bugün

Gerçektir..

Ortadoğu'daki birçok savaşta parmağı var.

Filistin'de Hamas'ı, Yemen'de husiler'i, ırak'ta şii grupları destekleyip savaş çığırtkanlığı yaparak ortalığı kan gölüne çeviriyor.

Sonrada hiçbir şey olmamış gibi yaparak parmak sallıyor düşman olduğu devletlere...

Fitnecilik yapan fitneciliğe maruz kalır ve savaşı içinde yaşar.
Doğrudur.
Hatta çok boş yapar, blöf yapar. Sempatim de yoktur.

Lakin iran'ın daha hiçbir zaman hastane vurduğunu ne gördüm, ne duydum.

israil'in hastane vurmasının izahı ve kıyası olamaz.
iran üzerinden israil şakşakçılığı yapmayın.
iran'ın hastane vurduğunu görmedin duymadın. Ama emir vermesi zor değil.

Bunca zaman savaşlara neden olan bir fitneci devlet, hastaneyi vur, düşmanı rezil et diyebilir. Hatta demiştir bu fitneci devlet. Onu bile yapar yani. Amacı belli zaten. Kan dökmek her türlü...

Asıl trajik olan ise müslümanların öldürülmesine fitneci müslümanların sebep olmasıdır...
görsel

Boşuna fitne fücur demiyoruz bu rezillere.

Müslümanların öldürülmesine vesile olan sözde müslüman devleti!.

Yazık.

Hz muhammed ve Ali yaşasaydı. Bunların kahrı perişan olması için Allah'a yalvarırdi.
Anca boş boş konuşur, kuru sıkı boş beleş bir ülkedir, öyle sanıldığı gibi askeri gücüde yoktur, yanlışlıkla yolcu uçağını vuran bir ülkeden bahsediyoruz.
bir okdar da beceriksiz bir ülkedir. bir çok olayda ellerini yzülerine bulaştırdılar.
Bir Yavuz Han olsa göt üstü oturturdu hem iran ını hem israil ini.. Ah ah. Adamın hayatını ve savaşlarını youtube videosu yapmışlar bir buçuk saat süren videoda kalkıp tuvalete gidemedim heyecandan nerde öyle yiğit nerde..
görsel

CNN’in isimleri açıklanmayan iki Amerikalı yetkiliye dayandırdığı habere göre, Orta Doğu'da görev yapan ABD Donanmasına ait bir savaş gemisi Yemen yakınlarında nereyi hedeflediği bilinmeyen birden fazla füzeyi tespit ederek engelledi.

Yetkililerden biri füzelerin Yemen’deki iran destekli Husiler tarafından ateşlendiğini belirtti.

https://www.trthaber.com/...fuzeyi-onledi-805300.html
Nereyi hedefleyecek gemiyi hedeflemiştir. israil'i hedeflemiştir. israil yalakalarına amma dert oluyor bu iran. Allah gücüne güç katsın insallah.
iran islam devrimi yaşandığından beri dinci terör örgütleri havalara girdiler
Bunların arkasında tabi ki de iran olacaktır.
iran islam devrimi olmasaydı bugün üzerinde 20 küsür abd üssü olacaktı. Şu an ortadoģuda üzerinde abd üssü olmayan tek müslüman ülke olabilir.
Gene vuku buldu...

Asırlardır mezhepçilik adı altında fitnecilik yaparak masum müslümanların ölmesine sebep oluyor...

Gelişmek yerine gericilik yaparak kendini dünyadan soyutluyor...

Mezhepçilik yaparak bir bok olduğunu sanıyor.

Ülkedeki Kürtler Batı yanlısı. Azeri Türkler desen Batı yanlısı. bırak dışarıdan saldirilmayi içerden darbeyi yersin MK. ABD'nin amacı sadece dışardan saldırmak değil ki. içerdeki 2 büyük topluluğu devlete düşman ettirmek.

Allah akıl fikir versin..