bugün

ne kadar bu eylemi gerceklestirmemek icin götümü yirtsam da adim adim beni kendisine cekmektedir. acikcasi ölmek değil, bu evrende olmak istemiyorum. ölsem başka bi alemin içinde tekrar doğucam sanki. tam da istedigim gibi insa edilmis bir boyut. bu ihtimal beni kendisine yaklastiriyor yavasca
Boyutlar arası enkarnasyon var güzel kardeşim et istersen ama levelin neyse aynı derecede starting yaparsın demesi. Az achievement aç öyle git derim.
Samuray mısın hunlu musun amına kodumun ne intiharı.
Japon savaşçıların savaşlarda saçı kesilince kendi kılıcıyla kendini öldürmesi meşhurdur.
Şu aralar ki ruh halim intihar zaten.
Bu boyut yeterince sıkıldım ben bence bi de öbür tarafı denemeliyiz.
Kurtulmak için yapılır fakat öldükten sonra seni bekleyen acı daha çoktur o yüzden gereksiz ve inançsız bir eylem.
görsel
Yine de yapmayın siz.
Sebebi ortadan kaldırın siz ölmeyin.
Birini öldürüp sonra intihar etmeyi düşünenlere sesleniyorum: lütfen önce siz intihar edin de şu gezegen fuzuli insanlardan temizlensin....
intihar etmek ne demek abi bu kadar bozuk psikolojiniz bu kadar mı yalnızsınız ya yapmayın kurbn olayım.
Herkesin hayatında en az bir kere düşündüğü ancak çok az kişinin cesaret edebildiği olaydır.
Bu gece yapacağım şeydir. Buraya kadar dediler. Bende tamam dedim. Elveda. Evet.
elveda kardeş. elveda.
intihar ettikten sonra tövbe edemediğin için geri dönüşü olmaz kardeşim Ebediyen cehenneme mahkum olacaksın bu yüzden.
hiç aklımdan çıkmayan şey. belki bu gece beceririm kim bilir?
Çok istediğim bi eylemdi. Ta ki onu tanıyana kadar. Çok sevdiği biriyle ölüm yüzünden ayrılmış birisi o. Benim intihar edip gitmem onun da benim peşimden gelmesi demek. Belki göreceği güzel günler vardır. Bunu ona yapamam..
nasıl bir şey olduğunu bilsem yapıcam ama yemiyo işte...
her şeyden vazgeçmektir.
intihar büyük cesaret isteyen kararını alması çok zor olan en büyük kişisel tepkidir. intihar eden kişi yokluğu ile sevdiklerini cezalandırır. onlara ömür boyu vicdan azabı çektirir. Nereden mi biliyorum bana babalık yapan amcamdan. Yaklaşık 2 sene önce yaşamına son verdi.
"Kalbin ya paramparça kırılmak ya da taş gibi katılaşmak zorunda kaldığı bu dünyayı terk ediyorum."
~Nicholas Chamfort'un intihar notu
sigarayı bırakmaktan daha kolaysa sigarayı hayattan daha çok mu ciddiye alıyoruz şimdi biz.
Ölümü öldürmek.
Salaklıktır. Yaptığımdan biliyorum.
Genç werther'in acılarını yazan yazar günümüzde bunları okusaydı gençler, özür dilerim benimki de neymiş derdi.

Ulan, biraz daha ölüme yaklaşıyoruz. Etrafımda hep sıkıntılı tipleri görmeye başlıyorum. Maddi sorunlar, ailevi sorunları olanları gördükçe dünya yaşanmaz bir hâl almış diyorum. Demogoji yapmak istemiyorum. Hayatta mutlaka zorluklar olacaktır ancak şu son zamanlarda hayat gerçekten yaşanmaz bir hâl aldı.
Ne gerek var intihar etmeye? Çok mu zor geldi yaşamak? Çekil kenara izle dünyayı. Otur kendine bir kalem, bir defter al. Durmadan yaz. Bırakma yazmayı. Ama düşüncelerine engel koyma. Bir karıncanın yürüyüşünü, ağaçların yapraklarını, aklına gelen her şeyi yaz ama. Defterin kalın olsun. kalemin de kaliteli. Sana, seni anlatacak ve seni senden dinleyecek olan bu var. şimdi her şeyi bırakıp yaz. Ama durup dinlenmeden.