bugün

evet video da görüldüğü üzere tamamen araplaşmış ve yerler pislik içinde bu yolda emeği geçen bütün ampül zihniyetine çok teşekkür ederiz, artık ümmetinizle takılırsınız buralarda.

https://twitter.com/ilay_...tatus/1422661916967718913
ingilizleşseydi beğenirdiniz ama, diye gelecek gerizekalılar varsa kendine sövdürmesin boşuna.
Surkiye olmaya yolunda tam gaz devam ediyoruz. Adamların amaçları türklüğü yok edip arap ve ortadoğu kökenli bir nüfus yapısı oluşturmak. Türk halkı uyanmalı artık.
Geçen sene Ocak ayında gitmiştim. Arabistan'a mı geldik amk dedim efendim. Ciddiyim gidin görün.
Kac sene önce geldim , zaten farkli bir dunyaydi orasi. Istanbuldan ayri gibi. Sadece fatih olsa iyi malesef istanbulda da ciddi ciddi bu sorun var.
kısmen araplaşmıştır. bizim içerisinde kaldığımız kısmı araplaşmadığı için çok şükür diyorum tabi.

fatih 3 kısımdan oluşur. sırtını yenikapıya verdiğinde vatan caddesinin sağ üst kısmı yani fatih camii tarafı. vatan caddesinin sol üst kısmı yani bizim samatya cerrahpaşa fındıkzade çapa yedikule tarafı. ve sonradan eklenen beyazıt-eminönü kısmı. eminönü sadece kağıt üzerinde fatih belediyesine bağlı laleliden sonrası başka bir coğrafya. fatih camii tarafı zaten ezelden beri tarikatların ve cemaatlerin başkenti idi. fatih belediyesinde ezelden beri refah partisi - akp seçim kazanır. nüfusun neredeyse yüzde 70-80 i aşırı muhafazakar insanlardan oluşur. araplaşan kısımda zaten orası oldu. artık mutlu mesut yaşasınlar arap kardeşleri ile.

bizim diğer kısım kısmen kurtarılmış bölge gibi şimdilik. vatan caddesinin bir üstünde yer alan ve vatan caddesinden sonraki 2. büyük cadde olan millet caddesini kaybettik ( yusufpaşadan çapaya kadar ) ama en azından şimdilik orada sıkışıp kaldılar. bizim sahil tarafına geçemiyorlar kitleler halinde. tek tük kiralık ev bulup geliyorlar 2 şer 3 er.
aga fetö yaptı de geç.
“yobazın olmadığı heryer cennettir.” Diyen abi saygılar. Cennet vatanımızı Arab’ın çöplüğüne döndürenlerin de Arap boku içinde boğulmalarını dilerim.
Yayında ve yapımda emeği geçen, bu vahamete göz yuman, sınırlarımızı, Ali baba' nın çiftligine çeviren, ülkeyi yol geçen hanına dönüştüren her kişi ve kurumu tebrik ediyoruz!!!
Ülkeyi miktiniz, eylediniz viran!
Diyeceğim budur!
Dünyanın en güzel şehirlerinden birinin içine ettiniz.

Eyyy akp seçmeni! hiçbir ibadet sizin bu ihanetinizi affettirmeyecek! Çünkü bu vatana ihanet!
her gün fındıkzade'ye gelen birisi olarak söyleyebilirim ki sokakta nüfusun yüzde yetmişi arap. türkiye mi yoksa klasik pis bir arap şehri mi ayırt edemiyorsunuz. o gırtlaktan konuştukları iğrenç dillerini duymaktan artık gına geldi. burası zaten cahil müslüman kitlenin ve cemaatlerin anavatanı gibiyken şimdi ümmetin pisliklerini de aralarına katarak görsel anlamda inanılmaz bir rezalet şöleni yaşatıyorlar...
88-94 arası Fatih Çarşambada yaşadım ,zaten o zamanlarda da orda herkes Arap kültürünü uygun yaşıyordu.degisen bir şey yok aslında.
ülke resmen can çekişiyor..
kendi benliğimizi kaybediyoruz yavaş yavaş. üzücü olay.
AKP'nin kalelerinden biri olduğu için sikimde değil. Suriyeli kardeşleriyle birlikte yaşıyorlar dokunmayın. Hatta ortam sardıysa Suriyelileri ülkelerine siktirederken peşlerinden durumdan memnun olan akplileri de göndermek lazım.

Biletler benden.