bugün

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

arap kültürünün emperyal düzeni anlamına gelen islamiyet'in türk budununun kanına girip onu baştan çıkararak özünü, kimliğini, töresini unutturup sistematik bir şekilde araplaştırması temelinde dile gelmiş söylemdir.

tadına doyum olmayan kandaşlarım, bu islamiyet'e hala akıl sır erdirmiş değilim. aklım, fikrim sürekli teyakkuz halinde, sürekli idrak peşinde islamiyet zehrini tanımlama hususunda.

bu zehir öyle bir zehir ki bir kez dadanan keş olup çıkıveriyor. çok tanıdığım var öyle islam ve arap bağımlılığı yüzünden kontrolü kaybeden, evi, işi bi kenara itip şuursuzca bağımlısı olduğu islam'ın peşinde koşan. en son geçenlerde bir tanesi 'altın vuruş' yaptı. zikire yardırdı da yardırdı. en son kafayı salladığında 83723667532 sayısına ulaşmıştı. dı'lı, di'li konuşuyorum zira 837236675333'ü göremeden koptu kafası malın. mal yav. 'altın kopuş' yaşadı gerizekalı!

islamiyet bağımlısı tüm zehirlenmiş bedenlere intihar etmelerini salık veriyorum!

götük!
bu tür söylemlerin sahibi kafatasçı yazarların kafatasını ölçün, türk kafatası yapısına uygun çıkarlarsa kendimi öldürürüm.
bakın bu tür söylemler türk kimliği adı altında gizlenen devşirmelerin eseridir.
nereye bakarsanız kimse sorarsanız sorun bu böyledir.
islam tüm insanların ve devletlerin damarındaki zehirdir.

(bkz: islam devletlerinin içinde bulundukları durum)
hristiyan olduktan sonra pek çok türk boyuna "asimile" oldu diyen sığırların anlayamayacağı tespittir. onlara sorsanız türk'ün öz inancıdır islam. türklük boş bir bedendir, islam ise ruhtur. ruh olmadan beden cesettir.

türkler'in islam ile tanışmaları toplasan bin küsur yıllık şey. son araştırmalara göre türkler'in geçmişi 15.000 yıl. ben senin atalarına sövüyor muyum ki sen benimkilere ceset demeye cüret ediyorsun!
(bkz: islamiyetçi türkün damarlısı girsin)derim ben.
islam bir milli din değildir. isteyen istediği zaman dininden vazgeçebilir ya da inanabilir.
islam bunu dayatmazken dert nedir?

ısrarla görmezden gelinen nokta;

(bkz: dinde zorlama yoktur)
(bkz: irkcilik insanin damarindaki zehirdir)
daha da belirginlestirmek icin;

(bkz: irkcilik ve din insanin damarindaki zehirdir)
eğer islamiyeti zehir olarak görüyorsan, hristiyan ol, musevi ol, putperest ol, budist ol, ateist ol... her ne olursan ol ama önce kendin ol, lakin sen henüz olmamışsın, henüz eksiksin. git tamamlan öyle gel bakalım aslan.
herşeyde olduğu gibi herşeyin fazlası zarardır, ama sadece zararı görmek zarar olmaktır.
böyle sikindirik konuları vatan millet meselesi yapan dangozları anlamak ne mümkün benim tavsiyem damarlarında zehir olduğunu düşünenler gidin kıç damarınızdan hacamatla aldırın o zehri.
türk milliyetçiliğine karşı insanları soğutmaktan başka hiçbir işe yaramayan, gereksiz ve temelsiz bir söylem.

m.akif ile cevap verelim: türklük beden islam ruhtur. kafi mi?
yüzyıllarca "hilafet" unvanıyla, uzak coğrafyaları, islam'ın sancağıyla yöneten milletin içselleştirdiği inanca yönelik mesnetsiz iddiadır.
türk ün geleceği ve şerefi için, tüm düşmanlarla savaşmış olan mustafa kemal atatürk, böyle bir tehdit görseydi, ki o dönemde görme olasıılığı daha yüksektir.Dinlede savaşırdı, fakat yapmadı.

Dini algılayış biçiminiz nedir?Derler ya türk askeri allah allah diye taaruz ediyor, bak bu doğru işte, bunun önemide büyüktür.

(bkz: tanrı türk ü korusun yüceltsin)
islamiyet insanlık için bir zehirdir aslında, milliyetçilik yapmayalım.
muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcutsa, bir dakika dur, saygu duruşuna geç, selam çak ve defol git. atan bile yıllar önce yalanlamış seni.
yıllardır söylerim ben bunu ,

eğer pan türkist bir idealde samimi iseniz aslolan türklüktür . gerek islamiyet, gerekse diğer dinler tali bir motiftir ...
illaki din i siyaset e karıştıracaksınız. Yani burada herkes siyaset yapıyor ama devalı bu din konusunu her şeye karıştırmasak. Laiklik, din ve devlet işlerinin birbirinden ayrı olması ise ve sizler laik bir insansanız ( ya da değilseniz) ne diye devamlı kişisel siyasetinize din i el alet ediyorsunuz. uğraşmayalım artık şu din le devletle de herkes istediğini özgürce yaşasın.

edit: bize yaşatmadılar hiç bir özgürlüğü bari diğerleri yaşasın.
türklerin de islamiyete verdikleri deformasyon inkar edilemez. ne kadar şaman geleneği varsa islama ekleyip dinin içeriğini resmen değiştirmişler. güzel güzel oynamayacaksanız ayrılın demek lazım harbi. şamanizm mis gibi, neyimize yetmiyor, geri dönelim walla.
(bkz: hem faşist hem ırkçı)
dışarıda farklı görüntü vermelerine rağmen Türkçülerin, ülkücülerin kapalı kapılar arkasında konuştukları ve üzerinde düşündükleri şeydir...