bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  cm nin en piskopat defans oyuncularından biridir. d lrc olmak üzere defansın her yerinde oynar, üstelik her maç döktürür, ister büyük ister küçük bir takımda olun her daim alınması gereken bir oyuncudur. oyun ilk başladığında fiyatı da gayet makuldur.
  1 ... devedikeni
 2. 2.
  bir ara galatasaray'a transferi gündeme gelmiş olan futbolcu, hatta istanbul'a da getirilmişti. muhtemelen cm manyağı birinin önersiydi, geldiğinden sonraki gün gitti zaten. cm de popüler gerçek hayatta tırt futbolcuydu vesselam, kennedy bakırcıoğlu'yla, maxim tsigalko'yla aynı jenerasyonun topçusuydu, şöyleydi böyleydi.
  ... looser
 3. 3.
  aghahowa ile birlikte cm serilerinin efsanelerindendi. defansın neresine koyarsan orada sırıtmadan oynardı. ister misin seneye bu da kayseriye gelsin?
  ... jigga
 4. 4.
  cm 01 02 oynadığım dönemlerde julius aghahowa'nın kankası olarak bellediğim futbolcu veya sanal karakterdi kendileri... ikisi bir arada türk olup yabancı kontenjanını açarlar, akşam yemeklerinde beraber yemek yiyip, kampta aynı odada kalırlar, arada pes atarlar tarzı düşünceler kafamda uçuşurdu o zamanlar...

  evet cm 01-02 şuurumu almıştı...
  1 ... baltali ilah
 5. 5.
  cm 01-02 de julius aghahowa kadar kolay transfer edemeyeceğiniz oyuncudur. tahminen 2 küsür milyon doları gözden çıkarmalısınızdır.
  1 ... keynesyen93
 6. 6.
  cm 01-02 oynayan herkesin dikkatini çeken oyuncudur. hey gidi eski günler.

  isaac okoronkwo
  ... jimmy tudeski
 7. 7.
  (bkz: assane n diaye)
  ... giallo e blu
 8. 8.
  cm 01 02'de Oyunun fiyat-performans açısından en iyi defans oyuncusu. Oyunun hemen başında kontrat yeniliyor ve minimum fee si çıkıyor. orta yollu bir takımdaysanız iyi bir paraya satabilirsiniz.
  ... 1352389
 9. 9.
  yanında taribo west önünde mark kerr ve kalsstrom ileride de tsigalko ile cm01-02 de oyunun mına koyabileceğiniz adam.
  ... dur hele