bugün

Uygulamaları paralı olmasa aslında güzel telefonski.
Arapca kelime bulunan mesaj aldiginda kendini restartlayan ve mesajlari acilmaz hale gelen telefon. ios 8 de bu sorun var. bir arkadasa yaptik saka olsun diye duzeltemiyoruz. Lutfen iphone kullanicilari yardim edin.
edit: eger sizde kendinizi heykir gibi hissetmek istiyorsaniz alin size. Arkadaslariniza kucuk surprizler yapin. ~~
Power
لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ
冗 ~~

Edit2: cozum bulundu. Arkadasiniza arapca ifade olmayan bir mesaj atarak durumu cozuyorsunuz. Inanmayanlar webteknoya bakabilirler.
(bkz: ipıhone)

Şu şekilde okuyup cebinde 6plus mı ne zıkkımsa onu taşıyanları görünce garip hissediyorum sözlük.
devrim niteliğinde telefonlardır.

iphone öncesi ve sonrası telefonlara bakın bi.
devrim niteliğinde telefonlardır.

iphone öncesi ve sonrası telefonlara bakın bi.
Bedava verseler kullanmam hiçbir güzel özelligi yok..sarji çabuk bitiyor..bluetooth yok ne ise yarar ki..
3 yıldır i phone 4 kullanıyorum kasası sağlam, taş gibi telefon. 3 yıl içinde yapmış olduğum tek şey batarya değiştirmekti.
tüm ihtiyaçlarımı karşılayabildiği kadar farklı bir yeniliğe de ihtiyaç gerektirmeyen cihaz.
prize bagimli yasamama sebebiyet veren telefonum.
Batarya sıkıntısı olan, bu sıkıntıyı lumia 1320ye geçerek çözebilecek telefon. Hem ucuz hem kalite.
farklı bir marka telefon kullanabileceğimi zannetmiyorum.
kullanımı gayet kolay ancak mermerle olası bir ilişkisinde tuzla buz olan, fazla abartılmış telefon markası.
kullanıcıları çok sevse de birçok özelliğini bilmedikleri telefon. ( bencileyin )
iki senelik lanet olası android deneyiminden sonra uzun araştırmalar sonucunda satın aldığım telefondur. 5s modelini kullanmaktayım ve herkese tavsiye etmekteyim.
havaya iki metre kadar sıçrayıp yerden aldığımda tuz buz olmuş ekranını görünce içimi yakan marka. plus yapıyosun tek düşüşte paramparça.
"iphone 6 ile çekildi" bu aralar sık sık karşımıza çıkan meşhur reklam, benim de aklımı ve gönlümü çelmiş durumda. ciddi ciddi almayı düşünüyorum kendimi bayağı bi kaptırmışım. araştırmalar yapılıyor, fiyatlar soruluyor 2500 lira keş temiz para. teknoloji gözümü nasıl kör ettiyse artık ciddi ciddi 2500 lirayı verip telefonu almayı dahi düşündüm ta ki afrikada orda burda açlıktan ölen insanların olduğunu beynim düşünene kadar.

alan vardır satan vardır onlara saygım sonsuz güle güle kullansınlar hayrını görsünler yalnız ben veremedim alamadım kullanamadım. sanırım 2 yıllık s3 mini mi aldatamıyorum...
8 yaşında olduğuna inanamadığım akıllı telefon. ilk versiyonuna baktığımda bugünkü iPhone ile temelde hemen hemen aynı olması inanılmaz bir başarıdır kanımca.

http://edevat.technology/...e-iphoneu-piyasaya-surdu/
sahip olamayanların eleştirdiği marka. param olsa da o kadar vermem ya geyiklerine devam.
bizim kafede takılan bir eleman var garson olarak girdi işe arada bir yanımıza geliyor. iphone almış internetten bir çin sitesimi neymiş nasıl aldın filan dedik söylemedi parayı nerden bulduğunu.

iphone 8 miş ama kamerası çalışmıyor internete bile girmiyor. sonra zaten ekran kapandı kendi kendine çocuk o günden beri bunalımda. sonra tekrar açıldımı bilmiyorum en son bizim elektrikçi rıfat abi var o ilgilenecekti. dediğim o ki böyle şeyler bizi bozuyor.
Her yeni çıkan Yazılım ile iki nesil önceki telefonunun bataryasının ömrünü kasti olarak azaltan firma. Şu an iphone 5 lerin şarjlarının 6-7 saat hadi bilemedin 8 saat gitmesinin sebebi budur. inanmayanlar şu an iphone 6 alsınlar. iphone 6s çıktığında ve 7 çıktığında gelen yazılım ile pildeki ömrü ölçsünler.

Ya da iphone 5 kullananlar hatta 4 kullananlar, ne demek istediğimi anlarlar. Bir kişi de mahkemeye vermiyor bu piçleri.

EDiT: buna inanmayan ya da telefonun bataryası öldüğü için böyle oluyor diyenler, telefonu güncellemeyin bakalım güncellenene göre nasıl gidecek? bunlar boş şeyler değil. denediğim için söylüyorum
gösterişli telefon...
Bana Note 4, iphone dan daha iyi gibi geliyor.
zengin telefonu.
apple tarafından tasarlanan, üretilen multimedya ve internet özelliklerini destekleyen akıllı telefondur. ilk modeli 2007 de tanıtılmıştır.
En iyi akıllı telefon...

Bilgi amaçlı belki birinin de başına gelir nette Aratırken bu yazıya denk gelir diye yazıyorum .

Bundan 3 ay kadar önce telefonumun şarj girişinde temassızlık sorunu oldu.Şöyle hafif falan oynayınca düzeliyordu.Ve ben bir süre oynaya oynaya var olan şarj cihazımı tamamen bozdum .

Yeni şarj aleti aldım aynı sorun devam ediyor.Oynuyorum düzeliyor, zar zor şarj ettim falan bir süre sonra hiç şarj olmamaya başladı.Dedim şunu yarın bir servisine götüreyim.Gece 12 falan "evreka" dedim.Arkadaş ben sorunu hep şarj aletinde aradım hiç telefonun şarj giriş noktası ne alemde sorgulamadım.Gece açtım ışıkları aldım elime bir iğne , biraz karıştırdım , baya bir pislik çıktı, baya baya kalıplaşmış orda.tertemiz ettim.

Şarj aletini taktım ve çalıştı...

Bu kadar basitmiş...
iPhone'un yeni modellerinin satışa sunulmasıyla beraber eski modelleri ikinci el satışını patlattı.