bugün

yazılımın içine sıçtılar iyice hatalar buglar aldı başını yürüdü, iphone kullanıyorum diye görmemezlikten geleceğim anlamına gelmez. zaten satılığa çıkardım alacak varsa ittireyim hemen.

programsız iphone lar arası bulutut ile resim bile gönderemedim sokayım böyle cihaza sadece stabil hatasız sorunsuz çalışıyor diye seviyorumdum iphone u, artık o da kalmadı yani sevmem için "0" neden.

(bkz: benim morali sifır sifır sifır)
Sosyolojik bir vakadır kendileri. Aslında günümüzde geldiğimiz nokta da, marka bağımlılığı, düşkünlüğü ciddi bir vaka haline geldi. iphone 5s ten, bu modele geçen oldukça fazla insan var arkadaşlar. Bu Kişilerden durumu iyi olanda var, bir maaşını verende. Sizce bir önce ki modelden boyut dışında farkı nedir? Daha çirkin bir telefon olmuş hatta ne yalan söyleyeyim. 5s kendine baktırıyordu. Kaç defa almanın kapısından döndüm. Bu nedense bende öyle bir his uyandırmadı. Telefonun yamulma olayı var birde. Evet telefon yamuluyor. internette Bir sürü yamulan telefon mevcut. Satışa sunulmadan önce bir kaç dergi yamultmuştu, Apple baya tepki göstermişti hatta ambargo koyacağım bunlara demişti. Forumlarda görmeye başladım telefonu yamulan arkadaşları. Hatta birinin kutudan yamuk çıkmış telefon. ilginç tabi.

Bu telefonun 3000 lirayı bulan modelleri var. Bir asgari ücretlinin 3 maaşından fazla neredeyse. Fakir Edebiyatı için demedim bunu. Şunun için dedim. Amerika da Bu ürünün en Full modeli en fazla 1000-1200 dolardır. Amerika da asgari ücret 2200 dolar civarı fazla da olabilir bakmam lazım. Bu tabloya iyi bakın. Biz bu kadar lükse para dökecek bir millet değiliz Paranıza sahip çıkın amerika liya hibe etmeyin Paranızı. Amerika yi zengin edipte, bak işte amerikan oyunları diye gezmeyin. Amerika sizin ulkenizde yaşanan ve yaşanacak olan sıkıntıların genellikle kaynağı ve finansörüdür. Sağlıcakla kalın.
He bentley alan falan da enayidir bu fakir kafaya göre, abi ben aynı işi 30binlik arabayla da yapıyorum zaten der bunlar, he sen zekisin ondan, abi demek insan şaşırıyor nereye vereceğini öyle bir zenginlikmiş düşün kaç asgari ücret parası,

Peh 2350 lira için yapılan tantanaya bak, arabada, çantada, ayakkabıda, tekstilde marka değeri bir dünya gerçeğidir gençler, maliyete değil de markaya para veriyoruz artık. Neden, çünkü keyfimiz öyle istiyor. Pis fakir.

iyfın bikiliyır yaaa, hee he.
iphone 7 çıkınca yarı fiyatına düşücek alet.
yalama entrylerine kanılmaması gereken iphonedur.
nasıl mı? açın ekşi yi açın uludağnın ilgili başlığını ve iphone 5 için ilk 10 sayfada neler denmiş son 10 sayfada neler denmiş.

iphone 5 , hepimizin bildiği üzere kronik olarak sorunlu bir alettir. apple da bunu kabul etmiştir zaten. kilit tuşu ve şarjın kendi kendine bitivermesi gibi durumları vardır.

ha işte ilk başta ölümüne yalanmış bu alet.

apple iphone 5 de batırmıştır, neden? çünkü ilk kez boyunu büyüttü, yeni alet yaptı eski kasadan bağımsız.

şimdi iphone 6 da kasa yine değişti ve ben iddia ediyorum ki 1 sene sonra şimdiki yalama entrylerinden bambaşka şeyler denecek, artık ölen batarya mı? tırtlayan ekranlar mı hayal gücünüze bırakıyorum.

şimdi kısaca özetlemek gerekirse iphone 5, ilk büyük ekranlı iphone taslağı idi, ağzına kadar hata doluydu. ve hepsi iphone 5s ile düzeltildi.

şimdi iphone 6 da aynı şekilde taslak, büyük ekranlı telefon konusunda -yani samsung s3-4 gibi büyük ekranlı- hiçbir tecrübesi olmayan apple ın ilk büyük ekranlı deneme taslağı.
bundada 1 seneye kadar 1000 tane kronik sorun çıkacak ve hepsi iphone 6s ile düzeltilecek.
yıllardır bir telefon almak istediğim zaman dur şunun fiyatı düşer zaten diye bekledim. almak istediğim telefonlar çıktıktan 8-12 ay sonra onları alabiliyordum. ama bilmiyorum hepsinde arızalanma oldu, hepsi de beni servis yollarında aşındırdı. insanlardan telefonum servisteyken yedek telefon istemekten yada telefoncuya gidip şöyle 1 ay kullanmalık dandik telefonlara para vermekten cidden bıktım. insanların ''iphone al rahatla'' demesinden de bıktım. keramet var mı diye bir de üstüne o kadar para bayıldım.

umarım yüz üstü bırakmaz.
Verilen parayı kesinlikle hak etmeyen telefon. Pardon akıllı telefon diyelim de kavga çıkmasın.

Aldığıma pişman oldum. internetten note 4'ün özelliklerine baktım hepsi 2 katı.

Aralarında da baya fark var 1000 lira kadar fazla verdim bu lanet telefona.
şu anda piyasanın en iyisi.
apple'ın cıkardığı en iyi telefon.
5 ini alabilmek için 7 sini beklediğimiz cihazın 6 ncı modeli.

(bkz: fakirlik)
128 gb modelini 2.949,00 TL verip aldım. ancak kıçımı yıkamasını istemedim hiç. kıçımı kendim yıkayabiliyorum.
bir galaxy note 3 olamayacak telefon. marka takıntısı olan fakirler bile bu telefonu almak için evini arabasını satıyor. psikopatmısınız olm siz?!
gerçekler acıtır ey epılcılar:)
ha bi de: http://kiyas.la/tr/cep-te...msung-Galaxy-Note-3-N9000 *
acı gerçek vol.2.0: apple marka kisvesi altında milleti çok güzel vazelinsiz düdüklüyor.
acı gerçek vol.2.1: apple alacagınız parayla daha güçlü telefonlardan 2x alabileceğiniz gerçeği de var.
Pek memnun kalmadığım telefon. Sadece ismi var. iphone 4S ten sonra apple telefonları bozdu.
kendisini samsung marka herhangi bir telefonla kıyaslamak bir uçak modeliyle bir traktör markasını kıyaslamaya benzer. ya da bir elmayla bir semizotunu. biraz izan. lütfen.
telefon ürettiği günden beridir de iphone kullanıcısıydım. sadece iphone 5 çıktığında almadım ve samsung s4 kullandım. şimdi iphone 6 nın dış tasarımı, görselliği, vs tartışma götürmez ama kusura bakmayın da arkadaşlar ios sıçmaktadır. bir defa kendini yenileme anlamında steve reis hakkın rahmetine kavuştuktan sonra hiçbir ilerleme olmamış .Nfc gibi, akıllı kelime algılayıcı, göz sensörü, el sensörü gibi özellikler bile, bırakın ters çevirince sessize alması bile, samsungla birleştiğinde iphone a fark atmaktadır. fakirliğinizi zenginliğinizi siktirtmeyin adama, adam gibi anlatın dinleyelim. alabilenler kullanabilenler anlatsın ki, okuyan insanlar tercihlerini bu doğrultuda yapsınlar.

şahsi fikrim; dış görünüş, hız vs on nomero ancak ios sıçıyor abi. bildiğin sıçıyor. yeni olan hiçbirşey yok. hah var var son geliştirdiği şey "rahatsız etme" özelliği eklemişler. aman çok lazımdı.

özetle hanım a devrettiğim s4 ümü geri almakta acele edeceğim.
görgüsüz, entel ve zengin piç telefonu.
bana gore dis tasarimda arka taraf htc one kenarlar samsung galaxy serisine benzemis kilit kenardan ekran koseli degil oval kasasi komple bu iki telwfondan ozenilmistir arkadaki alt usr cizgi bile ici beni ilgilendirmez.
Lg g2 den iyi olmayan telefon.
(bkz: iphone 6)

edit: ıphone 6 olan başlığı düzeltip eksilemenin tadı paha biçilemez.
iphone 4s ve 5s. in bi üst modelidir.
Kronik olarak büyük bir kısmında wifi bağlantısı kopması ve kendini resetleme sıkıntısı gösteren yeni bir yazılım ile çözüm geleceği söylentilerinin arttığı cihazdır.
Hayatımın telefonunu bulmak için bu kadar yıl beklemişim sanırım. Maddi durum varsa bi dakika düşünmeden alınması gereken telefondur. Entry yi girerken bile telefonu yalamak istiyorum.
dünyada en pahalı alan bizmişiz.
http://www.esaspark.com/e...e-en-ucuzu-taylandda.html
Parayı daha kaliteli - özellikli ve bir çok şeyli bir akıllı telefona harcayabilecek iken , neden acaba iphone 6 ya harcıyorlar ? Sorusunu sormama sebep olan telefon modelidir.
Geçmiş olsundur, fakir iphonu kullanıyorum tavsiye ederim. Gm discovery 2.

edit: ne eksiliyorsunuz lan! başlık "iphonu düşürdüm kırıldı ne yapabilirim" di.
güncel Önemli Başlıklar