bugün

tam uykuya dalmak üzereyken telefondan gelen mesaj sesi ile irkilerek sıçtın uykunun içne dedirterek okunan göndereni iyi dileklerle anılan mesajdır.
genelde toplu mesaj edasıyla hoşlanılan şahsa atılan uzun ve sevgi içerikli mesajlardır.
bazı anlarda insanın en gereksinim duyduğu mesajdır.
günü kapatan mesajdır. başka seçenek bırakmamıştır karşı taraf size, vurun kafayı yatın.
gülümseyerek uyumaya sebep olan mesajdır. bütün günün stresini alır götürür, zihni rahatlatır. bin koyun saysan böyle rahat uyuyamazsın.
Bu gecede sana mutlu uykular dilerken her şeyimi sana veriyorum bir solukta! Benim mutluluğum sende erimektedir… Bence istediğin zaman yalnız kalabilmek mutluluğun en önemli nedenlerinden biridir… demiş ne güzel kafka.
bazen çok özlenilen... alışıldığı zaman eksikliği fena halde hissedilen.
boş boş "iyi geceler" diye toplu mesaj atıp, insanı sinirlendiren tiplerin bir gün mesaj atmıyor olması üzer mi bilmem ama, her gece güzel dileklerle yatağınıza uğurlayan sevdiğinizin artık iyi geceler mesajı atmaması koyar be sözlük.
ondan mesaj atmasını beklemek ama hiçbir zaman alamayacağını bilmek.
Fazlasıyla koyar sanırım.
sabah okuyunca güne extra mutlulukla başlamayı sağlayan mesajdır.
bazı geceler hoşlandığınız kişiden geldiğinde sevindiren, bir süre sonra alışkanlık haline gelip, her akşam gözünüz telefonda gelmesini beklediğiniz iki sözcüktür.
-iyi geceler *
-iyi geceler *

sadece bu iki kelime yüzünüzde gülümsemeyle uyutur sizi.
sonra bir gece o iki kelimelik mesaj gelmez. sonraki gece de ve sonraki gecede gelmez.
kalbiniz kırılır, bir şey diyemezsiniz.
alışkanlığa dönüşmesi insanı hayal kırıklığına uğratır. gecelerin mutsuz geçtiği zamanları başlatır. hiç olmaması yada alışkanlığa dönüşmemesi daha mı iyi, en azından sevgilinizden gelmediği sürece.
2 kontördür.
bir iyi geceler mesajı atıcak kimsem yok ki benim yazık bana ama.
Bir gun yazmadin diye trip atarlar,ertesi gun de takmazlar.
Hey yavrum hey
Saatlerce yazılması beklenilen , soğuk bir şekilde yazıldığında sövülen mesajdır .
Elde telefon, malak malak beklenen mesajdır. Buradan kendisine sesleniyorum!!
Ey eli telefona yapışası insan, fırlat artık.
huzurla uyumamı sağlar.
güzel güzel dilekler içeren ve mutluluk verici olması gereken mesajdır.
2 senedir gelmeyendir.
insanı mutlu eder düşünüldüğünü hissettirir.
uyumadan önce seni düşündüm anlamına gelen mesajdır.
Uzun zamandır gelmeyen mesajın gelmediğini yeni farketmemi sağlayan başlık açmışsınız. Kötüsünüz. Neyse yak bir sigara daha hüseyin..
görsel
Bugun de seninle bitti. Yeni bir gune seninle baslamak dilegi ile iyi geceler.

Yeni bir gunden istediklerinin gerceklestigi bir gun dilegi ile iyi geceler.

iyi geceler tatlı ruyalar. Mutlu bir gun seni bekliyor cok bekletme.

Sabaha cıkmaman umidi ile iyi geceler bol kabuslar.(Eski sevgiliden)
ayrılınca çok özlenir.