bugün

taşımak için, yanında apple smart case sırt çantası verilecek cihaz.
Dev gibi olur herhalde.
Batarya artınca devrimsel bir yenilik OLDUĞUNU öğrendik. Vay Anasını.
apple ın güncelleme ile batarya ömrünü bir üst modeli gelince düşüreceği telefon olacaktır. öyle orospu çocuğu bu apple.
şu anda bile iPhone 5s i bile alma imkânım yok iken, 7 plus hayal gibi, rüya gibi birşey olur sanırım benim için..
piyasada olmayan telefon , plus sürümü belki olmaz bile...
Plus yerine pro modeli çıkacak olan telefondur.
rezildir. kapatma tuşu elektrik çarpıyor. pişman oldum aldığıma valla.
iki adet farklı açıklıktaki lensi ile optik zum yapabilecek, eylül'de duyurulacak büyük iPhone.

http://edevat.technology/...mera-modulu-goruntulendi/
Çok kral telefonmuş diyolar arabayı satıp almayı düşünüyorum.
ilk olası fotoğrafı bastillepost'ta çıkan büyük iphone.

http://edevat.technology/...lasi-ilk-fotografi-sizdi/
bu sene eylül ayında çıkacak olan, yine çift kameralı, 3 gb ram kapasiteli, ios 10 işletim sistemli yeni apple akıllı telefonu.
3 gb ram'i olan, 2.4 ghz apple a10 işlemci ve ios 10 işletim sistemiyle gelen, çift kamerası olan suya dayanıklı apple modeli.
buna verilecek parayla 1 tane zenfone 2, 1 tane de kız gibi notebook alınır. öküz bile alınır amk.
yeni kerizlerini beklemektedir.malum,sadece ortamlarda masaya konulabilme özelliği olsa bile bu parayı verip alırlar.benim de ayfonum var alo!!
256 gb versiyonu 4600 TL olacakmış.
iPHONE 7 PLUS FiYATLARI
iPhone 7 Plus 32GB – 3800TL
iPhone 7 Plus 128GB – 4200TL
iPhone 7 Plus 256GB – 4600TL.
Canavar gibi olan yeni telefonum. Ancak video çekerken 3 saniye rüzgar sesi gibi bir ses ve sonra pat diye bir ses daha geliyor ve düzeliyor. Sizde de bu sesler var mı ey sözlük?

Edit: jelatini çıkarınca düzeldi.
Biz de bundan yok.
patlama efsaneleriyle teknoloji tarihine geçecek isim.
256 gb lık versiyonu 4600 tl civarı olacak olan yeni apple ürünüdür. oysa bunu yapan çinli işçiler saati belki birkaç dolara bile tekabül etmeyen rakamlara çalışıyorlar. sonra da işçiler telefonu sızdırınca dava aç iq ne ala memleket.
parası kendinden güzel olan telefondur.
samsung s3 ten bildirdi.
Marketten 2 ekmeği kredi kartına çektirenlerin fatura üzerine alıp millete hava atacağı havalı telefon.
5-6 sene sonra iyice ele ayağa düşünce kullanacağım telefon.