bugün

görüldüğü anda rahatsız eden bakınızdır. "rahatsız eden kullanıcı adları" manasına gelmekte.
(bkz: türkçe takıntısı)
(bkz: bir gun tum dunya turkce konusacak)
jeg er becoming scheisse falan yane seklindeki bakinizi veren dicklerdir. *
iÇiNDE NiGHT, DARK, WOLF, BLACK VE BOL MiKTARDA X iÇEREREK KARiZMA YAPILDIĞI ZANNEDiLEN NiCKLERDiR..
irritate eden nickler bakınız'ının bir nebze türkçeleşmiş halidir. takdir etmek lazım falan yani.
afferim türk gençliği. irriteymiş, irrite ne demek ya!*
(bkz: oktay sinanoglu) (bkz: bye bye türkce)
" tiksindiren " diye tanimlandigi zaman daha guzel olacak baslik - sekil. entel dantel olacam diye ingilizce - turkce yazanlar beni fena halde irrite ediyor sekerim.
isim+sayi seklinde olanlar cogunlukla. bir de lamer nickleri var ki, aman allahim. o harfi yerine 0 kullanmalar, 6 lar 9 lar falan. bol bol 1 ler 0 lar falan. (bkz: oeehh)

bir de barbie, canims, bebiskolu falan nickler var ki. dayanamayacagim kusacagim.
(bkz: zall)
(bkz: essagan ala gazugu)
bu ne lan?
irite nedir, niçin irite oluruz ? olaya önce bu açıdan bakmak lazım. misal supergirl21 diye bi nick görsek, irite olmuyoruz. erekte oluyoruz. demekki irite demek bu demek değilmiş. irite zaten irice bi soğuma duygusunun, tenimizde yarattığı üşüme hissi gibidir. farkındaysanız, kelimenin kökünü de bulduk. irice soğuma duygusunun "iri"si. tenimizde yarattığı üşüme hissinin "te"si.
olaya bilimsel yaklaşıyorum ben. öyle g.tümden uydurmuyorum. misal kobracan diye bir nick görsek iyice irite oluruz. niye? çünkü kıskanırız. soğuruz o adamdaki özgüvenden dolayı. ama misal bazı bağğyanlar erekte olabilir. o ne lan? bayan erekte olmaz. olursa da bunun adı erekte değil. bu konuyu başka zaman eşeleriz bilimin ışığında.
demekki bazı kelimeler erkek milletini, bazıları da hatun milletini irite ederken, aksi eşleştirmede erekte etmekte.
peki bu ne demek ?
irite olduğunuz zaman bilinizki birileri erekte olmakta. erekte olduğunuzda da birileri irite olmakta.
bu ne yaman çelişki osman ?
hah, doktor da geldi. uzanıyorum koltuğa değil mi doktor bey?
(bkz: gitaristdilara) vs (bkz: garipbasci)

bir uyum, bir ahenk...
(bkz: akagamina)
(bkz: urangu)
(bkz: vinvocci)
irite ne amk.

tanım: başka yazar veya yazarları gıcık eden nicklerdir.

içinde sayı bulunan nicklerdir genelde.