bugün

http://www.kaotic.com/411...eheaded-In-DeirezZor.html
görsel
şu an insalığın kabusu olan dünyada ki tek dindir.
diğerlerini zaptediler bunu zaptemiyorlar,
o değil birbirini kesiyorlar gidin bari amerikalı, israilli kesin.
sizi yıllarca sömüren bunlar.
şizofren hikayeler bütünü.
Kafirlerin cehennemi müminlerin cenneti.
bir kitabın günümüzde 134657896513 farklı şekilde anlaşılmasıdır.
ilk insandan bile adem ve eşi diye bahseden, ''erkek ve onun eşleri falan işte'' gibi bir anlamı olan din.
tüm kalbimle inandığım din.
arap adetlerine değil islam'a inanıyorum ama türklerin eski şaman adetlerini elimden geldiğince yaşatmaya çalışıyorum.
zaten dağlara taşlara deyip elini tahtaya vurmayan türk mü olurmuş lan ?

yazık olan dindir ayrıca. ne yazık ki adı hep terörle ve insani haklar olmayan şeriat ülkeleriyle anılanacak. kıyamete kadar..
bu beni çok üzüyor.

müslüman olanlar cennete, olmayanlar cehenneme diye düşünmüyorum.
hiçbir hadisi kabul etmiyorum çünkü allah kuranı koruyacağım demiş başka hiçbir kitabı değil. o hadisler ne kadar doğru bilemeyiz.

mezhebe falan da inanmıyorum. müslümansan, la ilahe illallah muhammeden resullullah diyorsan gerisi faso fisodur.

namazımı kılıyorum, orucumu tutuyorum. sadece zekat olarak değil, her türlü yardım kampanyasına elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum.

ben allah'a yürekten iman ediyorum ama tabiki yanlışlarım var.
hadi sigara içmemi geç o kesin değil ama gerçekten bazen iyi bir içkici olabiliyorum.
allah affetsin.
görsel
hoşgörü dini.
görsel
saygı duymadığım din.
son zamanlarda final kısmını izlemekten üşenip yarısında çıkanların moda haline getirmeye çalıştıkları din.
Bir sene 2006'da girilen entry'lere bir de şimdiye bakıyorum,yazık diyorum dediğim durum.Hepsi de gitmiş sözlükten kaldık bu islam düşmanlarıyla.
virüs kapmış bir program gibidir. artık düzgün çalışmamaktadır. önce kaldırılıp bu toplumlar temizlenip temiz toplumlar üzerine yeniden kurulmalıdır.
emperyalizmin 1000 sene evvelki versiyonu. inanmayanlar emevi ve abbasilere baksın.
(bkz: #25083291)
Bir testtir. Ama kazanani oteki dunyada degil, bu dunyada mukafatini alir. Kaybeden embesiller de 7 defa etrafinda donerler.
50 yıla kalmaz, diğer dinler gibi, çökecek olan cehaletin kaynağı olan dindir.
hala içinde mezhep kavgaları yaşayan hak dini.

aynı peygambere aynı kitaba inanırlar ama ilk fırsatta birbirlerini katlederler..

hz. muhammed (sav) ümmetine bakıp ne düşünüyordur acep şimdilerde..
https://www.facebook.com/video.php?v=550906095031221
dünyada 1,5 milyar insan tarafından kabul edilmiş dindir. şiddete en meyilli müminler bu dinden çıkar.
kölelik ve cariyelik dinen açık seçik yasaklanmadığından hala kadınları köle olarak alıp satan mensupları vardır.
küçük yaşta çocukları nikaha alma en çok bu dine mensup olanlar arasında görülür. ahlaki açıdan en yozlaşmışlar da ortadoğu coğrafyasında en çok bu dinden çıkar.
kendilerine saygıyı bekleyip de saygısız davranan insanların dini. evet, saygı duymuyorum size; zira salak düşüncelere saygı duyulmaz!
TÜRKLÜK GURUR VE SURU ISLAM AHLAK VE FASILETI DÜNYA TÜRKLÜGÜ ÜZERINE OLSUN.
kimse kusura bakmasın ama tam olarak budur;

görsel
inanan insanlara sadece acı getirmiş olan din.

Hangi tanrı bunu yapmayı istesin ki ?
nelü belirsizleşmiş bir din
alevi sunni şiisiyle kalmıyor.
vahabi selefi ahmedi ezidi.si daha bir çoğu bir çok değişik formuyla.
insanları ayrıştırmaya devam ediyor tıpkı hristianlık ve yahudilik gibi.
yaratıcı evet var. ama yarattıklarını böyle parçalara ayırıp birbirine düşürecek bir yaratıcı olduğunu ancak
bu dinler savunuyor.