bugün

an itibariyle en büyük temsilcisi ışid'dir.
terör dini: islam. kabul edin artık.
şimdi yine başlarsınız; "ama gerçek islam bu değil :( "
yandan yemeye baslamıs din ne yazık ki... diger binlerce din gibi bu da litaretürde yerini alacaktır.
en çok cahili, yobazı barındıran, kullanılmaya en müsait din.

--spoiler--
islamı Yobazlardan Koruyun. Aksi Halde Dünyayı islamdan Koruyun.
--spoiler--
en büyük temsilcisi Kuran'dır. Anlayın artık islam: teröristlik değil. beyninize kan gitsin biraz. Güneş balçıkla sıvanmaz.
islam ın terör dini olduğu aşikar. Şurada yorum yapanların kaçı islamı gerçekten biliyor ki. Medyanın ve türkiyedeki popüler kültürün öğrettiklerinden başka ne biliyorsunuz. Kuranın son inen ayeti ihtilaflı olmakla birlikte tevbe 5. Ayettir. ''Müşrikleri bulduğunuz yerde gebertin'' der. insan hakları denen şey işte burada devreye giriyor. Bir insan inanmadığı yada farklı bir tanrıya taptığı için öldürülemez. Ama eskinin kabile tanrısı Yahova, kuranın Allah'ı bunu meşru sayar.
Ortadoğuda kan gövdeyi götürüyor. Bunun sorumlusu insanlar mı?
Tabii ki hayır. Sorun fikirlerdir, beyinleri zehirleyen tehlikeli fikirler. Şimdi çıkıp kimse bana ''sen islamı yanlış uygulayan insanları örnek gösteriyorsun'' demesin. işid yaptıklarına kuran ve sünnetten her türlü delili veriyor. islam daki gerçek nass yani delil ise bu ikisidir.
Hiç bir insana düşmanlığım yok, düşmanlığım sadece fikirleredir. Anlayana ne mutlu, anlamayan s.ktir olup gitsin...
reforme edilmediği için bütün dünyanın korktuğu "barış" dini.
Dokuz yasindaki kiz cocuklarina sarkanlarin, memeleri henuz tomurcuklanmis kizlari(kuran ifadesi) isteyenlerin ortak dinidir.
islam güzelleştirir.
herkesin anlayamayacağı dünya üzerindeki en doğru din. bazen ben müslümanım diye gezenlerin bile.
Kuran'ın kaynaklık ettiği güzel din. Her iki girisinden biri islam'a hakaret olan ateistlerle, Kuran'ı Türkçe okumamış yobazlar bu dine en büyük zararı vermektedir. Ateistler islam karşıtlığı yapmak için yobazlarla el ele verirler.

düzeltme: birisi islam başlığındaki tüm girilerime teker teker eksi vermiş. hangi hazımsızsa o.
ekşi sözlükten alıntıdır. badim delikanlı76'nın yazısını çok beğendim, sizinle paylaşmak istedim.

--spoiler--
en büyük sorunu teorik olarak ruhban sınıfı olmamasına rağmen pratikte ruhban sınıfının en ileri örneklerinin yaşanması olan din, dinimiz. üstelik teoride bu sınıfın yokluğu, pratikte o alanı işgal edenlerin de daha fazla işine geliyor.

adam bilmemkaç kilometre öteden iftar programına katılmak için nihat hatipoğlu'na gelmiş. diyor ki;
- sizi çok seviyorum hocam, çok hastayım ben, lütfen bana dua edin hocam...

her akşam bu kişilerden mutlaka çıkıyor. sanıyor ki nihat hatipoğlu profesör ya, daha doğrusu şöhretli televizyonlara falan çıkıyor ya, o'nun duası daha çok kabul olacak. burada bile torpil peşindeyiz. sen hastasın, nihat hatipoğlu sana dua edecek sen iyileşeceksin, ben hasta olacam, bana bizim hanım dua edecek, ben iyileşmeyeceğim... oh ne ala mualla.

üzülerek görüyorum ki türkiye'de müminlerin derdi hiçbir zaman islam yani fikir/sistem olmamış, olamamış. çünkü o zor. okumak, değerlendirmek, kafa yormak, düşünmek lazım. bizim derdimiz olmak istediğimiz gibi müslümanlar yani kişiler olmuş. kolayından. o'nu da o kişinin yolundan giderek değil, o kişiden torpil bekleyerek elde etmeye çalışmışız adeta. kaynak kimsenin umrunda değil, hemen birine soracak, şöyle oku, şöyle yap denecek, lap iş bitecek, geç cennete, süper müslümansın olacak.
--spoiler--
dinsizlerin temennisiyle bitmesi mümkün olmayan güzel din. yormayın o lüzumsuz çenenizi.
Ateistlere dert olmuştur.
Saçmalıklarla dolu bir din.
Memrleti tomurcuklanan kızlara sarkan dindir.
Tek bir yaratıcının varlığını kabul eden ilk insandan bu zamana kadar gelmiş geçmiş tüm inanç sistemleri.
http://www.kaotic.com/388...ts-His-Head-Sawn-Off.html
Hak dini.
La ilahe illallah muhammeden resulüllah.
Yüzyıllar boyu uğruna kan dökülen din. Yalnız, işin ilginç tarafı genellikle kanı döken tarafında bu dine mensup olması.
hakkında yaptırım almadan yorum yapmak zor.

çok iyi çok güzel din hehe allah oley.
son hak dini.
http://www.liveleak.com/view?i=7fd_1406604477
islam güzel ahlaktır.
enteresan bir din. yasamakla yasamamak arasında ince bir cizgi olandır.