bugün

yoğurdun ömrü uzattığına ikna olmuş,garsonun garip bakışına maruz kalmış insanlardır
kolanin gaz yaptigi insanlardir.
bu kadar yoğurt ve türevi stoğu sonucunda uyuması garanti kişi.
iskenderle ayran içen faytonla da damda gezebilir gayette*..
iskenderi yoğurtsuz sipariş edince gayet mantıklı ve lezzetli olduğundan ağzının tadını bilen insandır.
birlikte iskender yediği arkadaşına ayran ısmarlayan insanlardan daha zararsızdırlar.
(bkz: laktik asit)
(bkz: ne yani kola mı içelim)
büyük iskenderle içiyorlarsa ve enseye şaplak gote parmaklarsa tarihsel insanlar oldukları kesindir.
(bkz: kleitus) (bkz: eumenes)
hd iskender'de yiyip ucu ucuna para bulunduran insan münasebetidir. ayran daha ekonomiktir.
18 ytl hesabın uzerine 3 ytl den bır sey olmaz dıyen ınsan modeli.
üzüm şırası bu insanlar için iyi bir alternatif olabilir...
midesi rahatsız olan insandır. asitli bişiler içmek yerine ayran içiyordur. ayrıca fazla kalsiyum göz çıkarmaz.
nedense garsonların pek bir gıcık oldugu insanlardır.garson amcamız sanki ugandadan gelmişsiniz gibi muamele eder."bir iskender bir ayran istiyorum.ama efendim zaten yogurt var içinde.peki ama ben yogurt değil ayran istiyorum"
kırmızı et ile birlikte kalsiyum içeren besin tüketiminin etten demir emilimini oldukça düşürüyor olmasından dolayı yanlış bir beslenme şekli olan iskender yemenin "battı balık yan gider" diyerek abartmış insan. * * *
yoğurdu çok seven insanlardır.
kola insanı doyurduğu için, iskenderi son lokmasına kadar yemek isteyen kişinin davranışıdır. zira kola içilince insan yemeği yarım bırakabilir..
güzel insanlardır.
kola içmeyen insanlardır.
(bkz: iskender koş seni konuşuyorlar)
iskenderi usulune uygun tadını alarak yiyen insandır.
uyumak isteyen insandır. ayran ve yoğurtta bulunan laktik asit cok cabuk uyku getirir.
bir gün bizim iskender le ayran içiyoruz.