bugün

genellikle ülkemizde dış güçler olarak çokca bahsedilen, arkadaşları arasında isim verip rencide olması istenmeyen ülke.

bunu an itibariyle ben ifşa etmiş oluyorum.. diğer dış güçler ise şunlardır;
(bkz: amerika)
(bkz: ingiltere)
(bkz: fransa)
(bkz: iran)
(bkz: çin)
(bkz: rusya)
Filistin halkının bireysel özelleştirme kapsamında topraklarını satıp kurulmasına destek olduğu ülkedir.
şu sıralar güney kıbrısla pek samimiler güney kıbrıs yönetimi türkleri kıbrıstan atın burada bulunan doğalgazdan sizede pay verelim demiş ısrail kabul etmiş fakat askeri üst(deniz ve hava)kurmak istemiş buna da güney kıbrıs yönetimi pek sıcak bakmamış.
Halepçe katliamını yapmamış olan ülkedir.
(bkz: is mi rail)
iran ın en büyük kankası.
israil devleti halkı, aslında TÜRK KÖKENLi - Bir kısım tarihçiye bakılırsa DÜPEDÜZ Türk halkı da diyebiliriz.
Yanlış anlaşılmasın, Yahudiler'den sözetmiyorum. israil'de kendisini Yahudi zanneden büyük Musevi nüfusu kastediyorum.
Bir kısım tarihçinin yıllardır sürdürdüğü ısrara bakılırsa, Eskenazi dediklerimiz aslında Yahudileşmiş Hazar Türkleri.
Bunun DOĞRU olduğunu bir an için varsayalım: Türkiye'de israil'e yönelik algımız değişir mi değişmez mi?
Peki bugüne kadar, israil Yahudilerinin büyük çoğunluğu ile Doğu Avrupa'daki Yahudilerin çoğunun Türk kökenli (Hazar) olamayacağı KESiN BiR DiLLE yalanlanabildi mi?
Bir iddia, kesin bir dille YALANLANAMIYORSA, orada BiLiM nerede? Tarih dediğimiz MASAL, otur otur hikaye yaz.
http://haber.gazetevatan..../G%C3%BCndem#.UG7bM00xofg

bu orospu çocuklarıda yandan gaz veriyor.
türkiyeyi kendileri sanıyorlar açıklamalırında "böyle durumlarda bizde vuruyoruz türkiyeyi destekliyoruz falan filan" lan biz siz miyiz? masum insanları katledelim hiç yok yere evleri,hastaneleri bombalayalım. biz türküz biz müslümanız. Unutmayın!
(bkz: çevir kazı yanmasın)
çok kısa bir özeti için;

görsel
yeryüzünde ki cennet neymiş görmek isteyenler gidebilirler.

edit: politikalarını doğru bulmuyorum ama ülke güzel sahiden.
Hayran kaldığım ülkedir.
(bkz: S kim kadar boyu var türlü türlü huyu var)
(bkz: israilden türkiyeye suriye desteği)
ayağını denk alması gereken ülke. zira nüfusu kadar sokak köpeğimiz var!
yahuduilikten çıkılabilen ama başka dinden yahudi olunamayan ülkenin dini.
sudan'ın başkenti hartum'da bir askeri fabrikayı vurmuş ülke.
dünyanın en acımasız ve en insanlıktan nasibini almamış yaratıklar topluluğundan oluşan şehirdi ülke oldu.

editik: ne var yalanmı
(bkz: nilden fırata devlet oyunları)
en çok peygamber gönderilen millettir.

1 ay sonra gelen edit: bir insan bunu neden eksiler ki? tarihi bir gerçek lan bu.
görsel
görsel
ortadoğu da etkinliği zedelenmiştir.
her zaman bir b planı vardır. pkk kozu, ermeni kozu biter bir diğerlerinin lobi faaliyetlerini yürütür.
yahudi milletinin sürekli eziyet çekmesinin nedeni, sürekli fitne ve fesat peşinde olmalariydi çoğunlukla malesef. milat demişken, roma kralını onca iyimserliğine karşılık binbir mücadele ile kışkırtıp hz. isa'nın çarmıha gerilerek idam edilme kararı alınmasını sağlayanlar bile devlette söz sahibi olan yahudilerdi en basitinden. bunlar fantastik hikayeler değil malesef, biraz tarihten haberdar olmak yeterli.
güncel Önemli Başlıklar