bugün

(bkz: chrome varken internet explorer kullanan insan)diye dalga geçenlere inat veya chrome, mozilla, opera kullanamayan, internet explorer'a almışmış, başını benim çektiğim yazarlar grubudur.

edit: yıl 2011 hala... tabiri nedir la? adam üretiyorsa, hala kullanılabilirliği var demektir. neden çağ dışında yaşıyormuşuz gibi davranıyorsunuz?
(bkz: yıl 2011 hala explorer kullanan var mı)
muhtemelen symbian'lı bir telefon da kullanıyorlardır. olsun. symbian ortadan kalkıyor, android'e bekleriz. ie bir süre daha ortalıkta, 3 sene sonra görüşürüz.
abi pc yeterince hızlıysa bir sorun yok.Safaride kullanırım explorer de.
alışkanlık sonucu 2011 yılında hala ie kullanıyorum.itiraf tadında bir entry gibi oldu fark ettim.
geçmiş olsun denir.
(bkz: biri arkadaşa gerçeği söylesin)
o birinin bkz'ı evet çağ dışında yaşıyorsunuz.
çağ atlamayı, gelişmeyi, ileri görüşlülüğü, ilerlemeyi bu dalda kullanmak istemeyen yazarlar.
bu yazarlara asla kızılmaması gerekmektedir. eğer üstlerine gidersek gurur yaparlar ve asla chrome'a geçmezler. microsoft ie'den elini çekse bile, onlar ie kullanmaya devam edebilirler. bırakalım onlar da elbet bir gün doğru yolu bulacaklar.
yakın bir zamanda aralarından çıktığım yazar grubudur. eskiye göre çok yavaşladı efenim.
çoğunluğu 35 yaş üstü, geleneklerine bağlı yazarlardır. biz uzaya çıkarız bunlar hala explorer.
hayatlarında bir gecikme problemi olduğu açık olan kitledir.
Bazıları Microsoft Windows'u Google'a değişmek istemeyen yazarlardır. Bunun ileri seviyesi "Windows kullanacaksam yanında Bing olacak!" deyip gerçekten de Google kullanmayan dürüst yazarlardır.
chrome'un renkleri bazı paçavraları çağrıştırdığından adam gibi mavi explorer kullanmayı tercih etmektedir. saçma da olsa kuyruk her daim yukarda.