den Adana'ya kadar olan izmir, Muğla, Antalya çevresi Ege ve Akdeniz bölgesini kurtarılmış Türk bölgesine çevirmenin zamanı geldi de geçiyor dahi.

Tıpkı Yahudilerin yaptığı gibi sadece Türklerin Türklerden alış veriş yapması, diğer kesimlere ev, iş vs. vermemesi gibi basit önlemlerle 5 sene içerisinde rahatlıkla yapılabilir aslında. Yahudiler az, öz, az fakat eğitimli, kaliteli, bilinçli bir nüfusla topu topu 80-100 yıl gibi bir sürede bütün dünyayı hakimiyeti altına aldı. Demek ki neymiş? Çok nüfus değil, az ama elit bir nüfus ile yapılamayacak şey yokmuş!!!

Bir an şöyle bir düşünüyorum; Sadece Atatürkçü Türklerin yaşadığı Kurtarılmış Ege ve Akdeniz bölgesi; 10 yıl gibi kısa bir sürede ekonomiden, sosyal yaşama kadar yaşamın her anlamında en gelişmiş Batılı ülkeler seviyesine rahatlıkla ulaşabilecek bir bölge olurdu.

Yani tıpkı yerinden yurdundan edilen Yahudilerin 100 yıl içinde güçlenip, çoğalıp sonra geri dönüp bütün dünyanın A..na koymasına benzer bir durum yaşanmalıdır. Hoş Yahudiler epi topu 25 Milyonluk bir nüfus. Bizler ise bütün dünyadaki Türkler hesaplanınca (Damarlarında 1 gram Türk kanı taşıyan bütün Türklerin Atatürkçü olması, Türklük bilinci olan Türki halkların da zaten genetik olarak Atatürk ilkelerini damarlarında taşıması) göz önüne alınınca bizim azınlık 80 Milyon gibi bir nüfusa ulaşıyor.
(bkz: sen gelme ulan ayı)
istemsizce aklıma geldi kardeşim kusura bakma.
(bkz: eski foça)
Gelmeyin lan zaten yeterince çeşidi belirsiz insan var sizde eksik kalın.
on numara bir hareket. kalp
Hayalim.
Genişlemek, godoşlaşmak islamdan uzaklaşmak demektir.
annemin arkadaşı yapmış ama memnun değilmiş çünkü izmirliler tapulu malı gibi görüyorlarmış orayı galiba.
Hiç mantıklı bir karar değil. Mesela bugün bıstanlıda denize karşı çay içiyorum falan hiç hoş şeyler değil bunlar.
bok kokusu, yarık kaldırımlar, üflesen yıkılacak gecekondular, kendisini elit sanan orta direk tipler, kazıkçı esnaf, şehrin ortasına vurulmuş hançer gökdelenler.

= izmir.