1. 1.
  cm nin en piskopat defans oyuncularından biridir. d lrc olmak üzere defansın her yerinde oynar, üstelik her maç döktürür, ister büyük ister küçük bir takımda olun her daim alınması gereken bir oyuncudur. oyun ilk başladığında fiyatı da gayet makuldur.
  1 ... devedikeni
 2. 2.
  bir ara galatasaray'a transferi gündeme gelmiş olan futbolcu, hatta istanbul'a da getirilmişti. muhtemelen cm manyağı birinin önersiydi, geldiğinden sonraki gün gitti zaten. cm de popüler gerçek hayatta tırt futbolcuydu vesselam, kennedy bakırcıoğlu'yla, maxim tsigalko'yla aynı jenerasyonun topçusuydu, şöyleydi böyleydi.
  ... looser
 3. 3.
  aghahowa ile birlikte cm serilerinin efsanelerindendi. defansın neresine koyarsan orada sırıtmadan oynardı. ister misin seneye bu da kayseriye gelsin?
  ... jigga
 4. 3.
  cm 01-02 de julius aghahowa kadar kolay transfer edemeyeceğiniz oyuncudur. tahminen 2 küsür milyon doları gözden çıkarmalısınızdır.
  1 ... keynesyen93
 5. 4.
  cm 01-02 oynayan herkesin dikkatini çeken oyuncudur. hey gidi eski günler.

  isaac okoronkwo
  ... jimmy tudeski
 6. 5.
  (bkz: assane n diaye)
  ... giallo e blu
 7. 6.
  cm 01 02'de Oyunun fiyat-performans açısından en iyi defans oyuncusu. Oyunun hemen başında kontrat yeniliyor ve minimum fee si çıkıyor. orta yollu bir takımdaysanız iyi bir paraya satabilirsiniz.
  ... 1352389
 8. 7.
  yanında taribo west önünde mark kerr ve kalsstrom ileride de tsigalko ile cm01-02 de oyunun mına koyabileceğiniz adam.
  ... dur hele