bugün

sözlükte yeni olmasına rağmen kalıcı ve sağlam bir yazar olacağa benzeyen yazardır.
(#517966 ) şifre çözmekte çok başarılı yazar arkadaşımız.
robbie williams'ın 6. albümünün ismidir..
doğumgünü 15 şubat olan yazarmış.
armyy'ile aynı gün doğmuş yazar. *
nice yıllara yazarı.
(bkz: yoğun bakım)
doğum günüsü kutlu olsun yazarı. doğumgünüdaş.
bas belasi bir ingilizce kitabi adi.
yazdiği entrylerden saglam bir birikimi oldugu belli olan bir yazardir.
denizli'deki zirveye beklediğimiz yazar arkadaşımız.
beyefendi yazarlarımızdan, yüzündeki beniyle tanıyabilirsiniz.
sağlam bir yazar ayrıca profesyonel öğrenci olma yolunda tecrübelerinden yararlanacağım zirve canlısı insan.*
bir daha ki zirveyi, sirf kendisinin hatirina bir meyhanede duzenleyecegimiz guzel insandir. * hos sohbettir, bilinclidir, en guzeli de sozlugun ne anlam geldigini iyi bilendir. *
öğrencilik konusunda örnek aldığım yazar. gülümsemesiyle zirvemize renk katmıştır. yeni zirvelerde görüşmek dileğiyle dediğim kişi.
yok yok kesin dal mezunu hatta nazan gülşende okumuş kullanıcı adı olarak kulandığı kitap da hayatında kapanması zor izlere yol açmış diye düşündüren yazar.
(bkz: izmir kuresel isiniyor biz hala iciyoruz zirvesi)

kendisi ayrı bir teşekkürü hak ettiği için "ayrı bir teşekkür" verdiğim insandır.. elalemin popo kaslarını çalıştırmayıp, şurdan şuraya gelemediği zirvemize, teee anasının nikahından gelmiştir. ayrıca hadi hacım ben kaçar dememiş çorbacıya da gelmiş, çorba içmese de oturup muhabbet etmiş insandır. nice zirvelere...
salihlili olmasi sebebi ile bilhassa ilgimi ceken , diger zirvelerde ve gizli organizasyonlarda muhakkak görüsmek istedigim yazar...
kendisi bir neden ile ceza almis ve caylak olmus , hemde biz zirvede beraberken hatta bu caylaklik muhabbetini bile konusmustuk pes vallahi üstüne cok enteresan oldu. bana bir sms yolu ile mesaj atarak '' beni caylak etmisler baslik altina yazamadim bir halt yoksa senin ne serefsiz bir herif oldugunu anlatacaktim cümle alem ögrenecekti '' demis ve takdirimi almistir cünkü kendisi ilgili ve alakalidir...
yanlizca zirve adami degil , kiyak adamdir.
(#7477499) numarali entrysiyle, (#7477281) numarali entryime mis gibi ayar vermis yazardir. sag olsundur. ama bilsindir ki, ben de matematik bolumunu birakmisimdir. *
tamam da abi askerden geldi adam daha sonra iki kişilik muhabbetler ile derinleştiricez biz mevzuları arkadaşıdır.
daha evvelde söylediğim gibi kıyak adamdır. 2 sene önce söylemiştim bak yukarda yazıyor 30 ocak 2008 de , tek değişikliği aldığı kilolar bu adamın oda benden fazla değil 3 - 5 kilonun lafını yapma hacı ben 95 kiloyu gördüm diyorum.
askerden yeni gelmiş olmasına rağmen askerlik muhabbetlerini açmaması dolayısıyla "altın devrem ödülü" verilmesi gereken yazardır. hayır, askerlik muhabbeti açmadı da trip atıp oturdu mu yerinde, elbette hayır. benim duyduğum kısmında gayet anlamlı şeyler söylüyordu. *

(bkz: selam etmek)
bir kaç dakika sonra sözlükteki otuz yaş üstü yazarlar kulübüne katılacak olan duayen yazar. yazık.. *
(#14223288) entrysi ile tüm türk kızlarının savunuculuğuna soyunmuş eşcinselliği hakaret amaçlı kullanan homofobik yazardır.
örtülü anlamları ve okumayı seven bir yazar zannımca. rica ediyorum, faydalı oldumsa ne mutlu.