bugün

eski tarafsız habercilik ilkesini kaybetmiş internetteki yandaş olmuş site.
Kör olan kadın kehanetleri gibi haberleri ısıtıp ısıtıp veren haber sitesidir. Kaliteli haberlerde yapıyorlar yanlış oLMASIN. Nazım Alpman da burada yazmaktadır.
malum güruhun haber sitesidir. okunulmaması tavsiye edilir.
bir yerde bu site kaynaklı bir haber görülürse tıklanmadan "yalan" olarak kabul edilmelidir.
her hafta mutlka bir fethullah gülen haberi veriyor.
en çok rağbet gören haber sitelerinden biridir lakin haber7.com'a göre haber güncelleme hızı çok düşüktür. barzani'nin türkiye'ye gelişini haber7.com'dan 1 saat sonra, tayyip eroğdanla görüşmesini ise tam tamına 6 saat sonra duyurabilmiştir.

bir diğer özelliği de şehit haberlerini defalarca defalarca yayınlarken öldürülen terörist sayılarından nedense hiç bahsetmeyen bir sitedir. 2 hafta önce hemen hemen bütün haber sitelerinde 10 gün içinde etkisiz hale getirilen 29 pkk'lıdan nedense hiç bahsetmemiştir.

teessüflerimi sunuyorum kendilerine.
her hafta 1-2 kurtlar vadisi haberi, "iğrenç insanlar" diye manşet attıkları 3-4 tecavüz haberi ile dolu olan site.

en çok okunanlar listesinde tabi ki tecavüz haberleri, kurtlar vadisi haberleri.. okunuyor dolayısıyla para getiriyor bu haberler.
"iğrenç insanlar" diye manşette taşıdığınız insanlardan daha iğrençsiniz.
açık açık pkk'nın sözcülüğü yapmaya başlamış sitedir. roj tv'nin türkiye ayağıdır dense yeridir. şöyle ki öldürülen pkk'lıları asla haber olarak geçmez. hele alpman soy isimli bir yazarı vardır ki pkk'yı yönetmekte apo'nun avukatlarından daha etkilidir.
isminden dolayı çok hit aldığını düşünüyorum. akılda kalıcı bir ismi var. yoksa bi boka benzemiyor yaptığı habercilik.
bir ara sık kullanılanlarım da bulunan internet sitesi.
yaptıkları yanlı haberler, mynet / e-kolay haber vari saçmalıklar, böyle fotoğraf görülmedi tarzı linkleri, penis reklamları ile kendinden iyice soğutmuşlardır.

sık kullanılanlardan da silinmiştir.

iyi bir haber sitesi değil, haber sitesi bile değildir.
oradan buradan çaldığı haberleri kendi haberiymiş gibi yayınlamada üzerine olmayan, foto galeri kategorisi de dandik, gereksiz mevzularla ve fotoğraflarla dolu boktan haber sitesi.
akp yanlısı sanal basın iken

akp savaşcısı sanal basın olmuştur.

anketleri ve başlıkları süper ötesi (!). kendileri inanıyor mu acaba.

(bkz: maklubemi yedim bekliyorum)
an itibariyle girişler yasaklanmış. zannedersem site yenileniyor.
reklamın suyunu çıkaran haber sitesi.
zaten sayfanın altında üstünde yanında reklamlar var. bir de resimlerin arasına reklam sıkıştırmışlar. galeride resimlere bakarken bir anda reklama tıklayabilirsiniz.
dünya tersine döneceği gün bile "şok şok şok, rus güzelden ters fotoğraflar" diye haber yapacak sözde haber sitesi.

ha bulvar gazetesi ha internethaber.com
Haber sitesi olmaktan çıkmış, internetten toplanan saçma sapan resimlerle oluşturulan kalitesiz galerilerle dolmuş magazin sitesi. Sayfa gösterimini çoğaltıp, fazla reklam almaya çalışıyorlar.

Böyle devam ederse takipçilerinin büyük çoğunluğunu kaybedecek!
facebooktaki grubu an itibarıyla pkk yandaşları tarafından hacklenmiştir.
rus uzmanların osmanlı hayranlığı diye haber yapıp bir video koymuşlar. buraya kadar herşey normal fakat videoda türkçe altyazı yok. rusça, ingilizce gibi çoğunluk tarafından bilinen bir dil değil ki. altında hiç bir açıklama da yok. resmen taşşak geçmişler.

http://www.internethaber....i-video-galerisi-5854.htm
dünyanın en berbat ve dandik haber siteleri sıralamasında kesintisiz ilk 3'te yer alabilecek olan sitemsi bir hede hödö.

not: sakın girmeyin.
alkışlarla yaşıyorum.com'dan vidyo çalan site.

ulan o vidyoyu tv kartından kaydedip yükleyen benim. en azından sitenin adını yazsaydınız.

http://spor.internethaber...mpa-muhabbeti-144867.html
Bu kadar akp yanlısı bir haber kaynağı daha olamaz. Adamlar oturup nasıl bir yalakalık yapabiliriz bugün acaba, hangi açılardan dil darbelerimiz daha etkili olur diye düşünüyor bence. Medya dediğin doğrunun yanında olur. Sağ sol farketmez. Hatayı kim yaparsa yapsın aparkatı koyar, adukenle maçı alır. Ama bu haber portalı için bu geçerli değil.
Popüler olduğu zamanlarda site sahibinin * maili olan hadi.ozisik@internethaber.com adresinin şifresi sadece "ho" olan internet sitesi. isim ve soyisimin baş harflerini şifresi yapmış. buraya gelen her mail silinirdi nedense, adam okuyor ve pat diye siliyordu. nedenini bilmiyorum.
sahibi olan hadi özışık cnn türk'te enver aysever'in aykırı sorular programına konuk olduğunda şirketinde çalışan 50 kişinin olduğunu söylemiş ve kopyala - yapıştır içerikle yayın yapan haber sitelerine demediğini bırakmamıştır. eğer alkışlarla yaşıyorum'dan video alıntıladılarsa o sözlerin kendileri için de geçerli olduğu ortaya çıkıyor.

bu tip sitelerden kimlerin haber okuduğu da ayrı bir merak konusu. yani her türden bir hayli haber sitesi var; hürriyet, milliyet, radikal, vatan, zaman, odatv, sol haber, cumhuriyet, yeni şafak, star, ntvmsnbc, cnn turk, taraf falan filan. niye gidip de birinci elden kaynaklar varken basit yazım hatalarıyla dolu haberleri okuyor ki insanlar?
Kime hizmet ettiği belli olmayan site. Hem nalına hem mıhına "habercilik".
yanlı, yandaş, yancı, yanal, yanlış, yanyana cancana bir "haber" sitesi kime neye hizmet eder bilinmez.