bugün

Apple sevmeseniz bile kendisini size sevdiren alet. Elinizi her attığınız yerde farklı bir özellik keşfediyorsunuz.

Siri robot, mükemmel bir asistan. Entry girerken bile sesli entry girmemize olanak sağlıyor. Bu sayede parmaklarımız yorulmamış oluyor.
çabuk kırılan alettir.
çıktıktan bir hafta sonra almıştım.
hızlıca bir yere giderken düştü ve Tuzla buz oldu.
bende bu bir işaret diyerek 5s ime geri döndüm.
Paralarını nereye harcayacağını bilemeyen zengin kısmın alıp kullanmaya başladığı telefondur.
Çıktığının ertesi günü aldım, aldığımın ertesi günü hızlıca beton yere düşürdüm, tuz buz olmadı, bir şey olmadı, sallama dostum. O kadar de değil.
Her gün düzenli olarak düşürüyoruz. Bir şey olmuyor abartmayın.
Abi'min almasıyla bana eski telefonunu yani iPhone 5s ını vermesini sağlayan telefon.

Teşekkürler apple.
Neyseki düşünce ne olduğunu henüz test etme şerefine nail olamadığım telefon. Çok narin görünüyo 5s gibi kalas değil.
küçük olanını epey beğendiğim, ama büyük olanını gereksiz ve çirkin bulduğum telefon serisidir.
zannediyorum burada küçük olanını(4.7 inç) baz alarak söylüyorum, hem tasarım hem özellik bakımından apple kendini epey geliştirmiş. ama hala cep yakıyor. en azından 200/300tl daha ucuzlasa iyi olacak gibi.
kamerası ise muhteşem, slow motion özelliğini ilginç buldum.
çıktığının ertesi günü alamadım griptim, sonraki gün aldığım telefon. gelirken telefon çaldı diğer elimde eski telefonum iphone 5 vardı. onu tutayım derken düştü tuzla buz oldu. ben de bir işaret diyerek, katy Perry'nin illuminati'yi anlatan klibini izledim.
adam link üzerinden para kazanıyor tıklamayın, millet fırsatçı olmuş.
Apple com trde hala fiyatı 2349 liradır.
4k videoları bile sorunsunz oynatan süper cihaz.
http://www.esaspark.com/i...6-4k-video-oynatiyor.html
Sonradan görmelerin ve aylarca aç gezecek olan fakir fukaranın olmayan itibarlarını yükseltme çabaları ile sığındıkları limandır, elektronik oyuncaktır.
5 adedinin fiyatı ile bir chevrolet aveo alınabilen telefon * ama yine de güzel alet. ne diyelim şimdi.
kaynar suya atıldıktan sonra çalışan telefon.http://m.haber7.com/haberDetay.php?id=1234098
Eski bi iphone kullanıcısı olarak Galaxy s4 de geçmiş sonra tekrar iphone 6 yla birlikte iphone dünyasına geri dönüş hatta galiba uçuş yaptım demeliyim. Çünkü S4 ten sonra bana bu minik oyuncak uçak gibi geldi. S4 ün donmalarından, takılmalarından kurtulup iphone hızına tekrar kavuşmak resmen huzuru geri getirdi.
insanların artık telefonu telefon yapanın donanımından daha çok işletim sistemi ve ona çıkan uygulamalar olduğunu öğrenmelidir. Android ve ios arasında(her ikisinide aktif olarak kullanıyorum) dağlar kadar fark var diyebilirim. Evet pahalı bir telefon ve gösteriş içinde satın alınsa da, emin olun aradaki fark için kalite kullanmaya değer.
aptal insanların yorum yaptığı telefon. android, ios ne fark eder?1 hepimiz az bieaz aptalız bundan gocunacak bir durum yok. ben de babama sony xperia z2 aldırdım uzun süreli taksitle. ben de aptalım. bu furyadan kurtulamayan hekres aptal... sorun var ama birbirimie göre aslında yok. işte bu kadar kendi 'umwelt' imize bağlı zavallılarız.

(bkz: umwelt)
androidden hızlı olmasına sözüm yok ama parasını haketmeyen telefon.
Memnunuz efenim. Fakat bir pembesi neden çıkmıyor merak konusu. Note 4te beni çeken şey pembe renginin olmasıydı fakat apple aşkıma yenik düştüm. Alışınca bırakılmıyor meret.
iphone 7'nin çıkış fiyatının 3000 e dayanacağını müjdelemiştir. Hatta çok yakın tarihte bunun fiyatı bile 3000 e fırlayabilir. Vestel ürettiği dandik akıllı telefonu satamadığı için bakanlığa ithal ürünlere uygulanan verginin arttırılması yönünde bir talepte bulunmuş. Bir iki aya kadar onaylanması bekleniyor. O yüzden almayı düşünenlerin acele etmesi gereken alet.
neden alınır hala anlaşılamayan telefon.
iphone 3gs, iphone 4 ve son olarak 4s kullanmış biri olarak bende bıraktığı tek etki bağımlılık. yani kamera desen sıfır, bellek desen sıfır, şarj desen sıfır, ekran görüntüsü desen sıfır sadece ısırılmış yarım elma.
Fakirlerin ulaşamayacağı bükülen ve pahalı bir cep telefonu.
Herhangi bir android cihazı kullanmaya başladıktan 1 yıl sonra aynı standart ve kalitede kullanamadim yillardir ancak apple ürünleri için bu durum tersi oldu. işte bu yüzden tercih edilen cep telefon.
dün aldığım iphonun şimdiye kadar en harika modeli bundan daha güzeli olmayacaktır.