bugün

yeni bir yedinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
hoşgelmiştir. gireceği entryleri merakla bekliyoruz.
kiz olduğunun anlaşılmasıyla, hakkında 2 dakikada 6 entry girilen yazardır.
muhtemelen az sonra nickaltı epeyce entry ile dolacak yazardır. zira burası siberalem.com görünümlü uludagsozluk.com dur.*
hoşgelmiştir.
(bkz: bizde seni bekliyorduk)
inci küpeli kız'la bir akrabalığın falan var mı diye sorulabilecek olan kız.
nedense ipek ongunu çağrıştıran yazar.
(bkz: mavi saçlı kız)
hoşgelmiş.
Eski sınıf arkadaşım.
yamulmuyorsam 8 sene aynı çatı altında eğitim gördük kendisiyle..
(bkz: yamulmuyorsam) * * *
(bkz: islaksaclikiz)
(bkz: #7336080) entrysi ile beni gülme krizine sokmuş yazardır.
kişilerin hayatlarındaki en güzel yılların lisede geçtiğini idda eden yazarımızdır. benim bildiğim ergenlik çağına denk gelen lise tam bir git gel ve bunalım dönemidir. nasıl bir lisede okuduysa gıpta etmişimdir kendisine.
kişilerin hayatlarındaki en güzel yılların "genelde" lise dönemi olduğunu iddia eden değil düşünen yazardır. bu cümlenin satır arasını okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. ilkler her zaman önemlidir. insanlar çoğu ilkini ergenlik döneminde yani lisede yaşar. çünkü insanın kendini bildiği, aklını gerçek anlamda kullandığı yaşlarına yaklaşılmaktadır. kaçınız en sağlam dostluklarının bazılarını lisede kurmadı? kaçınız ilk öpüşmesini lisede yaşamadı? ya da ilk kez bir kıza çıkma teklifi ederken lisede değildi? işte bunun gibi sebepler yüzünden o genellemeyi yapmış bulunmaktayım. okuduğum lise de bir çok olumsuz yönüne rağmen dostluklarım sayesinde katlanabildiğim yerdir. belki de liseyi sevmemin nedeni dostluklarımdır. bunu da bilemiyorum henüz. üniversiteyi görünce bakalım neler olucak...
sevgi yumağı yazar. canım benim.
saçlarını hangi şampuanla yıkadığı merak konusu olan 7. nesilgillerden.
saçlarını pantene'le yıkayan yazardır.
(bkz: reklam kokan hareketler) *
lenny'nin ölmesine sebep olan kız.
lenny de azcık manyak değil hani.
yazılın yok mu kızım senin diye sorulası yazar kişisi.*
bir iki kelam etmişliğimiz var. saçları ipek mi bilmem ama muhabeti hoş biri.
çalış çalış nereye kadar, önemli olan bu sınav değil öbür dünyadaki sınav diyen yazardır. * şaka bir yana ne kadar çalışsa da algılamayan bir kafaya sahip olduğu için paydos demiştir...
saçlarını ısırgan otu ile yıkıyor vesselam.
hem ipekleri hemde ipek saçlı kızları çok sevdiğim için kendisini sevgiyle kucaklıyorum.
doğum günü kutlu olasıca yazar. nice mutlu yıllara arkadaşım.
ömründen 1 yıl daha eksilen yazardır. teşekkürler esemvay!!!
saçlarına bakım yaptırmış sonrada arkadaşlarına: "saçlarım hep böyle ipek gibiydi" diye hava atan kız.