bugün

yerli üretim votkalardan biri olan istanblue votka 1 ocak 2005 tarihinde piyasaya sürülmüştür. tekel votka'sından şişe ve logo tasarım konusunda çok farklı olmayan, %40* alkol barındıran içeceğimiz, ismi ile bu açığı kapatmaktadır. lezzeti hakkında çok mühim şahsiyetlerden * * * alınan tiyolara dayanarak size diğer yerli votkalardan farklı bir tat vereceği söylenebilir. barlarda absolut marka votka yerine servis edildiği halde* müşterilerden herhangi bir geri bildirim alınmamıştır*. fiyat olarak tekel votkası ile denktir, yani absolut vodka'nın etiket fiyatının yarısına satışa sunulmaktadır. farklı aromalarıyla da damak zevkinize hitap edebilecek istanblue votka, size bir tekel shop kadar yakın.

edit: denedim, gördüm ki bu votka absolut kadar olmasa da binboğa ve tekel votkasına fark atar. lezzetli, içimi güzel. rahatsızlık vermiyor hiç bir şekilde. deneyin, beğeneceksiniz. beğenmezseniz mi? o zaman getirin ben içerim.
yeni bir kolonya markası.

(bkz: boğaziçi kolonya)
icimiyle gilbeys vodka ya benzeyen, burgaz uretimi turk votkası....
saf alkol abi. baska bisey degil. 3 kisi 2 adet 70 lik bitti an itibariyle. klavyedeki tuslari nasil bulabiliyorum hala bilmiyorum. hatta bir sekreter edasiyla super sonic bir hizla yazmaya devam ediyorum. galiba böyle bir etki yapiyor bu sise. iste birebir örnegi bkz. ben. *
şu an olsa da içsem dediğim. şu an canımın çektiğidir aq.
kolonyadır efendim. ister vişneli ister enerji içecekli seçeneğiyle içebileceğiniz kolonyadır.

asetona da benzer bir tadı vardır.
Tadı ve kokusu olsun uhu ya benzeyen şey. (bkz: uhu) içmeyin. Evet biliyorum en ucuz vodka bu ama alıp içmeyin, bunun yerine paranız yoksa şarap yada extra tarzı biralar alın, paranız varsa smirnoff alın hiç yoktan.

Lanet şey.
limonlu schweppes ile kanka olabilecek bir arkadaşlık yapan candır ciğerdir. ucuz fiyata kaliteyi yakalamaktır. ayrıca 10 luk cep versiyonu dikkatimden kaçmamaıştır. okulda stadda içilesidir. *
içiyosunuz madem bu zıkkımı da kime para kazandırdığınıza dikkat edin bari..

ya sahi aklıma geldi münevver karabulut diye bi kızcağız vardı de mi, hani daha canlıyken kafası kesilen...
nerden de aklıma geldi yaff hayret bi şii ha.
votkanın köpek öldürenidir.
Nami deger kolonya.
akp hökümetinin halkı alkolden soğutmak için piyasaya sürdüğü votkadır. insan olan insan evladı canına kıyıp da bu zıkkımı içmez.
alkol derecesi 40, ayrıca elma, limon ve acıbademli olmak üzere 3 çeşidi daha olan güzel bir türk votkası..
bunu içip vodka diyenlerin totosuna tükürsünler.
karpuzlu versiyonuyla gönlümü fethetmiş, yeşil elmasıyla kuluyum kölesiyim dedirten votka çeşidi.