bugün

hem istanbul'a hem de ankara'ya yakışan bir mesaj.
askıya bırakayım iyi geceler yavrum şeklinde.
Bende de bir huy var, iyi gecelerleşiriz de ben zaten yatmam, ben geceleri çok içtiğim için saat nasıl 1'de uyuyayım?
Muhakkak tekrar bir paragraf iyi geceler mesajı atarım.

Bunda teşekkür vardır, iltifat vardır, umut vardır, sevgisiz de olmaz bir tutam muhakkak.

Ama o kadar iyi bilirim ki, yarın veya öbür yarın üzüleceğim.
Olsun.
iyi geceler, öpsün sizi ece'ler.
hadi çiko ilki benden, iyi geceler.
ilkler unutulmaz.
iyi geceler. gerçi özelden mi yazmak gerekiyordu?
Değerli yazar arkadaşlarımdan bekliyorum. 10 tane gelirse uyuyacağım. Şimdiden teşekkürler.
bu gece iki kişiden almış olduğum mesaj. hadi yine iyiyim.
Bir günaydın mesajı olmasa da almak güzeldir.
gereksiz bir şeydir. evli misiniz sanki günaydın aşkım iyi geceler aşkım nerdesin aşkım burdayım aşkım. büyüyün arkadaşlar biraz.
Sevgili kişisinden geldiği zaman daha bir anlamlı olan mesaj.
Yaklaşık 2 yıldır gelmeyen mesaj.

Bu süre içerisinde kafamın çok rahat olduğunu fark ettim.
Bu gece de gelmeyendir.
Annemden gelmiştir.

Canım anam senden ötesi yalan.
mütemadiyen o mesaj olmadan uyumak zor oluyor.
Yine tam vaktinde gelendir:

görsel

Içinde "iyi" ve "gece" olmamasına rağmen geceyi iyi edebilme becerisine sahip mesajdır.
dünyadaki anlamsız şeylerden birisidir. iyi geceler demekle geceler iyi olmaz. insanların papağan gibi tekrar ettiği aptalca cümlelerden birisidir. birine iyi geceler derken kendimi gerizekalı gibi hissederim.
az önce eski sevgiliden alınan mesajdır.
sıkı örtünün. poponuzu da örtün. hava soğuk. iygeceler.
düş ile süslenmelidir. en saf düşlerin kurulduğu bu zaman diliminde en güzel iyi geceler denilişi sizden bir parça olan düşlerinizden bir kuple ile süslenmiş olanıdır.
iyi geceler garanti, iyi geceler turkcell, iyi geceler bilimum mağazalar. mesajlaştığım başka kimse yok, telefon rehberim bile bomboş acaba 444 lü bir numarayı kayıt etsem mi?
the other boleyn girl'e mesajımdır. Bu ıssız liman saatlerce ufukta senin gemini bekledi. Şimdi ise sonsuz maviliğin yansıması olan gizemli okyanusta uykuya dalacak. Sabah 8 de intevral koşusu yapacağım ve eminemden o şarkıları dinlerken adımlarımı yere sert basma nedenim olacaksın. Tüm yazarlara iyi geceler diliyorum. Romaya sadık ve bağlı kalın !
görsel
onunla yollarımızı ayırdığımızdan beri. almadığım. bir bebek özlemiyle aradığım mesaj.
yazarlarımıza iyi geceler.