bugün

eurovision şarkı yarışmasında ispanya sahnedeyken sahneye atlayan kırmızı şapkalı kişidir. ilk başta karagrofinin bir parçası sandığım sonradan görevliler tarafından dışarı çıkarılırken gördüğüm kişidir. hala da emin değilim sivil olduğuna, karografinin bir parçasıda olabilir. dansçıların ve şarkıyı söyleyen bonus kafalı herifin * hiç dikkatinin dağılmamasıda ayrı bir gariptir.*

editimsi: başıkta tam anlatamadım. sığmadı*.
şimdi "caps ver piç" desem ayıp olacak ama sadece bir kişinin gördüğü bir olaya da caps verin be arkadaş.
yoktur böyle sivil.

edit: harbiden doğruymuş, helal olsun.
ispanyanın saçmasapan kareografisinin bir parçası olabilir.
çocuk programları için düzenlenmiş gibi duran
kareografideki dansçılardan biridir belki de.. *
ve dediğim çıktı. karografi felan değilmiş arkadaş. adamlar itiraz etti danimarkadan sonra tekrar sahne alıyorlar.
ispanyol olduğunu düşündüren sivildir. *
aşağıdaki linkten izlenebilen sivildir.
http://www.youtube.com/watch?v=M-lLXBiZx4M

adam bildiğin kareografiye katılmış.
fena durmamış aslında.*
komedidir.
(bkz: çılgınsın men)
ispanya'nın iğrenç ötesi şarkısını tekrar söylemelerine sebep olan it adamdır.
ispanyanın şarkısını 2. defa söylemesiyle eurovision tarihinde bir ilkin yaşanmasına sebep olan şahıs.
aslında hiç anlaşılmadı o adamın şarkıyı söyleyen gruptan olmadığı, hatta bir renk bile oldu. bence o deli adam sahneye atlamasaydı yarışmada onikinci olan ispanya daha kötü bir dereceyle karşılaşabilirdi.

(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
(bkz: lanet olsun dostum senin derdin ne ha)
o ne rahatlik lan öyle dedirtecek kadar genişti valla eleman. kesin kafasi güzeldi, yoksa ayık kafayla yapılacak iş değil *
sorunlu bir elemandır. sağlıklı kim yapar lan bunu?
şahsı gruptaki palyaço, robot..vs gibi elemanların arasında gayet hayatından memnun ve rahat el kol sallarken gördüğümde kesin kareografinin bir parçası diye düşündüğüm, sonra ama bunun giysileri neden cicili bicili değil diye aklımda soru işrateleri oluşurkene adamı kapıp götürdüklerine şahit olunca dumur olduğum çılgın.
(bkz: helal)!
inci sözlük yazarıdır.*
(bkz: jimmy jump)
sahne görünce dayanamayan profesyonel atlayıcı.
uzun sahne atlayıcısı.performans sırasında ellerini açıp bağırması beni uzun zamandır hiç gülmediğim kadar güldürdü.iki adam gelip onu götürene kadar sivil olduğunu anlamamıştım bile.
(bkz: Jimmy Jump Tüm kafası güzellerin idolü)
(bkz: ispanya sahne alırken sahneye çıkan sivil)
şovun bir parçası olduğu söylenip, korumalar müdahale etmeseydi, sivil olduğunun anlaşılmayacağını düşündüğüm adamdır. zaten adam da palyaço gibiydi, sahnede şov yapan diğerleri gibi.
http://www.gecce.com/habe...ion-sona-erdi-133321.html
(bkz: ispanya sahne alırken sahneye çıkan sivil)
(bkz: aramaya inanmak)
euro 2004'de figo'nun suratına barca bayrağı fırlatan adamla aynı kişidir.
o igrenç şarkıyı tekrar dinleten velettir.